Czy Polska po 104 latach jest wciąż niepodległa?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Gdy 104 lata temu Polska znowu pojawiła się na mapach świata wiele osób uważało, że to cud. Szczęśliwy los i wielka wojna umożliwiły niemożliwe. Polska odrodziła się po 124 latach i istniała przez dwie dekady. Potem bywało z tym różnie, ale wmawia się nam, że od 1989 roku Polska znowu jest niepodległa - czy aby napewno?

 

Jak można zdefiniować niepodległość? Jest to niewątpliwie zdolność do samostanowienia w postaci państwowości, zdolność do wprowadzania i egzekwowania prawa, a także przede wszystkim niezależność kraju od formalnego i nieformalnego wpływu innych jednostek politycznych.

 

Czy w takim razie można mówić o obecnej Polsce w kategorii kraju niepodległego? Podległość Polski względem innych jednostek państwowych jest wręcz oczywista. Poza tym tych zależności jest teraz nawet więcej niż jedna.

 

Gdy Polska została wchlonięta przez zaborców w XVIII wieku powstała sytuacja gdy obcy stanowili o tym co Polakom wolno. Wprowadzano własne prawa, dyskryminowano nas i zmuszano do uczestnictwa w ich wojnach. Nie podobało się to nam do tego stopnia, że co rusz wybuchały kolejne powstania, które w większości zakończyły się niepowodzeniami. Jednak walcząc o wolność mieliśmy świadomość, że jej nie posiadamy. Obecna sytuacja jest dużo gorsza, bo zdecydowana większość uważa, że Polska jest wolnym krajem podczas gdy dzieje się z nią dokładnie to samo co w czasach zaborów.

Dzisiejsze zabory są nieco inne, ale zaborców znowu jest kilku. Głównym zaborcą jest duet Berlin-Bruksela. To właśnie ta koteria zwana Unią Europejską wywiera największy wpływ na Polskę i jej system prawny. Kosztów dostosowywania polskiego prawa do absurdalnych wytycznych unijnych praktycznie nikt nie liczy, za to wszyscy uważają, że to co Polska odzyskuje z pieniędzy wpłacanych do UE w formie zgód na rozmaite inwestycje, które i tak mogła przeprowadzić bez łaski unijnej, to jakieś mityczne darowane przez dobrego wujka "łunię" pieniądze.

 

Obecna Unia Europejska nie przypomina już tej wspólnoty z 2004 roku do której wstępowała Polska. Jawne już jest, że opowieści o "Europie ojczyzn" były tylko bajdurzeniem i objawiono już plan budowy federacyjnego państwa UE z Niemcami w roli głównej. W tym nowym tworze Polska będzie tylko landem nowego RFN czy raczej IV Rzeszy. Obecnie dążymy do tego celu.

 

Niemcy narzucili zielony komunizm Fit for 55, co ma zakończyć cenową przewagę konkurencyjną biedniejszych gospodarek. Według Niemców energia ma być wszędzie droga, żeby tylko najbogatszych - czyli ich - było stać na produkcję. Mimo, że złe intencje UE wobec Polski sa już jasne, niemal żadna z wiodących partii politycznych nie zamierza nawet zadawać pytań na temat kontynuacji uczestnictwa Polski w tej szkodliwej wspólnocie.

Powiązanie Brukselskie nie jest oczywiście jedynym. Nie można udawać, że nie ma nad nami żadnej władzy Izrael. Polskie władze zachowują się względem władz Izraela bardzo serwilistycznie, a izraelskie wypowiedzi w przestrzeni międzynarodowej nie pozostawiają złudzeń, że Polska jest dla Izraela chłopcem do bicia i antypolonizm pomaga w tym tropikalnym kraju do wygrania wyborów. Mimo to polskie władze zachowują się tak jakby ich stolica była Tel Awiw a nie Warszawa.

