Czy Polska będzie nadal Polską po wyborach z roku 2019?

Kategorie: 

Źródło: internet

Już za miesiąc, bo 13 października 2019 odbędą się wybory do sejmu i senatu. Od wieków Polska to strefa walki o możliwość posożytowania na Narodzie Polskim, dlatego od lat wybory są miejscem gdzie ścierają się ukryte antypolskie siły wpływu. Wiele wskazuje, że i tym razem będziemy świadkami dziwnych nocnych cudów serwerowych. Już od tygodni opinia publiczna jest przyzwyczajana do mizernego wyniku Konfederacji Narodowców-Brauna i Korwina.

Za to wszystkie proenwuowskie ugrupowania rosną w siłę, potwierdzając tym samym pozorną propagandową chęć Polaków do samozaorania jak i unicestwienia, i tak już słabej państwowości. Przecież w Polsce, niby wolnej i praworządnej ktoś, jakaś nieznana osoba, zdołała przeforsować ustawę 1066-6, mówiącą o oddaniu suwerenności niewidzialnym intenacjonalistom NWO. W Polsce po roku 89 dzieją się dziwne polityczne rzeczy, tak dziwne, że aż irracjonalne. Po ostatniej wygranej niewidoczne siły były na tyle silne i bezczelne, iż podczas orędzia Beaty Szydło wyłączyli nadajniki TVP.

Do dziś nie poinformowano o rzeczywistych przyczynach tzw. "awarii". Do tego wszystkiego w Polsce jest dużo cudów nad urną. Np w kanadyjskich wyborach, gdzie z zasady jest nieco ponad 1% głosów nieważnych, karta do głosowania jest idiotoodporna. Na górze wyraźnie jest napisane, jak trzeba głosować, graficznie pokazany jest przykład, a nie jak u nas - na dole, drobnym druczkiem, jak to u nas drukują, bo na PiS i Konfederację głosują mochery, a one słabo widzą. Najwyższy i nieprzerwany jest jednak poziom medialnych kombinacji na umysłach Rodaków.

Fałszowany jest w niezrepolonizowanych stacjach i gazetach obraz rzeczywistości dezinformacją. Świadomość polityczna sporej części nasączonego tzw. europeizmem społeczeństwa, uniemożliwia jej wybór nawet na poziomie „chłopskiego rozumu”. Jak w krajach totalitarnych, obecnie zakodowana jest w sporej ilości umysłów nienawiść do polskości, pogarda do partii składających się w końcu z ich rodaków chcących dobra dla Polski, i kompletna bezkrytyczność wobec ludzi, którzy robią im od lat brązowe coś na i w głowę.

Jeżeli nie wybierzemy dobrze to przegniły, spękany fundament państwa, jakim są społeczności lokalnych kacyków NWO, tzw. "europejskości i postępu", doprowadzi w końcu do jego zawalenia się i zlania z eurosojuzem szaleństwa multi-kulti, ale chyba o to chodzi wrogom chrześcijańskiej Polski, gdzie królować powinien Chrystus ?

Ostateczne rozwiazanie kwestii polskiej albo kwestii iluminackich zdrajców Polski

https://youtu.be/oD48isoKnf8

Ocena: 

4
Średnio: 3.8 (6 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika GREAT ILLUMINATI/FREEMASON

DOŁĄCZ DO DZISIAJ WIELKIEJ

DOŁĄCZ DO DZISIAJ WIELKIEJ BRYTANII ILLUMINATI/FREEMASON.

JESTEŚ PASTOREM, POLITYKIEM, MUZYKAMI, LEKARZEM, PIŁKARZEM, STUDENTEM, ARTYSTĄ, AKTOREM, ITP. POSZUKIWANIE MĄDROŚCI I WIEDZY?

CZY CHCESZ ZOSTAĆ BIZNESEM LUB KOBIETĄ? CZY POTRZEBUJESZ MIŁOŚCI ŻYCIA / MAŁŻEŃSTWA, CZY CHCESZ ZATRZYMAĆ WSZYSTKIE SWOJE STRATY?
CHCESZ BYĆ BOGATY, MOCNY, CHRONIONY, ZNANY NA ŚWIECIE CZY CHCESZ DOWOLNEGO RODZAJU?

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY CZĘŚCIĄ TEGO WIELKIEGO BROTHERHOOD. NASTĘPNIE SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ, ABY ROZPOCZĄĆ OŚWIETLENIE I BYĆ LECZONYM.
WIELKIE ILLUMINATI MAJĄ MOC, BY UWOLNIĆ SIĘ OD SWOJEJ WIĄZKI I OSIĄGNIJ SWOJE MARZENIA.

WHATSAPP >> +1 (267)652-3553
EMAIL >> [email protected]

UWAGA: WIELKA BRACIA NIE WYMUSZA LUDZI DO DOŁĄCZENIA. ALE TYLKO CHCESZ ODKRYWAĆ SWÓJ ŚWIAT.

