Czy Polska ponownie uratuje Europę przed islamem?

Kategorie: 

Foto: Olek Remesz/Wikimedia Commons
Wszyscy wiemy, że historia kołem się toczy. Europa jest dziś zasiedlana przez rzesze muzułmanów, którzy z czasem otwarcie demonstrują swoją potęgę. Jednak tym razem, islamizacja Europy odbywa się zupełnie pokojowo w wyniku tzw. kryzysu migracyjnego. Czy Polska znów będzie musiała obronić kontynent przez najeźdźcą?

 

Przewodniczący Parlamentu Europejskiego Martin Schulz ostrzegł kilka dni temu, że Unii Europejskiej grozi rozpad i to nie ze względu na problem masowej imigracji, ale fakt że niektóre państwa nie chcą przyjmować muzułmanów. Dotyczy to zwłaszcza Polski, Czech, Słowacji i Węgier, które wchodzą w skład Grupy Wyszehradzkiej. UE miała najwyraźniej nadzieje, że uda się jej dostarczyć terroryzm do tych krajów. 

 

W rzeczywistości terroryzm jest narzędziem które umożliwi stworzenie wielkiego państwa inwigilacyjnego, określanego mianem Stanów Zjednoczonych Europy. Grupa Wyszehradzka wyraźnie utrudnia zrealizowanie tych planów. Warto jednak zauważyć, że według brytyjskiego MSZ nasze państwo, Czechy i Węgry należą do najbezpieczniejszych w Europie.

Obecna sytuacja na naszym kontynencie jest bardzo trudna. Jak widać na powyższej mapie, zagrożone zamachami terrorystycznymi są Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Hiszpania ale także Rosja. Polska znajduje się w bezpiecznej strefie i powinna to wykorzystać. Ostatnio pojawiły się wieści, że nasi rządzący chcą starać się o broń jądrową w ramach programu Nuclear Sharing. Jeśli do tego dojdzie, w skład niewielkiej unii zwanej Grupą Wyszehradzką będzie wchodzić pierwszy kraj wyposażony w broń nuklearną.

Jeśli Polska umiejętnie wykorzysta obecną sytuację w Europie, wraz z grupą V4 ma szansę zostać regionalną potęgą atomową, która sprzeciwia się islamizacji. Niestety islamizacja postępuje na całym kontynencie, również w naszym kraju. Konserwatywny dziennik American Thinker zadał dość jednoznaczne pytanie. Polska obroniła Europę przez Imperium Osmańskim w 1683 roku - czy uda jej się to zrobić ponownie?

 

 

Źródło: http://www.americanthinker.com/blog/2015/11/will_poland_save_europe_.html

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika zaduma

Nigdy więcej. Na poprzednim

Nigdy więcej. Na poprzednim "ratowaniu Europy" wyszliśmy jak Zabłocki na mydle. Teraz utworzymy przybyszom tymczasowy korytarz eksterytorialny do wymarzonego Zachodu, który symbolicznie ogrodzimy małymi patyczkami i czerono-białą taśmą. Niewielu będzie chętnych do forsowania naszego "płotu granicznego" .

Portret użytkownika berek

Jak raz otworzysz drzwi to

Jak raz otworzysz drzwi to gówno się wszędzie rozleje. Lepiej o tym piszcie https://www.youtube.com/watch?v=lkucagKThGg
Wiosną tego roku zrobiłem o tym film https://www.youtube.com/watch?v=RIuxY4Nwb6Q
Pół roku później obecny v-ce minister środowiska i gł. geolog kraju potwierdza moje przypuszczenia.
w tym kontekście wytworzyła sie ciekawa sytuacja. USA ma w Polsce konkretny interes geopolityczny, prezydent A.Duda pojechał do Chin (w tle Jedwabny Szlak, wymiana handlowa, surowce itd). Chiny mają w perspektywie najbliższych lat konflikt z USA. Co zrobi FR? Demolkę czy wieloletnie interesy przez cały kontynent? Putin będzie "języczkiem u wagi". Nowe rozdanie już na progu. Zostało nam 2-3 miesiące.