 

Przykłady oburzającej czołobitności wobec Izraela można by było mnożyć, ale na potrzeby tego tekstu wspomnijmy tylko ekspresową zmianę ustawy o IPN pod dyktando izraelskich wytycznych. Uczyniono to w rekordowym czasie kilku godzin, przepychając korzystny dla Izraela akt prawny w Sejmie, Senacie i u Prezydenta w 8 godzin i swoje poddaństwo zaprezentowano jako sukces...

Ostatnio pojawił się też wymiar nowego zaboru - amerykańskiego. Wojska USA wprowadziły się do nas tak jak kiedyś Armia Czerwona. Żołnierze amerykańscy nie podlegają polskiemu prawu i na mocy umowy "wynegocjowanej" przez polski rząd, mogą zrobić wszystko i nic im nie grozi. Żołnierze US Army zyskali wszechwładzę w Polsce, a Amerykanie uczynili nasz kraj hubem transportowym dla wojny Ukrainy z Rosją, która de facto jest wojną pośrednią USA z Rosją. Polska znalazła się w obszarze zainteresowania USA ponieważ kraj ten traktuje nas jako "strefę zgniotu" miejsce gdzie dojdzie do ewentualnego konfliktu.

 

Wpływy USA w Polsce obecnie przewyższają nawet te jakie miaeli dotychczas Niemcy z UE. Stąd zapewne niechęć władz Unii Europejskiej względem PiS. Władza ta jest jawnie proamerykańska i antyniemiecka, dlatego pola konfliktów między Polską i UE raczej rosną niż się kończą. O podległości względem USA świadczy też to jak wyglądają nasze ostatnie zakupy wojskowe gdzie o przetargach nikt nawet nie piśnie, a gdy Polacy chcieli kupić od Korei Południowej technologię atomową w celu budowy elektrowni, szybko zostaliśmy skarceni przez Amerykanów i grzecznie, bez gadania, wybrano bez przetargu amerykańśki koncern Westinghouse jako dostawcę technologii dla pierwszej polskiej elektrowni atomowej.

 

Zatem gdy słyszycie o niepodległości Polski, jej suwerenności i naszej wolności, zastanówcie się ponownie, kto to mówi, po co to mówi i co to oznacza, a potem wszystko stanie się jasne.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika kolo21

Bo najlepszy niewolnik to

Bo najlepszy niewolnik to niewolnik który nie wie że nim jest. Co dziennie mam do czynienia z ludźmi racji mojego zawodu. I stwierdzę tak że niedojebanie narodu Polskiego sięgło zenitu. Sprzedali by ojca matke i bachorki w zamian za kasiorę. Polske też sprzedali. Wolność o wolność to trzeba walczyć jej sie nie dostaje ją trzeba krwią okupić. Ale kto ma walczyć o nią pan przedsiębiorca co ma kasy jak lodu? I jest zwykła zdradziecką świnią?  A może sprzedajni mordeczy medycy? Wiem ZOOMO Police ha ha i banda prokuratorów. Od ponad 20stu lat trwa podział narodu Polskiego poprzez pieniądz. Jednemu dają tyle zarobić że nimi sra i mu szajba odbija a drugi zdycha zgłodu. I to wystarczy a by poróżnić trwale nas. Teraz wystarczy zbrojne ruszenie wroga i Polska rozpierdala się na kawałki.

kolo21

Portret użytkownika 3plabc

Waszyngton, Bruksela, Moskwa.

Waszyngton, Bruksela, Moskwa... choroba Polski, to brak ludzi u władzy bez wady kręgosłupa, którzy potrafili by stać prosto bez skoliozy, lordozy, kifozy, garbienia się etc. w stronę którejś z wymienionych stolic.

Portret użytkownika adasdadasddasd

Byli, są i będą tacy ludzie,

Byli, są i będą tacy ludzie, jednak szybko dostają ultimatum któremu nie potrafią się przeciwstawic a wszystko to zaczęło się wg oficjalnej histerii około 300 lat temu gdy dobroduszni i uczciwi słowianie wpuscicli do swojego domu zmije.

