Czy papież Franciszek oficjalnie poparł i pobłogosławił konstruktorów Nowego Porządku Świata!?

Kategorie: 

Źródło: internet

Papież Franciszek jest znany ze swoich rewolucyjnych zapędów. Ogromna rzesza katolików jest coraz bardziej pogubiona w dziwacznej "nauce frańciszkowej" (Fratelli tutti di capi), czego wyrazem było wprowadzenie do miejsca świętego ohydy paczamamy, a ostatnio, jak informuje portal ZmianyNaZiemi, zaprezentowano "szopkę kosmitów", jako symbol tajemniczych powiązań watykańskiej elity z grupą, albo lożą "Sankt Gallen" ! Przedziwnych, a nawet szokujących zachowań i wypowiedzi papieża Franciszka jest więcej.

W pierwszych tygodniach grudnia 2020 pastor Frańciszek dokonał wielkiego przełomu swoich rewolucyjnych zapędów, zgodnych z "naukami encykliki Fratelli Tutti (di capi)" i oficjalnie pobłogosławił finansową elitę Nowego Porządku, czyli koalicję dużych inwestorów, firm, związków i fundacji, które zobowiązują się "uczynić kapitalizm mniej szkodliwym dla społeczeństwa i środowiska" oraz "...aby stworzyć bardziej sprawiedliwy i zaufany system gospodarczy, w tym przestrzeganie celów zrównoważonego rozwoju ONZ. 

 Enwuowski sojusz razem z błogosławieństwem głowy kościoła rzymskokatolickiego oznacza namaszczenie (biblijnego) "Wielkiego Babilonu" przez watykańską elitę. Co ciekawe, jakiś czas temu, gdy Frańciszek był tylko biskupem Bergolio ostrzegał przed bałwochwalstwem polegającym na robieniu zysku tylko po to, by osiągnąć swój cel i nazwał nieskrępowany wolny rynek „gnojem diabła” ! Coś się jednak musiało zmienić we wnętrzu pana Bergolia, bo teraz uważa finansistów "de Rotschild" za świętych filantropów.W oświadczeniu, nie wiemy czy sam je napisał, czy może mu je napisano, Papież Franciszek powiedział, że "sprawiedliwy, godny zaufania system gospodarczy, który mógłby sprostać największym wyzwaniom ludzkości, jest pilnie potrzebny”.

Pastor Bergolio uważa, że przywódcy grupy największych bogaczy podjęli się dzielnego wyzwania i uczynienia kapitalizmu „bardziej inkluzywnym instrumentem integralnego dobrobytu ludzkiego”. Zapewne chodzi o to, by szybciej wdrożyć plan produkcji sztucznego mięsa dla ludzi biednych, tak by się najedli, ale i szybszego zaszczepienia biednych, tak by uzyskać stadną odporność, a poprzez to zwiększyć dopływ gotówki do globalnych grup medyczno-finansowych.

Wśród członków założycieli rady przeobrażania świata, którzy będą odbywać coroczne spotkania z Papieżem, są menadżerowie gigantycznego majątku o wartości 10,5 biliona dolarów, różnorakie enwuowskie firmy o łącznej kapitalizacji rynkowej przekraczającej 2 biliony dolarów oraz grupy reprezentujące ponad 200 milionów śmietanki finansowej pracowników na całym świecie. 

Są wśród nich liderzy takich firm, jak Bank of America, BP, EY, Johnson & Johnson, Salesforce i Visa. Członkami są również grupy inwestycyjne Calpers, State Street i TIAA, obok Fundacji Forda i Rockefellera, sekretarza generalnego OECD Angel Gurríi i Marka Carneya, specjalnego wysłannika ONZ ds. Finansów klimatycznych "Zielonego Ładu", polegającego na zaprowadzeniu światowej nędzy energetycznej, a poprzez to zwiększeniu i tak ogromnych wpływów do banków. 

Podsumowując, papież rewolucjonista przechodzi do kulminacyjnej fazy zaprowadzania Nowego Porządku Światowego, a poprzez to przyspieszenia oznakowania każdego wolnego człowieka, i koniecznie na całym świecie. Należy także pamiętać o przepowiedni Maryi Dziewicy z La Salette, która mówi, że Watykan stanie się siedzibą istoty nadprzyrodzonej, rządzącej Wielkim Babilonem, jak widać pan Bergolio zmierza do wypełnienia się tego wstrząsającego proroctwa !

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Negocjacje przedstawicieli

Negocjacje przedstawicieli tzw. kapitalizmu inkluzywnego z Watykanem zaowocowały powołaniem Rady i Strażników Inkluzywnego Kapitalizmu. Ich celem będzie promocja partnerstwa publiczno-prywatnego, dekarbonizacji świata i realizacji celów zrównoważonego rozwoju.