Amor Patriae Nostra Lex.

Portret użytkownika aron jasnowidz-diagnosta

witam jeden ze sceanriuszy na

witam jeden ze sceanriuszy na 2016 rok bo trudno to nazwac przeowiednią kiedy zalezy od miliona ludzi jest własnie powstryzmanie przed zalewem nas ze strony uchodźców ,więcej o tym w tym filmie ,komentarz do wydarzen na swiecie jest po 18 minucie ,i to co mzoe stac sie w 2016 roku ,dlatego ze tam wszytko bedzie zalezalo od naszej jednosci ,nic nie jest postanowione opróćz zmian i czasów sprzatania ,reszta to nasza lekcja do odrobienia 
https://www.youtube.com/watch?v=UtRm0USQ34U
jezeli zatrzymamy to i nacisniemy na rząd zaminy w anszym kraju przejdą idealnie ,jezeli nie to szkoda nawet o tym pisać ,
 

Portret użytkownika inzynier magister

Rotmistrzu te trochę kasy dla

Rotmistrzu te trochę kasy dla Turcji to taki unijny przymus, Turcja i tak nikogo nie zatrzyma ! To wszystko jest pic na wodę ! Chodzi o to by lawirować i nikogo nie przyjmować z terorystów tu w naszym kraju ! U nas w Polsce trzeba robić szybko porządki ! Trybunał komuchów konstytucyjnych można olać bo i tak PO nie realizowała jego zaleceń ! Trzeba robić ustawy dla Polaków i społeczeństwa i przeciw oligarchom co kradną pieniądze obywatelom ! Należy szybko opodatkować banki i inne sektory co to je sprzedali dla enwuowców ! Nowa TVP powinna robić programy ile nakradli politycy i jakie posiadłości nakupili i skąd na to mieli niby kasę ! Wszystkie podstawione słupy też powinny być pokazane jak ukrywają kasę i majątki ! Ambergoldowiczy wszystkich wyświetlić w programach nowej TVP ! Zmienić prawo prasowe by redaktorzy mogli ujawniać wszystkie informacjie bez sądów ! Następnie zmienić prawo że wszyscy muszą ujawniać swoje majątki i zarobki jesli się ich poprosi jako społeczna organizacja lub redaktor prsowo telewizyjny ! Następnie musimy się modlić za rząd żeby sataniści ich nie zaczarowali !
"Po fali protestów i ostrej dyskusji, która przetoczyła się w całym kraju w związku z licznymi aktami gwałtów dokonywanymi przez imigrantów, oczekujących na przyznanie statusu uchodźców, fińskie władze zdecydowały się zaostrzyć politykę imigracyjną. We wtorek ogłoszono, że imigranci, oczekujący na przyznanie statusu uchodźcy będą musieli pracować za darmo i natychmiast, jak tylko poprawi się sytuacja w ich kraju, będą odsyłani z powrotem. Uchodźcy będą musieli także zapoznać się i zaakceptować „krajowy program” dotyczący fińskiej kultury i zwyczajów.  : http://www.pch24.pl/finowie-oburzeni-brutalnymi-gwaltami-zmusili-rzad-do-zaostrzenia-polityki-imigracyjnej,39913,i.html#ixzz3twBZBWT8

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika JoJo

Ja sądzę, że należy ustalić,

Ja sądzę, że należy ustalić, że każdy Arab, jaki pojawi sie na naszych ulicach powinien profilaktycznie zebrać łomot. Nie ważne, winny czy nie winny. Ma sie roznieść po Europie, że lejemy Arabów. Im głośniej będą ujadać, tym lepiej. Licze na media niemieckie i żydowskie zwłaszcza. Będą się trzymać z daleka. I przestańcie wpieprzać kebaby u Turków, najwyżej u naszych. Jak zobaczycie capa z wąsem i złotym łańcuchem, nie kupować! Czy nawołuję do nienawiści na tle rasowym i religujnym? TAK!!!! Dokładnie TAK! 

Strony

Skomentuj