Portret użytkownika Dawid

@Ba, towarzyszu, mam bardzo

@Ba, towarzyszu, mam bardzo ważne pytanie, które nie daje mi spokoju, dlaczego większość "świadków" na całym świecie popędziła biegusiem po wiadomą "dźgankę"...? Chciałbym wierzyć, że nie zostaliście podstępnie sprzedani przez swych pasterzy "za 30 srebrników"?
Chciałbym wierzyć, że faktycznie, na Ziemi istnieje prawdziwa Boża organizacja, w której "pasterze" troszczą się bardziej o "owce" niż o pieniądze, kochają Boga i głoszą prawdę, nienawidzą podstępu, fałszu i obłudy?  Tylko do takiej organizacji warto byłoby się przyłączyć...?

Wiem, że od zawsze, od samego początku waszej organizacji "powstrzymujecie się od krwi" i nigdy nie zgadzacie się np. na transfuzję? Podobno właśnie dzięki waszej "niezłomności", medycyna musiała poczynić w tym temacie jakieś postępy? Ponoć, szczególnie z myślą o Was pod koniec ubiegłego wieku opracowano metodę do "śródoperacyjnego odzyskiwania krwi z zastosowaniem cell savera", oraz wynaleziono znakomite środki krwiozastępcze?

Dajmy na to towarzyszu @Ba, że miałbyś groźny wypadek, i jakiś "lekarz" w kitlu z poważną miną oznajmiłby tobie na SORze, że "natychmiast musisz dostać krew bo inaczej za chwilę umrzesz" (i nie ma pod ręką wspomnianych wynalazków), to co byś zrobił?Zmiękłbyś, czy pozostał niewzruszony...? Domyślam się, że raczej wolałabyś...? No właśnie, więc dlaczego, do jasnej ciasnej, takie "twardziele" popędziły całym stadem po "dźgankę"...?
Czy potencjalna śmierć od tego "medialnego wirusa" stała się nagle w waszych umysłach straszniejsza od śmierci z wykrwawienia, czy co...?

Nauczacie, że krew jest święta w oczach Bożych, "bo krew to dusza człowieka, i zwierzęcia"? Czy tak?
Jesteście pewni, że swą przelaną krwią Syn Boży Jezus Chrystus złożył za nas odpowiedni okup, wykupił nas raz na zawsze od grzechów i wybawił od wiecznej śmierci? Dobrze pamiętam...?
 
Dlaczego zatem, właśnie Wy, "świadkowie" Jehowy, niby jego słudzy, znający na pamięć święte przykazania, zasady i niezmienną wolę Bożą, nagle bez namysłu pobiegliście (jakby stado baranów w owczym pędzie) po tę "szprycę"? 
Dlaczego daliście sobie wstrzyknąć ten eksperymentalny wynalazek do tej waszej "świętej krwi"? Dlaczego przyjęliście ten bardzo podejrzany preparat mRNA, który od początku nie był tradycyjną szczepionką, ale powstał z myślą aby modyfikować kod DNA, czyli Boski projekt życia...? Dlaczego zaprowadziliście "na rzeź" własne dzieci...?

Dlaczego będąc przy (jak mniemam) zdrowych zmysłach pozwoliliście wstrzyknąć sobie i potomstwu ten "diabelski" preparat...?
Czy nie jest tak, że otrzymaliście "stosowne, gorące zachęty" od "jedynego kanału łączności", od waszych siedmiu wspaniałych "książąt" z Dżej Dablju TV...?

Ale jak to możliwe, że inteligentni ludzie, którzy na swej firmowej stronie zamieszczają niezwykle pouczające artykuły, tworzą piękne filmy o cudownych dziełach Bożych, i wiedzą jak wspaniały jest nasz układ immunologiczny, niby nagle "wystraszyli się" jakiegoś jednego wirusa, i zalecili wszystkim swoim wiernym "szczepienia"...?
Chwała Bogu za nasz cudowny układ immunologiczny, który doskonale, fantastycznie radzi sobie, i nieustannie zwalcza wszelkie szkodliwe zarazki! 
"Amen! Błogosławieństwo i chwała, i mądrość, i dziękczynienie, i szacunek, i moc, i siła Bogu naszemu na wieki wieków. Amen”

