Czy Polacy będą mogli kupić połowę cielaka ?!

Kategorie: 

Źródło: internet

Zapewne wielu z czytelników jest zdziwiona takim tytułem, ale sprawa jest bardzo prosta. Afera tzw. koronawirusa zatacza coraz większe kręgi. Już oficjalnie mówi się, że większa część ludzkości zostanie zainfekowana tym specjalnym produktem bioinżynierii. Wiąże się z tym pewien problem natury społecznej, egzystencjalnej. Ludzie muszą coś jeść, a w czasie tak wielkich zdarzeń ogromne masy ludzi udają się do sklepów po jedzenie. Następuje masowe wykupywanie żywności, zaczyna jej brakować, to nic dziwnego, tak było od zawsze w czasie kryzysów i wojen, zwłaszcza od czasu kiedy staliśmy się społeczeństwem stechnicyzowanym, żyjącym w miastach.

Jako już troszkę starszy człowiek, żyłem za komuny i w czasie tego smutnego okresu, kiedy półki sklepowe świeciły pustkami, a panie z mięsnego sprzedawały ocet, jeździliśmy do rodziny na wsi, kupowaliśmy połowę cielaka, jakieś kiełbasy, i zamrażaliśmy to wszystko w zamrażarce. Obecny kryzys koronawirusa powoduje, że mogą wystąpić globalne braki żywności, albo nawet jakaś wojna, możliwe że trzeba będzie znowu jechać po cielaka do rolnika. No ale może się pojawić problem, ponieważ elity, także polskojęzyczne, chcą wprowadzić społeczeństwo bezgotówkowe.

W czasie kryzysu, czy wojny może nie być łączności, może nie być zasilania, albo banki przestaną funkcjonować, co wtedy ?! Przecież rolnicy nie mają i w przyszłości mogą nie mieć terminala, a zwykły Polak w czasie rozruchów społecznych może nie mieć konta, bo mu go ktoś z banksterów wyłączy, na przykład z powodu małej ilości punktów poprawności ?!

Co w takim razie ? Mamy umierać ? Ktoś, kto chce na siłę wprowadzić społeczeństwo bezgotówkowe, jest osobą, albo grupą osób, bardzo niebezpiecznych. Jak pokazuje obecny kryzys może się zdarzyć, że cały naród zostanie bez pożywienia, bez możliwości podstawowych środków do życia ! Ludzie którzy chcą nas pozbawić gotówki są niedojrzali do władzy, ale co gorsza i co bardziej prawdopodobne, to są ludzie wynajęci przez jakieś bliżej nie sprecyzowane niewidoczne elity !

Czu Polacy zostaną już niedługo wtłoczeni do wielkiego obozu bez gotówki i bez możliwości samoobrony, w czasie na przykład globalnego załamania się gospodarek ? Najgorsze, że już nawet TV Trwam propaguje i namawia Polaków do pozbycia się płacenia banknotami ! Wiele wskazuje na to, że u władzy mamy ludzi realizujących jakiś ukryty globalny plan, a ten jest bardzo, ale to bardzo niebezpieczny dla zwykłych obywateli ! Na szczęście nad nimi wszystkimi, nad globalnymi elitami, jest Bóg Wszechmogący oraz Jego Syn Jezus Chrystus, i to Oni rządzą całą planetą Ziemia. W tym temacie zapraszam na audycję pana Janusza Zagórskiego.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (4 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika ffdgfdg

Jezus nie powstrzymał 2 wojen

Jezus nie powstrzymał 2 wojen, nie powstrzymał szaleńczego ludobójstwa w rosji i polsce, nie powstrzymał obozów zagłady, podejrzewam że niebawem zawita nwo i nikt za nami plakal nie będzie. Dlaczego? Bo mamy wolną wolę i przez swoje decyzje i zaniechania do tego doprowadziliśmy. Jeśli mamy ewoluować duchowo to musimy działać, a jak nie będziemy działać to zrobią z nami co zechcą i nigdy nie dosięgniemy boskości.

Portret użytkownika inzynier magister

Profesor Jacek Bartyzel uważa

Profesor Jacek Bartyzel uważa, że „cele, które anty-kościół chce zrealizować wzniecając i wykorzystując obecną histerię są jasne”. Poniżej publikujemy cały facebookowy wpis historyka
Owe cele wyglądają – zdaniem prof. Bartyzela – następująco:
„1. Utwierdzić jeszcze mocniej, w dużej mierze już istniejącą sytuację, w której Lewiatan, jako wytwór i narzędzie technologicznej racjonalności, panuje bezwzględnie również nad Kościołem, tak samo jak chodziłoby o jakąkolwiek instytucję świecką.
2. Wdrukować w podświadomość zbiorową automatyczne skojarzenie Kościoła, Mszy, Komunii św. etc., ze śmiertelnym zagrożeniem, na tej samej zasadzie, co prowadzona od dawna kampania antypedofilska. Zmanipulowane ofiary tego działania mają reagować na bodziec tak samo, jak w tamtym przypadku: Kościół? Uwaga, gwałcą dzieci – Kościół? Uwaga, można się zarazić” – napisał historyk.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj