Czy patent Microsoftu o nr 060606 to system totalnej kontroli populacji?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Jeśli już teraz czujecie się zakładnikami nowej formy totalitaryzmu wywołanego pandemią COVID-19, to niestety wkrótce będzie jeszcze bardziej „Orwellowsko”.

Microsoft proponuje, aby na bazie technologii blockchain, stworzyć system, w którym człowiek będzie jednym z urządzeń przetrzymujących kryptowaluty. Poprzez wszczepiane czipy i liczne czujniki osoby będące częścią takiego systemu, będą miały elektronicznie przekazywane zadanie, za którego wykonanie będą otrzymywały zapłatę w formie kryptowaluty. Według Microsoftu każde urządzenie, od czipa w mózgu do telewizora może być w stanie „zadaniować” człowieka i zlecać mu prace do wykonania.

Patent o numerze 060606 jest tak stworzony, aby zadaniować nie tylko fizyczne działania (takie jak montowanie mebli, sprzątanie czy jazdę samochodem), pracę umysłową (pisanie, czytanie czy rozwiązywanie problemów) ale również procesy będące poza zasięgiem świadomej kontroli człowieka. Do tych można zaliczyć wszelkie nieuświadomione popędy, emocje oraz marzenia senne. Zatem możliwe będzie pranie mózgów i segmentowanie obszarów mózgu do wykorzystania ich do współpracy z systemami obliczeniowymi takimi jak zapis informacji lub obliczanie danych bez zgody obywatela.

Inny program Microsoftu o nazwie  ID2020, do roku 2030 ma zapewnić przydzielenie wszystkim obywatelom świata biometrycznych dowodów osobistych, połączonych jednocześnie z kontem bankowym, oraz historią medyczną i historią szczepień. Co ciekawe Microsoft zainwestował w projekt Neuralink, stworzony przez Elona Muska, który zapowiedział, że pierwsze wersje implantów mózgowych, będących w stanie łączyć mózg z komputerami, telefonami i sztuczną inteligencją pojawią się już w tym roku.

Patent nr 060606 jest bezsprzecznie narzędziem kontroli społecznej, w którym ludzki byt jest uzależniony od realizacji zadań i pozyskiwania środków do życia ze środowiska technologicznego. Oznacza to, że prawdopodobnie wkraczamy już całkowicie w erę technodyktatury.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Polaquito

Próbuje przemawiać do Polaków

Próbuje przemawiać do Polaków na forach publicznych jednak wg ciemnej masy są to teorie spiskowe. Jestem wyśmiewany i obrażany przez tych których staram się przed tym uchronić. Nie mam zamiaru się poddać, jednak czuje, że to niesprawiedliwe aby poświęcać swój czas dla ludzi którzy na to nie zasługują. 

Portret użytkownika syriues

Jak juz pisalem,kazdy ma

Jak juz pisalem,kazdy ma swoje miejsce.Adolf mial,Stalin mial,a to byly tylko przykrywki.Teraz Musk i Gates.NWO dziala od dawna.2pac juz o tym spiewal w 95.pt who do you believe in.Sprawdzcie sami,spiwa o Agendzie.Pewnie dlatego zostal sprzatniety,a Bill chce byc wykonawca testamentu.

Portret użytkownika euklides

Plastikowa apokalipsa... Ten

Plastikowa apokalipsa... Ten patent jeśli nie jest żartem to został złożony przez kompletnych idiotów. Igrają, igrają aż się doigrają - diabeł za robienie sobie żartów z jego integliencji pośle tych ludzi do diabła.

Portret użytkownika jaron22

Zastanawiam się co musi

Zastanawiam się co musi ludźmi kierowac by dobrowolnie chcieć wszczepić sobie taki chip do mózgu. Jak małą wyobraźnię trzeba mieć i brak instynktu przetrwania by zrobić sobię taką krzywdę i jeszcze się z tego cieszyć.

Portret użytkownika kolo21

Adminowi nie podobają się te

Adminowi nie podobają się te niby podpalenia. Uważa że 5g jest w pełni bezpieczne. Ironia. Tyle lat wałkował różne teorię spiskowe i nagły zwrot. Może odwiedził go seryjny samobójca? Nie dawno była udawana cenzura komentarzy i nagle znikła? A może zmienił się właściciel? Albo poszedł ostry przelew z usmani? AMR dostał bana za krytykę usmanów.

kolo21

Portret użytkownika euklides

Apelujemy o stanowcze

Apelujemy o stanowcze ściganie przestępców niszczących maszty telekomunikacyjne i szerzących dezinformację. Brak zdecydowanej reakcji na takie działania doprowadzi do tragedii

Bezczelne, bandyckie ścierwo... Apeluję o ściganie bandziorów, którzy myślą, że mogą bezkarnie naświetlać ludzi mikrofalówkami.

Portret użytkownika Bula

Jeżeli to prawda a nie bjakiś

Jeżeli to prawda a nie bjakiś fake to, przecież jest to jawne znamię bestii. Kto to przyjmie straci duszę no bo skoro jest to w stanie uzadaniowić jednostkę, to ja to rozumiem jako odebranie woli. Czyli jakby żywi staną robotami bez własnej woli. To już nie jest Orwell, to już apokalipsa jeśli to prawda Sad

Portret użytkownika Quark

A mnie nurtuje co innego .

A mnie nurtuje co innego . Wiele filmów fantastycznych z lat '90 -tych jak się dzisiaj okazuje niemal proroczo "zwiastowało" kreowane dziś zmiany :"Łowca androidów, Człowiek demolka ,Terminator ,Pamięć absolutna itp." I tu właśnie rodzi się pytanie czy te "wizje" były swego rodzaju przemyconymi dla nas ostrzeżeniami przed tym co może nadejść czy raczej na odwrót zainspirowały różnego rodzaju szaleńców do realizacji głupich pomysłów ?? Ja osobiście chciałbym i wolałbym doczekać świata prezentowanego w filmach z serii : "Star Trek" .. Pierwszy kontakt i poczatek nowej ery był tam prognozowany na rok 2063 - dożyję ! Tyle ,że najpierw doszło do wybuchu III wojny światowej i unicestwienia 3 mld. ludzi ale za to gdy zniknął stary świat , ludzkość porzuciła stare schematy ,zjednoczyła się i nastała era prawdziwego postępu i globalizacji bez podziału na "my, wy ,oni " wojen ,głodu i wyzysku.. Była tylko planeta ziemia i ..... ludzkość ! O kolejnej niszczycielskiej wojnie też się już przecież przebąkuje , czyli idą zmiany .. oby w dobrym kierunku ... i na to czekam !

Żyjcie długo i szczęśliwie.

Strony

Skomentuj