Czy PiS celowo poluzował wakacyjne obostrzenia, żeby zarazić koronawirusem jak najwięcej Polaków?!

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube/KPRM

W „Dzienniku Gazecie Prawnej” doszło do sensacyjnego wynurzenia głównego doradcy rządu do spraw pandemii – prof. Andrzeja Horbana. Jego słowa mogą mieć bardzo poważne konsekwencje.

Horban w wywiadzie dla „DGP” przyznał, że rząd celowo zdecydował się na poluzowanie obostrzeń koronawirusowych w okresie wakacyjnym 2020 po to, aby młodzi i silni ludzie zachorowali na COVID-19.

Jak twierdzi prof. Horban wskazane jest, by część społeczeństwa zakaziła się koronawirusem. Ma to być normalna metoda postępowania z tego typu infekcjami przenoszonymi drogą oddechową. Chodzi o to, by „trochę chronić, trochę pozakażać”.

Horban powiedział dokładnie:

Ci, którzy przechodzą chorobę łagodnie, niech się zakażają, bo im więcej przechoruje, tym większa bariera dla wirusa. Im więcej osób przejdzie łagodnie, tym większe korzyści społeczne.

Niezależnie od tego czy jest to słuszne z medycznego punktu widzenia, czy nie, wydaje się, że rząd, który już wielokrotnie wykazywał się niekonsekwencją i chciał pewne rzeczy przed Polakami ukryć, raczej nie spodziewał się, że prof. Horban tak otwarcie przyzna jaka była prawdziwa strategia walki z COVID-19.

Pytanie kto poniesie większe straty: sam Horban czy cały PiS?

 

 

Źródło:https://serwisy.gazetaprawna.pl/zdrowie/artykuly/8076978,horban-koronawirus-szczepionki-obostrzenia-zakazy-szpitale-lockdown.html

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika  Takija&Katman

Ależ, to jest pewnik!!!

Ależ, to jest pewnik!!! Specjalnie poluzowano rygory, aby przygłupi ludzie się pozarażali i poprzywozili inne obce warianty - jakieś Deli, Mu,(...). Faktycznie wygląda to tak: Im mniej są eksponowani mówiący, że "szczepienia" na COVID-19, to wielki błąd", tym większe jest prawdopodobieństwo, że mówiący odwrotnie, są opłacanymi przez projektantów „Resetu”. (BioPharma).
Do nagród NOBLA można mieć stosunek ambiwalentny, bo nie są one w 100% przyznawane obiektywnie. Jednak zachowując właściwą proporcję między krytycyzmem, a obiektywizmem należy docenić tych, którzy na tę nagrodę zasłużyli. W Polsce, od ponad roku o pandemii COVID-19 mówią ludzie, którym ZDECYDOWANIE BARDZO DALEKO DO NOBLA. Ilość ich wystąpień w mediach, wymusza wrażenie, że mądrzejszych i bardziej kompetentnych „znawców” koronawirusa SARS-CoV-2 oraz szczepionek, na naszej planecie już nie ma.
Gdy ci „mędrcy” skacząc po TV i radio, zmieniają narrację tak często, jak poglądy na politykę zmienia Koalicja Obywatelska, to ludzie z dużo większymi dokonaniami naukowymi, miażdżą tę natrętną machinę propagandy, której celem jest zniewolenie społeczeństw.
Prof. Luc MONTAGNIER, - francuski noblista, współodkrywca wirusa HIV, mówi, iż:
Globalna akcja szczepień na COVID-19, to ogromny błąd naukowy oraz medyczny.
Wg niego: Nowe warianty (wirusa) są produktem i wynikiem szczepień. W każdym kraju jest tak samo - w każdym kraju zgony następują po szczepieniach. […].
Co robi wirus? Czy umiera, czy też znajduje inne rozwiązanie? […] Jest oczywiste, że nowe warianty są tworzone przez selekcję za pośrednictwem przeciwciał w wyniku szczepienia.
Prof. L. MONTAGNIER, długo ostrzega, że zmodyfikowany genetycznie wirus zaprojektowano tak, aby zawierał DNA wirusa HIV. Pracował nad tym „covidowy guru” z USA - Anthony FAUCI.
Wg noblisty, masowe szczepienia podczas pandemii są „nie do pomyślenia”, a jednak się dzieją.
Znów więc musimy sobie zadać pytanie:
Jak to możliwe, że w sprawie tak fundamentalnej dla ludzkości, tak wielu „znawców” się ze sobą nie zgadza? A polscy "spece" od nie badania wirusa, ale tylko od oglądania modeli matematycznych zajmują głosy jakby faktycznie badali covid-19. To kpiny z ludzi ?

Portret użytkownika r

Czy pan Horban pokazał już

Czy pan Horban pokazał już oświadczenie o braku konfliktu interesów (znaczy nie dostawal kasy od firm farmaceutycznych)? Bez tego oświadczenia, normalny lekarz w cywilizowanym świecie, nie bierze nawet pod uwagę, co tam kto bajdurzy.

Portret użytkownika Alien1974

.............................

.............................

Nowy porządek świata i tak nadejdzie, z nami czy bez nas. Oczywiście elitom nie chodzi o nowy porządek, tylko o wciąż ten sam przerabiany od tysiącleci, w którym każdy zna swoje miejsce w szeregu. Abstrahując od tego, jakie plany mają globalne elity, świat powinien mimo wszystko konsolidować się, by cywilizacja w ogóle mogła myśleć o przetrwaniu okresu globalnego ocieplenia. Nadciąga kosmiczna zagłada i żadne katolickie zaklęcia tu nie pomogą, a jedynie uczciwa i pokojowa współpraca między narodami. Jest tylko jedna droga: postawienie papieża Franciszka przed ICC w Hadze i delegalizacja Kościoła Kat...olickiego jako organizacji TERRORYSTYCZNEJ, która zagraża światowemu bezpieczeństwu i jedności. 

Portret użytkownika Futrzak

Pisałeś od kwietnia, że 20

Pisałeś od kwietnia, że 20 listopada 2020 zostanie otwarta 5 pieczęć, czy coś podobnego... No i co z tego wyszło? 

Sorry, jak się często zasłaniasz biblią, to poczytaj sobie, jaki los czeka fałszywych proroków. A co do globalnego ocieplenia... Nie chciałbyś przystąpić do kościoła pw. święconej Grety?

Strony

Skomentuj