Czy nie jest czasem tak, że pewien znany "filantrop", który zainwestował "w te klocki" fortunę, bo "bardzo lubi finansować organizacje, i akcje społeczne mające szczytny cel" odpowiednio zasilił waszą organizację, która jak wiadomo, posiada przemożny wpływ nad milionami swoich wiernych...? 
Jeśli faktycznie zostaliście "sprzedani", to już chyba nie istnieje żadna, naprawdę wierna Bogu organizacja? 
Chyba rzeczywiście, diabeł ma pełną władzę nad tym światem, nad całym światem...?

 

 

Portret użytkownika Fred flinston

Ponieważ musieli Bożym

Ponieważ musieli Bożym zamiarem ukazać swe fałszywe oblicze i przyjęli jak SJ fałszywa religia fałszywa eucharystia krwi czyli szxzypawe.i czeka ich jeszcze do pełnej eucharystii chleb czyli tabletka z jodem która też przyjmą wypełniając fałszywa eucharystie.

Portret użytkownika Obserwator

Do Dawid

Do Dawid

zmienili mi avatara i podpis, bez mojej zgody , ale to dalej ba :

"Nauczacie, że krew jest święta w oczach Bożych, "bo krew to dusza człowieka, i zwierzęcia"? Czy tak?
Jesteście pewni, że swą przelaną krwią Syn Boży Jezus Chrystus złożył za nas odpowiedni okup, wykupił nas raz na zawsze od grzechów i wybawił od wiecznej śmierci? Dobrze pamiętam...? "

Zgadza się ,

A co do tych szczepionek , nikt u nas nie namawiał , sugerował aby się szczepić , kto się zaszczepił to jego sprawa osobista i prywatna , ale prawdą jest ze u nas bardzo dużo osób się zaszczepiło i to  jest każdego  prywatna sprawa , mnie nie interesuje jak ktoś się na co szczepi , ważne aby w szczepionkach nie było dodatków krwi - krwio - pochodnych , reszta  to prywatna sprawa osobista każdej osoby :

Rzymian 14: 12  Tak więc każdy z nas sam za siebie zda sprawę Bogu.+

Ja tez byłem szczepiony jako dziecko na wszystkie szczepionki,  ale te szczepionki były przetestowane,  a ten test trwał od 10 do15 lat , i można te szczepionki uznać za bardzo dobre  , ale na tego covida się nie szczepiłem bo testowali go nie cały rok , więc dla mnie ta szczepionka nie jest wiarygodna i nie wzbudza zaufania,  a ze inni od nas uznali i zaufali tej szczepionce na covida to ich prywatna sprawa , wiary nauk z Biblii nie złamali ,powtórzę  jak w tych szczepionkach niema odczynników krwiopochodnych to wszystko jest w porządku , to prywatna sprawa kto się szczepi na takie szczepionki a kto nie !

Portret użytkownika Dawid

Jednak pseudonim "ba" był

Jednak pseudonim "ba" był zdecydowanie lepszy dla "sługi Bożego", młodzi w rozmowach na potwierdzenie "prawdy" mówią: no ba...? Ciekawe dlaczego teraz jesteś "obserwator" (w nowomowie "sygnalista")? Pewnie ze względu na wasz "obowiązek sporządzania notatek ze służby"...? 

Wracając do tematu. Naprawdę nie potrafię zrozumieć waszej pokrętnej "logiki": "ważne aby w szczepionkach nie było dodatków krwi - krwio - pochodnych , reszta  to prywatna sprawa osobista"...?

Ale "dodatki", na przykład takie, nad którymi pracował ten znany, "genialny naukowiec" z linku poniżej, to już mogą być...?:

https://m.youtube.com/watch?v=dyGPWInOcMM&t=376s

A co powiesz o "dodatkach" (poczytaj sobie ile tego jest), które powodują np. "zakrzepową małopłytkowość immunologiczną", następnie paraliż, lub nagły zgon...?