Portret użytkownika pawciopp

Orwellowski świat , który

Orwellowski świat , który jest właśnie finalizowany,to właśnie odchodzenie od korzeni chrześcijańskich  i cywilazacji łacińskiej w Europie.Pranie mózgów przez ostatnie 100 lat dało efekty.Mieszanie kultur chrześcijańskich z muzułmńskimi,mieszanie Polaków z Ukraińcami temu właśnie służy.Europa rosła w siłe i była najbardzie rozwiniętym regionem na świecie ,gdy była chrześcijańska.Wszystko zgodnie z zasadą dziel i rzadź.Gdy te antagonizmy się nasilą ,gdy się napuści jednych na drugich-osiągnie się szybki efekt depopulacji i to małym nakładem finansowym.Zostanie taka licba gojów ,aby wystarczyła jako siła niewolnicza do zapierd.....nia na małą garstkę możnych tego świata.

Portret użytkownika euklides

Wyobraźmy sobie, że wszyscy

Wyobraźmy sobie, że wszyscy przestają chodzić do kościoła... I co? Nadal twoje bandyckie, złodziejskie państwo wyzyskuje ludzi i niewoli ich. Zdajesz sobie sprawę, że dla mnie to ty jesteś zagrożeniem, bo poprzez głosowanie narzucasz mi jakichś twoich pacanów, którym powierzasz nie swoje, tylko moje życie. Tak więc to ty jesteś tym zagrożeniem keri, a od kościoła się odwal, bo on nie zmusza mnie do uczestniczenia w mszach.

Portret użytkownika inzynier magister

Morawiecki sprowadził do

Morawiecki sprowadził do Polski największych wampirów i teraz podnosi ZUS dla najbiedniejszych by płacić haracz klimatyczny ! "Szefowie ważnych banków centralnych i funduszy inwestycyjnych podjęli działania w celu ratowania dużych firm ubezpieczeniowych i zabezpieczenia się przed kolejnym kryzysem finansowym. Dekarbonizacja gospodarki, nowe podatki ekologiczne, zielone obligacje, mające gwarancje banków centralnych mają uchronić duże firmy ubezpieczeniowe przed bankructwem. Są za duże, by upaść…Kwestia tzw. zmian klimatycznych to jeden z pretekstów, by zmusić decydentów politycznych do przyspieszenia procesu przestawiania gospodarki na tzw. kapitalizm inkluzywny, większego opodatkowania obywateli i przekazania ich środków - w ramach partnerstw publiczno-prywatnych - na „zielone” inwestycje. Chodzi o większe zadłużanie państw, rozwój nowych „zielonych” funduszy, gospodarki o obiegu zamkniętym, ekonomii opartej przede wszystkim na usługach, a nie rozwoju przemysłu. Proponowana czwarta rewolucja przemysłowa uprzywilejowuje fundusze inwestycyjne, firmy ubezpieczeniowe i korporacje teleinformatyczne. Magazyn „Foreign Policy” przypomina, że Mark Carney - wcześniej związany z Goldman Sachs, z kanadyjskim Bankiem Centralnym, a obecnie będący prezesem Banku Anglii – jako pierwszy poruszył w kręgach finansowych problem „globalnego ocieplenia” i jego zagrożenia dla systemu bankowego podczas obiadu w Lloyd’s of London we wrześniu 2015 r.http://www.pch24.pl/cicha-rewolucja-bankow-centralnych-i-zielona-transformacja,70674,i.html#ixzz5yidXE1Y8

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika euklides

Socjalizm dla bogatych. Pod

Socjalizm dla bogatych. Pod pretekstem ekologii próbują znowi wprowadzić komunizm. Morawiecki to bandzior, podobnie jak reszta, ale upadłe moralnie społeczeństwo nie jest w stanie im się przeciwstawić...

Portret użytkownika hs100

Ludzie chcą  powrotu do

Ludzie chcą  powrotu do komunizmu, na tym polega paradoks i stąd biorą się takie a nie inne wyniki wyborów w Polsce. Zaś powrót do komunizmu obiecał im Kaczyński który  próbuje nieudolnie cofnąć czas i wprowadzić coś na jego  obraz  i podobieństwo. W zupełnie innej epoce i innych realiach więc te wysiłki są  z góry skazane na niepowodzenie

Średnie i młode  pokolenie jest całkowicie rozczarowane krajem po 1989 ponieważ spodziewali się zupełnie czegoś innego: kraju bez przesądów, przestępczości, w miarę zorganizowanego i praworządnego, czegoś na wzór krajów starej zachodniej Europy. Nadzieje legły w gruzach i oto po uzyskaniu "wolności'  jak to piała Solidarność i jej agenturalni działacze w Posce powstała jakś demoniczna ZONA, coś na kształt Czernobyla ale wymiarze społecznym.

Tak naprawdę to nikt nie chce takiego państwa a na dowód wystarczy obejrzeć statystyki głosowania nogami, czyli ucieczki stąd ludzi młodych  w pełni sił. Starsi nie mają już po co uciekać i liczą już tylko na dożycie w tym oszalałym  rozkradzionym i skorumpowanym do cna  kraju.

Strony

Skomentuj