Czy PiS ukradkiem zalewa Polskę imigrantami?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Polska w krótkim czasie została zalana imigrantami. Nikt nie wie kiedy to się stało, że nagle we wszystkich zakątkach kraju spotyka się Ukraińców, których jest już w Polsce ponad dwa miliony. Wygląda na to, że rząd PiS nie tylko ściąga na potęgę Ukraińców, ale też ukradkiem sprowadza islamskich imigrantów z Uzbekistanu, Bangladeszu czy Indii. 

Jednym z powodów, dla których w 2015 roku w wyborach parlamentarnych wygrała socjalistyczna partia PiS udająca prawicę był wyrażany publicznie sprzeciw wobec przymusowej realokacji setek tysięcy zaproszonych przez Niemców muzułmanów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Jednak w 2018 roku z tej walki o bezpieczeństwo Polaków pozostały już tylko słowa. 

Poprzednicy tej władzy przynajmniej otwarcie deklarowali, że przyjmą każdą ilość islamskich nielegalnych imigrantów, których Niemcy sprowadzają do Europy. W przypadku PiS, o tym, że trwa ściąganie islamistów i potomków morderców Polaków, dowiadujemy się już po fakcie.

Potop ukraiński cały czas trwa i Polacy już się powoli do tego przyzwyczajają, ale trwa też import imigrantów z Azji. Wiadomo to tylko dlatego, że ludzie zaczęli nagle zauważać coraz więcej przybyszów o śniadej cerze. Co ciekawe prawdopodobnie nie są to niemieccy islamiści, których nieco za dużo zaprosiła pani Merkel i próbuje się nimi podzielić z innymi. Wygląda na to, że są to imigranci zaproszeni właśnie przez PiS. 

 

Chodzi o przybyszów z Bangladeszu, Indii, Uzbekistanu, Filipin i temu podobnych miejsc. Tysiące Ukraińców łatwo jest ukryć, bo wyglądają podobnie do nas, ale z imigrantami z dalekich krajów już tak łatwo nie jest, bo z powodu karnacji skóry rzucają się w oczy. I to właśnie zaskoczone polskie społeczeństwo zwróciło na to uwagę, że pojawia  tak polskie społeczeństwo dowiaduję się, że trwa ściąganie obcych.

 

Trudno zrozumieć taką politykę. Najpierw wypchnięto z Polski kilka milionów Polaków, a teraz zamiast zachęcić ich do powrotu, po prostu podmienia się część społeczeństwa imigrantami, obcymi nam kulturowo. I to robią rzekomi "polscy patrioci", a skoro robią to ukradkiem, to może to oznaczać, że albo są oni skrajnymi cynikami, albo po prostu muszą importować obcych, bo najwyraźniej każą im to jakieś ośrodki władzy z zagranicy.

 

Utrzymuje się to w tajemnicy, aby Polacy w większości nie chcieli upodobnienia swojej ojczyzny do krajów zachodu, które doświadczają obecnie kolejnych aktów przemocy. Zapewne z tego powodu "ciemny lud" jest utrzymywany w niewiedzy.

 

Trudno zrozumieć jak można prowadzić taką tajną politykę imigracyjną, rezygnując ze ściągnięcia do Polski naszych rodaków ze wschodu i z zachodu. Na przykład Ukrainiec dostanie polskie obywatelstwo i emeryturę zaledwie po roku pobytu w naszym kraju. Może to oznaczać, że obecne władze po prostu stawiają na imigrantow, a Polakow odstawiają na boczny tor, dozując im powoli wiedzę na temat tego co naprawdę dzieje się w ich kraju.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika hyh

Tej ziemi od Ukrainy nigdy

Tej ziemi od Ukrainy nigdy nie dostaniecie

[..........]

wam sie ona nie nalezy bo nie jestescie spokrewnieni z ofiarami 

tylko zerujecie na Polakach i Zydach i nazywam was cmentarnymi hienami

Stefan Bandera 2018 - seans spirytystyczny w Kijowie.

 

Portret użytkownika Hunter

Pilnujace w piekle krwawego

Pilnujace w piekle krwawego pedzia Bandery szatany nie pozwolily by mu na udzielanie  wywiadow jakiemus kijowskiemu medium na banderowskim seansie spirytystycznym.  Zacytowana przez znanego tutaj z wrogich Polakom wpisow Ukrainca hyha rzekoma wypowiedz ducha tego oprawcy jest zmyslona i raczej sie wpisuje w tesknote hitlerowskich Zachodnich Ukraincow wyrazana przez nich podczas ich faszystowskich pochodow w hasle "Bandera prijde, poriadok nawede!" Rzekome medium jest tego swiadome i gada to co jego lub jej banderowska publika chce slyszec. Jest natomiast ciekawsza wypowiedz, ktora pochodzi od jeszcze zywego Zyda Bandery:
 "..."Świadomi" [politycznie zaangazowani] Ukraińcy są tępi i debilni. Jeśli "świadomi" Ukraińcy nie są głupi i debilni, to automatycznie okazują się być Żydami lub Rosjanami... Ukraińcy są tak głupi i prymitywni, że uwierzą w każdy nonsens, aby tylko nie czuć się bezwartościowymi. Przykładem jest ukraiński nacjonalizm, na którym dobrze zarobiłem a nawet stałem się bohaterem!... W trosce o ideę narodową zabijemy połowę mieszkańców Ukrainy..."
( «...Сознательный украинец обязан быть тупым и дебильным. Если сознательный украинец не тупой и дебильный, он автоматически становится евреем или русским». «Украинцы настолько тупые и примитивные люди, что поверят в любой бред, лишь бы не чувствовать себя никчемными. Примером может служить украинский национализм, на котором я неплохо заработал и даже стал героем...!»."...Ради национальной идеи мы уничтожим половину населения Украины...").
W tym artykule jest fotografia Bandery zwanego 'wypierdyszem' i jego zabójcy Bogdana Staszyńskiego, bohatera Polaków.
( http://www.planetoday.ru/istoriya-lozunga-bandera-prijde-poryadok-navede/ )

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika U_P_Adlina

Exart wątpi w twoją

Exart wątpi w twoją ukraińskość. Ja raczej nie wątpię, a na pewno nie wątpię w to, że masz nierówno pod banderowską kopułą. Błaznuj dalej krzywonosy bander-ukrze. Osiągniesz tylko status jeszcze większego błazna i tyle.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika kolo21

W Bydgoszczy ukrainiec za

W Bydgoszczy ukrainiec za atakował drugiego ukra wbijając mu nóż w plecy. Na FB pojawił się taki art, o 3ciej w nocy, a o 4tej już został skasowany. Oficjalnie nie jest podawana ich narodowośc. A że parę tygodni wcześniej, poderżnięto gardło innemu ukrowi parę ulica dalej, to już nikt nie wspomniał. Skąd o tym wiem, bo mam znajomych co mieszkają na Matejki:)

kolo21

Strony

Skomentuj