 "Skrzepy krwi tworzą się w różnych miejscach organizmu, w tym nietypowych, takich jak zakrzepica zatok żylnych mózgu (ang. cerebral venous sinus thrombosis – CVST) czy zakrzepica żył trzewnych i zakrzepica tętnicza. Identyfikowane są też przypadki zakrzepicy w bardziej powszechnych lokalizacjach, takich jak zakrzepica żył głębokich i zatorowość (zakrzepica) płucna. Charakterystyczne jest to, że współistnieją one z małopłytkowością, a więc spadkiem liczby płytek krwi odpowiedzialnych za krzepnięcie krwi. W wielu przypadkach wskutek powikłań zakrzepowo-zatorowych dochodzi do zgonu."

"Obłudnicy, odcedzacie komara, ale połykacie wielbłąda"?
Pani dr Ratkowska ostrzegała wszystkich rodziców bardzo wyraźnie (znam "starszych", którzy to oglądali):

https://www.bitchute.com/video/reNwgJFZY0iq/

Szczerzy ludzie, "miłośnicy prawdy" od samego początku plandemii "stawali na głowie" żeby dotrzeć do zaślepionych umysłów?
Niektórzy z was otrzymali wówczas (poprzez prywatne komunikatory)  rzetelne opracowania, filmy, prośby, aby wstrzymać się od tego eksperymentalnego preparatu,  zwłaszcza nie wstrzykiwać tego dzieciom? Ale do was można było mówić jak krowie na rowie, i jak grochem o ścianę...?

Pewien "brat", zamiast wówczas chronić dzieci w Zborze, odesłał link do waszego artykułu "o teoriach spiskowych"...? Najlepsze było to zdanie, pasuje do was jak ulał:

"Ludzie są w stanie myśleć logicznie i racjonalnie. Ale o tym, czy w coś uwierzymy, częściej decydują nasze marzenia, nadzieje i obawy"

Nie pozostawiliście waszemu potomstwu żadnego wyboru, to nie była ich "prywatna sprawa osobista"?
Przecież dzieci nie mają nic do powiedzenia, rodzice rządzą, zwłaszcza u was...
 Nie palicie papierosów bo niby "wasze ciała są świątynią Boga" i nie chcecie ich zanieczyszczać?
Ale zanieczyściliście wasze ciała tym syfem...?

Zgrzeszyliście, bo okazaliście rażący brak zaufania do swego Stwórcy! Świadomie podpisaliście "cyrograf", wyraziliście zgodę na piśmie, żeby wam wstrzyknięto ten preparat mRNA do waszej "świętej" krwi? Postanowiliście "poprawić" doskonałe dzieło Boże według zamysłu "bestii", więc to NIE JEST w porządku...

 

 

Portret użytkownika spokoluz

mały urywek o niepodległości

mały urywek o niepodległości , źródło : https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/2016/10/03/slowianie-dumna-aryjsko-slowianska-swieta-biala-raso-co-z-wami-przebudzcie-sie-chca-was-koczownicy-chazarscy-podstepnie-wymordowac/

KOCZOWNICY WYMYŚLILI SOBIE BOGA I PRZYSZLI O NIM POGADAĆ – JAKBY NIGDY NIC LUB O DUPIE MARYNI

I oto jest cała istota upadku Imperium Słowian. Z obrzezanego prostego cieśli zrobili bóstwo i wpadli do nas z dobrą nowiną opowiedzieć nam o tym jak go zaszlachtowali.

No i zaczęły się ROZMOWY O BOGU. Rozmowy o bogu są potwornie straszne, jeśli wziąć pod uwagę ich następstwa. Każde rozmowy o niczym zresztą są takie właśnie i doskonałym przykładem są na przykład rozmowy o pogodzie.  Na pozór niewinne, na pozór nijakie, na pozór zupełnie nieszkodliwe a w rzeczywistości nie są nie… pozorne – są śmiertelnie niebezpieczne.

