Czy pech Donalda Tuska doprowadzi do tego, że Unia Europejska zostanie zniszczona?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Gdy Napoleon dobierał sobie generałów zawsze zadawał podstawowe pytanie - czy ma pan szczęście? Jak któryś kręcił z odpowiedzią, to go nie angażował w walkę. Wydaje się, że takie pytanie powinno się zadać byłemu polskiemu premierowi Donaldowi Tuskowi, ale bez względu na odpowiedź miałoby ono retoryczny charakter.

 

Donald Tusk ma szczęście, ale chyba tylko w kwestii przetrwania na arenie politycznej. Poza tym wokół niego widać tylko zniszczenie. Gdy został polskim premierem przejmował kraj z wysokim wzrostem gospodarczym i frazesami wolnościowymi uwiódł wielu Polaków obiecując im skok cywilizacyjny. Rzeczywistość była jednak boleśnie inna od zapowiedzi.

 

Gdy przeanalizuje się postulaty wyborcze ekipy Tuska, można odnieść wrażenie, że podczas swoich rządów realizował politykę dokładnie odwrotną od tej komunikowanej. Mówił, że będzie obniżał podatki, zatem je podwyższył. Mówił, że pozostawi bez zmian wiek emerytalnego, więc go podwyższył, a potem jeszcze zarządził zabór 153 miliardów złotych z kont emerytalnych OFE stwierdzając publicznie, że dokonano nowej wykładni prawa i środki te nie nalezą do składających je obywateli, tylko do państwa, które zadłużyło nas tak bardzo, że aby nie zbankrutować, władza potraktowała te pieniądze jak rezerwa na specjalną okazję. A potrzeba powstała, bo wódź Tusk nie miał szczęścia i na czasy jego rządów przypadł kryzys gospodarczy, którego istnienia zresztą przez kilka lat ekipa ta w ogóle nie uznawała.

 

Prawie od początku jego rządów trwała zatem konsekwentna i szkodliwa dekompozycja naszego kraju. Ilość afer, które wstrząsały rządem Tuska jest doprawdy imponująca, a prorządowe media musiały się nieźle gimnastykować, żeby uzasadniać lub wyciszać wszelkie występki rządzących w celu zachowania okrągłostołowego status quo.

 

Pechowiec Donald Tusk zapisze się też w historii Polski jako przywódca za którego rządów doszło do dwóch dziwnych, bardzo podobnych incydentów lotniczych, które skończyły się dwoma katastrofami. W obu, w Mirosławcu i Smoleńsku, zginęło więcej polskich generałów niż podczas całej drugiej wojny światowej, a w tej drugiej nawet urzędujący prezydent. Nieszczęśliwy Tusk okazał się jednak skuteczny w utrzymaniu władzy skutecznie przekonując obywateli naszego umęczonego kraju, aby na niego głosowali mimo, że nikt z jego ekipy nie poniósł żadnej realnej odpowiedzialności za to co stało się 10 kwietnia 2010 roku, a wielu po tej katastrofie po prostu awansowano.

 

Gdy epoka Tuska w naszym kraju skończyła się wydawało się, że zły omen pechowca już nas nie dotyczy. Jednak okazuje się, że nieszczęśliwy były polski premier, awansowany na stanowisko Przewodniczącego Rady Europy zainfekował swoim brakiem szczęścia instytucje unijne. Do tej pory wydawało się, że problemy UE, na przykład ze strefą euro czy bankructwem Grecji, są potężne, ale szybko okazało się, że to nic takiego przy imigracyjnej katastrofie, do której doszło w Europie.

 

Jeszcze rok temu wydawało się, że głównym zagrożeniem dla bezpieczeństwa Europy jest imperialna postawa Rosji, ale teraz wszyscy rozsądni ludzie już chyba widzą, że na nasz kontynent ściąga armia inwazyjna, która może doprowadzić do szybkiego upadku całego projektu europejskiego. Już teraz całkiem poważnie mówi się o ograniczeniu strefy Schengen, a instytucje unijne nie ustają w planach redystrybucji tłoczących się w Grecji czy we Włoszech, islamistów, do krajów Europy Wschodniej, które stanowczo się temu sprzeciwiają.

 

Wszystko to uruchamia procesy, które w nieuchronny sposób prowadzą do tego, że Unia Europejska zostanie unicestwiona. Będzie to pewnie proces trwający parę lat, ale wszystko wskazuje na to, że islamska inwazja przeprowadzana obecnie przy aprobacie europejskiego lewactwa to przysłowiowy gwóźdź do trumny UE. I wszystko to mam miejsce właśnie w czasie gdy symbolicznym Prezydentem Unii Europejskiej został pechowy Kaszub z Polski, Donald Tusk.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Komentarze

Bóg stworzył ludzi, Samuel Colt uczynił ich równymi

Si vis pacem, para bellum (łac.)

