Czy Polska jest dostatecznie przygotowana na lipiec roku 2016?

Kategorie: 

Google

Trzech obywateli Holandii pochodzenia arabskiego próbowało w poniedziałek bezskutecznie kupić broń. O zdarzeniu policję poinformował właściciel sklepu z bronią sklep-strzelecki.pl przy ul. Portowej, u którego Holendrzy podjęli taką próbę, i po kilku godzinach mężczyzn udało się namierzyć w gdyńskim Centrum Handlowym Riwiera.

 

 

W Lipcu 2016 roku odwiedzi nas papież Franciszek - miesiąc wcześniej w naszym kraju organizujemy szczyt NATO. Czy jesteśmy przygotowani na ataki terrorystyczne? Oczywiście władza twierdzi, że tak. Partia prawników jest znana ze swojej propaństwowej siły, dlatego można założyć że nie jest zle, ale czy jest wystarczająco dobrze? Kilka dni temu, to jest 18 marca trzech obywateli Holandii pochodzenia arabskiego próbowało w poniedziałek bezskutecznie kupić karabiny maszynowe. Możliwe, że miały być dostarczone do zachodniej Europy, to możliwe, ale co jeśli są to przygotowania do polskiego lata?!

Pisze się różne scenariusze, na przykład taki że ktoś rękoma islamistów będzie się starał obalić propolski rząd. Nie musi się powtórzyć scenariusz smoleński by Polska kolejny raz straciła wolność. Jakby tego było mało, znany i ceniony jasnowidz Krzysztof Jackowski ma przeczucie, że w marcu w Polsce może dojść do zamachów. Trzymajmy kciuki za nasz polski rząd, aby przetrwał do wyborów w roku 2020, to wtedy po czterech latach odbudowy naszej ukochanej ojczyzny dokonamy decydującego wyboru partii narodowych. Szczęść Boże Polsce i miej nas w swojej opiece!

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika kamis9112

Czy rzekomy efekt

Czy rzekomy efekt cieplarniany może być wspomagany w taki sposób dla korzyści finansowych ? Zastanawia mnie najbardziej jakie substancje trafiają w wielu krajach do atmosfery.

Portret użytkownika Rycerstwo Polskie

Najwięcej podobno glinu jest

Najwięcej podobno glinu jest w smugach, ale też siarka i parę innych (nie pamiętam jakich) związków. Co do podnoszenia się temperatury atmosfery do nie ma co do tego żadnych wątpliwości - szczególnie na północnej półkuli Ziemi i to nie tyle ile usłyszysz w telewizji - o wiele więcej, a rozwój twgo procesu ostatnio cały czas przyspiesza (temp. drastycznie rośnie). Każdy, kto obserwuje choć trochę co się dzieje dookoła, widzi, co się na przełomie kilku ostatnich lat zaczęło dziać z pogodą, ciśnieniem, itd. Co do samego efektu - to zjawisko skali kosmicznej, za dużo pisania (aktywność Słońca, położenie Układu Słonecznego w Galaktyce raz w zimniejszych raz w cieplejszych rejonach - tak w skrócie).

Portret użytkownika S.N.69

Kamisowi raczej chodziĺo o

Kamisowi raczej chodziĺo o efekt cieplarniany wywołany przez człowieka, a nie o naturalne zmiany zachodzące na ziemi. Cała ekscytacja podnoszeniem się temperatury i zaburzeniami w porach roku, wynika w głównej mierze z medialnego cyrku, jaki rozkręcono wokół rzekomego wpływu człowieka na te zjawiska, co dało szansę na zarabianie sporej kasy różnego rodzaju instytucją i firmą z nimi współpracującym. Istnieje też wiele dowodów na to że podobne okresy zmian klimatycznych występowały nawet w naszej erze, bez szkody dla rozwoju ludzkości.

Portret użytkownika S.N.69

Nie chodzi o uległość, ale o

Nie chodzi o uległość, ale o domaganie się od rządzących poprzez chociażby uliczne protesty a ostatecznie urny wyborcze, dzałań zmierzających do odzyskania natychmiastowej kontroli nad dzielnicami muzułmańskimi, przyjmowania do społeczności europejskich tylko tych którzy przejdą pozytywną weryfikację pod względem nauki języka, zdolności do podjęcia pracy i zaliczenia okresu próbnego u pracodawcy, oraz pozytywnej oceny psychologa. Zamiast chwytać za miecze (karabiny) jak w średniowieczu, trzeba powstrzymać absurd jakim jest całkowity brak kontroli nad muzułmanami, i nie potrzeba do tego przemocy a jedynie radykalnych posunięć, bez fascynacji krucjatami.

Portret użytkownika Rycerstwo Polskie

Ile jeszcze bomb musi

Ile jeszcze bomb musi wybuchnąć w Europie? Ile jeszcze głów musi zostać obciętych chrześcijanom, ile istnień ludzkich musi jeszcze być poćwiartowanych w Syrii, Iraku i Afryce, żebyś zrozumiał, że to wojna religijna? Że to wojna cywilizacji...Wielu uważa, że bez wojny nasza cywilizacja nie przetrwa, że już za późno na pozytywne myślenia, medytacje i modlitwy. Tylko skuteczny opór może jeszcze zahamować to, co się zbliża...Wczoraj czytałem newsa tvnowskiego, że u wybrzeży  Lesbos zatrzymali 7 łodzi wypełnionych islamistami z Birmy. Islamiści Ci opowiadali głupoty o tym, jak to islam jest prześladowany w Birmie przez... uwaga - buddystów. Haha - łgają jak leci, a naiwni ludzie nabierają się w swej chorej poprawności politycznej. A oni ciągną zastępy, ciągną armie - miliony żołnierzy -  do Europy ze wszystkich już zakątków świata...
http://www.mpolska24.pl/post/6737/holokaust-chrzescijan

Strony

Skomentuj