No bo sami spójrzcie, czy dla ludzi zbytnio zagadanych o pogodzie nie skończy się to przypadkiem bardzo tragicznie, kiedy tak się zagadają o słonku i o chmurkach, że nie zdążą przygotować opału na zimę lub zbudować domu i ta właśnie pogoda ich… zabije? Czy nie wymarzną w cholerę ci najbardziej zapalczywi… „rozmówcy”? Ano wymarzną jak te cholerne mastodonty na Syberii, kiedy zamiast się zająć sobą zaczną dyskutować o czymś na co i tak nie mają absolutnie żadnego wpływu.

To samo jest z „rozmowami o bogu” – ten bóg jak wiadomo jest urojony – wymyślony przez koczowników, tak więc rozmowy o nim w najlepszym wypadku niczego nie wniosą do sprawy, no bo czyż nie? Czy na przestrzeni minionych tysiącleci nie odbyło się przypadkiem miliard rozmów o bogu przeprowadzonych przez miliardy najwybitniejszych „teologów”, hę? No pomyślcie przez chwilę nad tym. Czy nadal te „dyskusje” nawiedzonych kleryków nie dręczą przypadkiem ludzkości brakiem JAKICHKOLWIEK wniosków? „Dyskutowano” od tysięcy lat ile diabłów mieści się na czubku szpilki a ile aniołów – gdzie wnioski? Gdzie wyniki tych „dyskusji”?

Wyników nie ma, gdyż nie może ich być po prostu.

Udowodnili to starożytni matematycy arabscy, kiedy wymyślili zero. Albowiem jeśli bóg nie istnieje to nawet miliard rozmów o nim nie sprawi że on będzie Smile Zero jest bowiem zerem i to nawet pomnożonym przez miliard. Nawet podniesionym do miliardowej potęgi. Ba, nawet pomnożone przez miliard i wzięte do miliardowej potęgi pozostanie… zerem! Jest tak gdyż, zero możemy mnożyć i potęgować przez nieskończoność i to dalej będzie tylko… zero, czy to już jasne?

Nasz błąd jako Słowian polegał tylko na jednym – że naprzeciwko koczowników pragnących podzielić się „dobrą nowiną” nie wyszło po prostu pięcioletnie Słowiańskie dziecko.

Gdyby wyszło im naprzeciwko, to by zapytało:

– Hej gamonie brodate, jeśli bóg jest to… jest, a jeśli go nie ma, no to go nie ma.

– Ależ on jest, chłopaczku. Jest wszędzie…

– No to go kuźwa gamonie pokażcie, debile, debile, debile – rozbawione dziecko odparło i odbiegło pobawić się z innymi dziećmi.

I na tym właśnie zdaniu, natychmiast czyli od ręki zakończyłyby się rozmowy o dupie Maryni czyli „rozmowy o bogu” na wysokim szczeblu – pomiędzy myckami syjonu a plemieniem Słowiańskim. I w dalszym ciągu bylibyśmy potęgą największą na świecie i tym samym najlepszą.

Tak się jednak nie stało i „rozmowy o bogu” weszły na wyższy szczebel, co zaskutkowało oczywiście tym, że stały się dużo bardziej niebezpieczne i śmiertelne od pogadanek o pogodzie. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki pojawiły się bowiem „problemy”… nie istniejące wcześniej. Nagle świat Słowian wypełnili „heretycy”, „wiedźmy”, „czarownice” i nagle też… no masz… znalazło się „cudowne” rozwiązanie „problemów” których nie było wcześniej – rzeź tych co nie chcą „gadać o bogu” albo „gadają inaczej”.

słowian dobrej woli jest więcej -słowiański wiec , słowiański zew , słowiański duch , słowiańska krew !

Portret użytkownika Fred flinston

Chazarska manipulacja ten

Chazarska manipulacja ten artykuł SS słowiańska siła. No i cudowny wóz z wazy co rozjechal się na cztery koła pewno przewoził głupotę tych co wierzą że to jest wóz z kołem zapasowym...

Strony

Skomentuj