Czy Polska do roku 2050 przestanie istnieć ?!

Kategorie: 

Źródło: internet

W związku z dobrze zaplanowaną ogólnoplanetarną pandemią dzieją się rzeczy niebywałe. Całe gospodarki poszczególnych państw są rujnowane przez nieodpowiedzialnych polityków, często ze swej natury komunistycznych, będących agenturą rządu światowego. Ktoś niewidoczny dla zwykłych ludzi dyryguje tym wszystkim, prowadząc globalną akcję "chaos" (ordo ab chao). Już teraz widać, że doprowadzi to do wielkich społecznych niepokojów, do ogromnego załamania gospodarczego.

W Polsce polskojęzyczni politycy także nie zasypują "gruszek w popiele" i starają się doprowadzić państwo na skraj bankructwa. Niedawno portal ZnZ pisał o możliwym scenariuszu wprowadzenia "Stanu Wyjątkowego" na terenie Polski, co doprowadzi z pewnością do obalenia rządu pana Morawieckiego, jak również totalnej przegranej partii pana Jarosława (naczelnika) w przyspieszonych wyborach. To też była by realizacja przepowiedni jasnowidza Jackowskiego, który nie tak dawno miał wizję sytuacji politycznej Polski, gdzie władzę przejęła grupa rewolucyjna niewiadomego nadania !

To wszystko może się wydarzyć, to nie jest coś nierealnego. W niedzielę 21.03.21 dobiegła nas z USA wiadomość o próbie przejęcia USA przez tzw. "tajną grupę elit głębokiego państwa". Próbują to zrealizować za pomocą "ustawy H.R.1", legalizującej fałszerstwa wyborcze, wszystko po to by już nigdy żaden "Trump" nie doszedł do władzy i nie zakłócił przeobrażania Stanów w państwo totalitarne. Ustawa przewiduje karanie osób podważających oficjalne fałszerstwa wyborcze. Widać, że siły zła mobilizują swoje siły tak by nie wygasić rozpędu pandemicznej rewolucji NWO. W Polsce może być podobnie, ktoś niewidoczny mocno pracuje nad przejęciem Polski.

Już teraz (21.03.2021) widać medialnie niezwykle nadmuchaną akcję promowania ugrupowania "Polska 2050", której nazwa wprost odnosi się do globalnej rewolucji rządu światowego. Gdyby ugrupowanie "Polska zniszczona do 2050" przejęła władzę, to szybko ustanowi w Polsce przyczółek światowej rewolucji seksualnej, zakaże wszelkim portalom pisania prawdy w ramach "mowy nienawiści", szybko zasypie "Przekop mierzei wiślanej", zaora "Centralny port lotniczy", zburzy pomnik ofiar Tragedii Smoleńskiej i wprowadzi sztuczne mięso by chronić dobrostan zwierząt ! Będziemy po takiej kuracji jedli "szczaw z nasypu" i płacili krocie za Nowy wspaniały Zielony Ład.

Scenariusze dla Polski są i są pisane gdzieś w jakichś zagranicznych gabinetach. Niestety w Polsce coraz mniej ludzi wierzy w Boga Jezusa, co powoduje społeczne przełączenie się milionów umysłów na odbiorniki telewizyjne, a to niesie ze sobą ogromne zagrożenie nie tylko resztek demokracji, ale może doprowadzić do nowych wyborów, w których Polacy zagłosują na ludzi, którzy do roku 2050 chcą by Polska stała się "landem" super państwa niemieckiego UE.

Powolne odłączanie się polskich umysłów od Boga Jezusa na rzecz wizji europejskiego błogostanu obserwujemy od początku lat 2000, kiedy propaganda unijnego dobrobytu zaczęła dominować w powszechnym przekazie do-umysłowym telewizji i radio. Mniej więcej od roku 2000 ruszył silny proces wybijania z polskich głów Boga, co może już niedługo skutkować przejęciem Polski przez rewolucjonistów 2050. Musimy jednak pamiętać, że wszystko jest w rękach Boga Jezusa, to on nam przekazał za pomocą św. Faustyny o możliwym wywyższeniu Polski w potędze i świętości, dlatego musimy obronić się przed totalnym zniewoleniem NWO 2050.

Kolejny Lockdown! Kolejny absurd! Firmy upadną?!UE wprowadza paszporty szczepionkowe! P. Lisicki

https://youtu.be/CR9lf5tk_u0

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika Kwazar

Czy Polska przestanie istnieć

Czy Polska przestanie istnieć ? Prześledźmy tylko PODSTAWOWE możliwe symptomy upadku i jak się do tego przyczyniają nasi najdostojniejsi  KACYKOWIE. Drożeje paliwo.W Polsce nie jest to nic nowego ale....znaczna część paliwa sprowadzana jest z USA. USA nachwalić się nie może z dobrych interesów w których Polska "kupuje" przepłaca za paliwo.Rsuskie zaś ogłaszaja otwarcie,że jeszcze tak dobrych interesów z USA pod względem zakupów surowca i paliwa z jankeskiej strony,to jeszcze wcześniej nie notowano.Kto tu zgłupiał dokumentnie ? Może jednak ten, co ruskim wciąż chce na złość zrobić, jankom w dupę włazi i kasę marnotrawi ile wlezie  NASZYM szaraków kosztem wątpliwym? 

Portret użytkownika Tomasz.X

Ty Nezłastrona to może

Ty Nezłastrona to może poczytamy twoje newsy i przemyślenia, napewno nie bo ty jesteś lepszy i nie będziesz nic pisał bo i tak nikt tego nie zrozumie. Jak chcesz zygać to żygaj ale odsuń się od telewizora bo szkoda tych 60 cali.

Portret użytkownika Kwazar

Wierzcie mi albo i nie.Ale

Wierzcie mi albo i nie.Ale jestem przekonany, że tak się polityki międzynarodowej, takiej jak Polska, to nie prowadzi.Nie może być tak, że mi się JAD z uszu wręcz wylewa do tego stopnia, że nawet moi potencjalni sojusznicy we wspieraniu,uszy po sobie kładą i mówią NIE !  NIE.Tym głupkom mówimy NIE. To są jak zawsze ? WARIACI a nam o to właśnie, NIE CHODZI !

Strony

Skomentuj