Czy PiS ukradkiem zalewa Polskę imigrantami?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Polska w krótkim czasie została zalana imigrantami. Nikt nie wie kiedy to się stało, że nagle we wszystkich zakątkach kraju spotyka się Ukraińców, których jest już w Polsce ponad dwa miliony. Wygląda na to, że rząd PiS nie tylko ściąga na potęgę Ukraińców, ale też ukradkiem sprowadza islamskich imigrantów z Uzbekistanu, Bangladeszu czy Indii. 

Jednym z powodów, dla których w 2015 roku w wyborach parlamentarnych wygrała socjalistyczna partia PiS udająca prawicę był wyrażany publicznie sprzeciw wobec przymusowej realokacji setek tysięcy zaproszonych przez Niemców muzułmanów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Jednak w 2018 roku z tej walki o bezpieczeństwo Polaków pozostały już tylko słowa. 

Poprzednicy tej władzy przynajmniej otwarcie deklarowali, że przyjmą każdą ilość islamskich nielegalnych imigrantów, których Niemcy sprowadzają do Europy. W przypadku PiS, o tym, że trwa ściąganie islamistów i potomków morderców Polaków, dowiadujemy się już po fakcie.

Potop ukraiński cały czas trwa i Polacy już się powoli do tego przyzwyczajają, ale trwa też import imigrantów z Azji. Wiadomo to tylko dlatego, że ludzie zaczęli nagle zauważać coraz więcej przybyszów o śniadej cerze. Co ciekawe prawdopodobnie nie są to niemieccy islamiści, których nieco za dużo zaprosiła pani Merkel i próbuje się nimi podzielić z innymi. Wygląda na to, że są to imigranci zaproszeni właśnie przez PiS. 

 

Chodzi o przybyszów z Bangladeszu, Indii, Uzbekistanu, Filipin i temu podobnych miejsc. Tysiące Ukraińców łatwo jest ukryć, bo wyglądają podobnie do nas, ale z imigrantami z dalekich krajów już tak łatwo nie jest, bo z powodu karnacji skóry rzucają się w oczy. I to właśnie zaskoczone polskie społeczeństwo zwróciło na to uwagę, że pojawia  tak polskie społeczeństwo dowiaduję się, że trwa ściąganie obcych.

 

Trudno zrozumieć taką politykę. Najpierw wypchnięto z Polski kilka milionów Polaków, a teraz zamiast zachęcić ich do powrotu, po prostu podmienia się część społeczeństwa imigrantami, obcymi nam kulturowo. I to robią rzekomi "polscy patrioci", a skoro robią to ukradkiem, to może to oznaczać, że albo są oni skrajnymi cynikami, albo po prostu muszą importować obcych, bo najwyraźniej każą im to jakieś ośrodki władzy z zagranicy.

 

Utrzymuje się to w tajemnicy, aby Polacy w większości nie chcieli upodobnienia swojej ojczyzny do krajów zachodu, które doświadczają obecnie kolejnych aktów przemocy. Zapewne z tego powodu "ciemny lud" jest utrzymywany w niewiedzy.

 

Trudno zrozumieć jak można prowadzić taką tajną politykę imigracyjną, rezygnując ze ściągnięcia do Polski naszych rodaków ze wschodu i z zachodu. Na przykład Ukrainiec dostanie polskie obywatelstwo i emeryturę zaledwie po roku pobytu w naszym kraju. Może to oznaczać, że obecne władze po prostu stawiają na imigrantow, a Polakow odstawiają na boczny tor, dozując im powoli wiedzę na temat tego co naprawdę dzieje się w ich kraju.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika hyh

Tej ziemi od Ukrainy nigdy

Tej ziemi od Ukrainy nigdy nie dostaniecie

[..........]

wam sie ona nie nalezy bo nie jestescie spokrewnieni z ofiarami 

tylko zerujecie na Polakach i Zydach i nazywam was cmentarnymi hienami

Stefan Bandera 2018 - seans spirytystyczny w Kijowie.