Portret użytkownika 777

Tusk to taki nieformalny

Tusk to taki nieformalny niemiec ! Wszystkie jego działania są dobre tylko dla niemców a dla Polaków jest to największy szkodnik wszechczasów ! Ciekawe czy maczał palce w zamachu smoleńskim ? W Unii Europejskiej są równi i równiejsi. Kraje zachodu czują wyższość wobec Europy Wschodniej, uważają się za oświeconych. Tymczasem z punktu widzenia kultury europejskiej, która jest wyznaczana przez dziedzictwo chrześcijańskie oraz antyczne, ideologia unijna może być postrzegana jako barbarzyństwo – ocenił w rozmowie z „do Rzeczy” europoseł PiS, prof. Ryszard Legutko. Zdaniem polskiego deputowanego do Parlamentu Europejskiego w Unii Europejskiej „tradycyjnie panuje wyższościowy stosunek do Europy Wschodniej”. Nasz region jest dla eurokratów dobry o tyle, o ile jest posłuszny. Prawo do oporu wobec brukselskich propozycji mają zaś tylko Niemcy, Belgowie czy Włosi. Takiego przywileju nie daje się Polakom czy Węgrom. My, w opinii prof. Legutki, musimy godzić się na to, co nam narzuca Bruksela lub liczyć się z bezpardonową i krzywdzącą krytyką. - Macie bez protestów godzić się na „więcej Europy” oraz obowiązującą ideologię, czyli LGBTQ, klimat itd. Jeśli na to się godzicie – tak jak to czyniła Platforma – to wewnątrz kraju możecie sobie robić, co chcecie – zreferował logikę brukselskich urzędników prof. Legutko. Jego zdaniem Unia Europejska ma niewiele wspólnego z prawdziwą Europą. http://www.pch24.pl/profesor-ryszard-legutko--z-punktu-widzenia-europejskiej-kultury-ideologia-unijna-to-barbarzynstwo,41228,i.html#ixzz40KCdBMIe

Portret użytkownika pmpoznan

A ja się zapytam, po co nam

A ja się zapytam, po co nam ta UE? Lepiej jak wyjdziemy z niej jak najszybciej bo będzie gorzej niż źle! Z deszczu pod rynne, zawsze pod prąd: rozbiory, zabory, ruskie, niemcy i można tak wymieniać jak Polska ma pozamiatane, najbardziej doświadczony kraj chyba naświecie. Jak nie komunizm do UE wszyscy nam rozkazują i mówią co mamy robić. Teraz się zastanówmy, gdzie tu niepodległość?? Niepodległość w Polsce to od dziesiątek lat fikcja zawsze komuś podlegaliśmy, zawsze nam ktoś rozkazywał i mówił co mamy robić. Czy to komunizm czy demokracja zawsze było tak samo bo innym jest tak dobrze i wygodniej.

Portret użytkownika Bucefal

UE juz jest pozamiatana ale

UE juz jest pozamiatana ale to oznacza ze powstana 2 nowe twory, UEZach i UEWsch, obie beda powiazane paktami, ukladami i sojuszami jednak osobno zarzadzane tak by przeciwstawiac sie agresywnej rosji. Stad dzialania Kaczynskiego i Orbana.

Portret użytkownika Abzu

Niesamowite jest to, że My

Niesamowite jest to, że My czyli Polacy godzimy się na to wszystko, a to z czystego zmęczenia wynikającego z  zapracowania, lenistwa  albo oczywiście poprzez niedoinformowanie  oraz wszechobecną dezinformację. Jest jeszcze masa innych przyczyn przez które człowiek nie wnika w to co dzieje się z naszym krajem. Nie potępiam tego, bo takie nasze życie w Polsce... Ktoś już dawno tego chciał by to tak wyglądało. Aby ludzie żyli z dnia na dzień i czasem żeby za daleko niewyglądali w przyszłość. Od wypłaty do Wypłaty. My Polacy mamy zajmować sie jebaczką i liczeniem drobnych w obawie czy starczy jutro na przysłowiowy chleb. Ogólnie nie ma czasu by zainteresować sie polityką i losem kraju. Przychodzi facet wy.ebany z roboty siada do obiadu, potem dziecka to, dziecka tam to, baba itp...  Ledwo czas i sily jako takie znajdzie gdzie jeszcze resztka entuzjazmu powiewa by cokolwiek zrobić po robocie a tu już do spania i zaś to samo itp itd... Tak nas załatwili zwróccie uwagę Kochani... Typowy fizol czy podstawowy umysłowiec ma tak dorypany grafik w robocie że do domu nie wraca już normalny... Tylko wyssany z życia. I jak tu znaleźć chęci do czegos co od razu odpycha czyli polityka itp...  Tym sposobem robią sobie z nami  co chcą... Bo nikt sie nie martwi tym że podatki podnieśli , że zaj.bali nam kase z Ofe itp itd... że Polska stała się NIEWOLNIKIEM unii eur... 
Niesamowite jest to jak nas ludzi omamiono... tą gonitwą, tą wieczną walką z biedą , pogonią za lepszym jutrem... 
Wykorzystali to czego ludzie pragną najbardziej...
Wolności majątkowej, swobody która da ludziom odsapnąć i skupić sie na swych pasjach niżeli tylko pracy i pracy...
Celowo zrobiono z Nas niewolników własnych ambicji... 
Bo każdy dobry człowiek pragnie dobra swojej rodziny i bliskich, to dlatego wiecznie nie moze oderwac sie od tej pogoni za kasą... pieniądzem który sprawi że wszyscy będą szczęśliwi... 
Zobaczcie co z nas zrobiono.  A śmialiśmy sie że inwazja ZOMBIE prędko do nas nie dotrze hehe
Kim jesteśmy teraz??? 
Rozbici, podzieleni, ogłupieni, wiecznie zamartwieni, niedoinformowani, osamotnieni...
XXI wiek  a robią z nami co chcą...
Bo nie potrafimy sie zorganizować i zareagować od razu na ZŁO które wykorzystuje nasze słabości...
Jak uratować Polske zatem,skoro Polską jesteśmy właśnie MY!!!!!!??? 
:(((((((((((