 

Portret użytkownika Hunter

Pilnujace w piekle krwawego

Pilnujace w piekle krwawego pedzia Bandery szatany nie pozwolily by mu na udzielanie  wywiadow jakiemus kijowskiemu medium na banderowskim seansie spirytystycznym.  Zacytowana przez znanego tutaj z wrogich Polakom wpisow Ukrainca hyha rzekoma wypowiedz ducha tego oprawcy jest zmyslona i raczej sie wpisuje w tesknote hitlerowskich Zachodnich Ukraincow wyrazana przez nich podczas ich faszystowskich pochodow w hasle "Bandera prijde, poriadok nawede!" Rzekome medium jest tego swiadome i gada to co jego lub jej banderowska publika chce slyszec. Jest natomiast ciekawsza wypowiedz, ktora pochodzi od jeszcze zywego Zyda Bandery:
 "..."Świadomi" [politycznie zaangazowani] Ukraińcy są tępi i debilni. Jeśli "świadomi" Ukraińcy nie są głupi i debilni, to automatycznie okazują się być Żydami lub Rosjanami... Ukraińcy są tak głupi i prymitywni, że uwierzą w każdy nonsens, aby tylko nie czuć się bezwartościowymi. Przykładem jest ukraiński nacjonalizm, na którym dobrze zarobiłem a nawet stałem się bohaterem!... W trosce o ideę narodową zabijemy połowę mieszkańców Ukrainy..."
( «...Сознательный украинец обязан быть тупым и дебильным. Если сознательный украинец не тупой и дебильный, он автоматически становится евреем или русским». «Украинцы настолько тупые и примитивные люди, что поверят в любой бред, лишь бы не чувствовать себя никчемными. Примером может служить украинский национализм, на котором я неплохо заработал и даже стал героем...!»."...Ради национальной идеи мы уничтожим половину населения Украины...").
W tym artykule jest fotografia Bandery zwanego 'wypierdyszem' i jego zabójcy Bogdana Staszyńskiego, bohatera Polaków.
( http://www.planetoday.ru/istoriya-lozunga-bandera-prijde-poryadok-navede/ )

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika UPAdlina

Exart wątpi w twoją

Exart wątpi w twoją ukraińskość. Ja raczej nie wątpię, a na pewno nie wątpię w to, że masz nierówno pod banderowską kopułą. Błaznuj dalej krzywonosy bander-ukrze. Osiągniesz tylko status jeszcze większego błazna i tyle.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika kolo21

W Bydgoszczy ukrainiec za

W Bydgoszczy ukrainiec za atakował drugiego ukra wbijając mu nóż w plecy. Na FB pojawił się taki art, o 3ciej w nocy, a o 4tej już został skasowany. Oficjalnie nie jest podawana ich narodowośc. A że parę tygodni wcześniej, poderżnięto gardło innemu ukrowi parę ulica dalej, to już nikt nie wspomniał. Skąd o tym wiem, bo mam znajomych co mieszkają na Matejki:)

kolo21

Portret użytkownika Exart

Dopisz jeszcze swój adres i

Dopisz jeszcze swój adres i PESEL.

 

Nie wierzę w karmę, chociaż powiadają, że wraca. Raz doświadczaliśmy tego wszystkiego jako migrujący za pracą naród z perspektywy obecnych Ukrów - gdy wyjechaliśmy na Zachód, teraz doświadczamy samych siebie jako Ukraińców z perspektywy ówczesnych Szwabów i Brytoli. Świetny żart, Mr Atman. Lub losu zwykła kolej, gdzie jest więcej chętnych niż miejsc na karuzeli możliwych, dostępnych doświadczeń. Taka moja mała dygresja.

 

Czekam na rój minusów od tych wszystkich którzy żyją z pojęciem winy i nie odróżnią jej od przedstawionej przeze mnie karmy, w którą z resztą i tak nie wierze.

Portret użytkownika Mojeimię44

Dobrą drogą by było

Dobrą drogą by było dofinansowanie polskich placówek tego typu. Prywatnych ale z udziałem skarbu państwa i pod kuratorem. To by była dobra droga. Pieniądze pozostałyby w Polsce. Reszta to jest wyworzenie pieniędzy z Polski raz na wschod raz na zachod. Nigdy nie będziemy niepodlegli. Jak można być panem swojego państwa jeśli w tym państwie nie jest sie panem? Rozumiesz? Owszem można wprowadzać kapitał zagraniczny ale nie w taki dziki sposób jak było i jest to robione. 

Portret użytkownika euklides

Dofinansowanie bierze się z

Dofinansowanie bierze się z podatków. Żeby coś dofinansować sklepy musisz zdefinansować, czyli ukraść środki jakimś polskim firmom, które musiały na te środki ciężko zapracować. Dofinansowuj, ale za swoje!

Strony

Skomentuj