Portret użytkownika achiles

Hej fajnie to opisałeś, a ja

Hej fajnie to opisałeś, a ja od siebie dodam, że ci rządzący i kolporacje, jadą, na prostym jak drut patencie, oczywistym odkad świat istnieje, a jest nim ZWYKŁA LUDZKA PAZERNOŚĆ I CHCIWOŚĆ i oni TO DOSKONALE WIEDZA, od wieków się w tym szkolili. No trochę to jest jeszcze bardziej rozbudowane, bo dochodzi, do tegochęć posiadania potomstwa, jaka jest LUDZIOM, JAKO ZWIERZĘTOM, genetycznie wpojona, ale nie chce już się zbytnio w tej materii rozpisywać, pozdrawiami fajnie, że o tym piszesz, co powyżej. 

Portret użytkownika brutal

ja tam gnoja nie bronie ! ale

ja tam gnoja nie bronie ! ale jest jednym z nielicznych którzy mają w dupie wasze glemdzenie ,robi co chce i jak chce, oczywiście wszystkich w chu..a   i nie ponosi zadnych konsekwencji ,a to daje do myslenia innym mu podobnym z kim mają do czynienia ,a mają do czynienia ze stadem baranów którzy buntują się przeciwko NWO nie wiedząc że dawno juz są jego obywatelami ,to całe gdybanie jest o dupe rozbić ,jedynym rozwiązaniem jest sila w solidarności ludzi ,jednomyślne postanowienie "ruszamy",tak ,tak ,to jeszcze nie ten moment ,za chwile będziemy mieli w polsce muslimów ,co drugi polak emeryt,co trzeci inwalida,co czwarty w wieku szkoły podstawowej ,a co dziesiąty który będzie miał prace .

Portret użytkownika TUrban

Najpierw piszesz "wy" że my

Najpierw piszesz "wy" że my (czyli ty nie) jesteśmy stadem baranów a potem apelujesz do tego byśmy się solidaryzowali (z czym akurat się zgadzam) ale skoro się chcesz solidaryzować (i słusznie bo to jedyna droga byśmy wszyscy przetrwali) to zacznij od siebie czyli nie wywyższaj się pisząc że to my jesteśmy "baranami" a ty nie, bądź więc solidarny jako pierwszy - apelując do bycia solidarnym.... Pozdrawiam

Portret użytkownika Rycerstwo Polskie

I tak Ryży przejdzie do

I tak Ryży przejdzie do historii!!! Jako ten, co wraz z szulcem, makrelą i junkerem  rozpier.olili Unię Europejską!!! Dzieci będą się z książek o nich uczyły! O bandzie, która chciała multikult, antyprawa,i, homoseksualizmu, gwałtu i destrukcji Europy! Być może dołączycie też do tych, którzy oprócz Husajna (Baracka, czecz jasna), Wołodii, Tayyipa, Abu Bakra, spowodowali trzeci największy kryzys ogólnoświatowy, którym będzie III WŚ. Zastanówcie się ku.wa wszyscy dokąd to zmierza i przestańcie odpie.dalać!!!!!

Portret użytkownika ZGG

,Fajny artykuł. Nieźle się

,Fajny artykuł. Nieźle się ubawiłem. Tusk i owszem ma swego patrona,  i cyrograf zapewne podpisał we snie .Wiem coś niecoś o tym .A potem przez jakiś czas życie jak z bajki. Niestety jego czas się skończył i luc-- r   przestał mu sprzyjać.

Strony

Skomentuj