Bloomberg sugeruje, że za inicjatywą powołania nowego gremium z udziałem kilkudziesięciu liderów światowego biznesu był sam papież Franciszek, domagający się reformy kapitalizmu. Ojciec Święty ma nadzieje, że liderzy biznesu będą promować „integralny rozwój człowieka”. Konsultacje z grupą mającą swoją siedzibę w USA, zwaną Radą Kapitalizmu Inkluzywnego, papież miał rozpocząć w 2019 r. 8 grudnia br. Franciszek ogłosił rozpoczęcie partnerstwa między Radą a Stolicą Apostolską. Grupa inwestorów i liderów największych korporacji światowych, zwanych „strażnikami”, zobowiązała się do „zreformowania kapitalizmu (…) dla dobra ludzkości” i zapewnienia, by sprzyjał „sprawiedliwości, integracji i zrównoważonemu rozwojowi”.

11 listopada ub. roku papież Franciszek spotkał się w Watykańskim Pałacu Apostolskim z członkami Rady Kapitalizmu Inkluzywnego, promującej zrównoważony rozwój, partnerstwo publiczno-prywatne i zadłużanie państw w celu realizacji projektów związanych z tzw. zieloną gospodarką. Rada jest grupą doradczą dla VIP-ów z 500 czołowych korporacji międzynarodowych. Po raz pierwszy jej członkowie spotkali się z papieżem Franciszkiem w 2016 r. w ramach Fortune-Time Global Forum, spotkania „kapitalistów zatroskanych” utratą zaufania do sytemu finansowego. Ich wspólnym celem – grupa poza liderami korporacji obejmuje naukowców, teologów, etyków itp. – było „opracowanie nowej umowy społecznej” dla globalnej gospodarki. Zasadniczym przesłaniem była chęć eliminacji ubóstwa i umożliwienie wszystkim ludziom czerpania korzyści z rozwoju.

W promocję „kapitalizmu inkluzywnego” zaangażowana jest Lady Lynn Forester de Rothschild, założycielka i dyrektor generalna Coalition for Inclusive Capitalism, która przewodzi obecnym działaniom związanym z promocją na świecie „kapitalizmu inkluzywnego”. Dyrektor firmy inwestycyjnej E.L. Rothschild LLC inwestuje w media, luksusowe towary konsumpcyjne i nieruchomości na całym świecie. Obecnie jest członkiem zarządu The Estee Lauder Companies. Była też członkiem zarządu The Economist Newspaper Limited, Peterson Institute for International Economics, McCain Institute for International Leadership oraz ERANDA Rothschild Foundation. Często występuje jako główny mówca motywacyjny na różnych imprezach publicznych (CNBC, Bloomberg), ONZ, Banku Światowego, Konferencji w Montrealu, OECD, British Academy, St. Antony's College, Oxford, Tsinghua and Peking University oraz Royal Society of the United Services. Jest członkiem Council of Foreign Relations, założonego przez klan Rockefellerów i wydającego wpływowy magazyn „Foreign Affairs”

Partnerstwo finansistów i największych inwestorów z Watykanem i połączenie imperatywów moralnych oraz rynkowych ma pomóc we wdrażaniu Agendy 2030, a nade wszystko założeń porozumienia paryskiego w sprawie klimatu dla „dobra ludzkości”. Około 20 Strażników Kapitalizmu Inkluzywnego, którzy co roku będą spotykać się z przedstawicielami Stolicy Apostolskiej, zadbać ma o jak najszybszy postęp w osiąganiu celów Agendy 2030. „Strażnicy”, jak nazywani są członkowie Rady, to kadra kierownicza czołowych światowych korporacji, które obiecały podjąć śmiałe działania w celu stworzenia inkluzywnego kapitalizmu. Strażnicy będą rozliczać korporacje z realizacji działań obejmujących kwestie środowiskowe, społeczne i związane z zarządzaniem. Wstępnie Strażnicy zapowiedzieli, że będą zatrudniać i promować więcej kobiet, ludności kolorowej, inwestować w „czystą energię poprzez kupowanie w 100 proc. odnawialnej energii elektrycznej, zmniejszać emisję gazów cieplarnianych, promować ponowne wykorzystanie i recykling wody oraz inne inicjatywy”.

Strażnikami są m.in.: Lady Lynn Forester de Rothschild, założycielka i partner zarządzający Inclusive Capital Partners, Kenneth Frazier, prezes zarządu i dyrektor generalny Merck, Alex Gorsky, prezes zarządu i dyrektor generalny Johnson & Johnson, Alfred Kelly, prezes i dyrektor generalny Visa, William Lauder, prezes wykonawczy Estée Lauder, Bernard Looney, prezes BP, Brian Moynihan, prezes zarządu i dyrektor generalny Bank of America, Ronald P. O’Hanley, prezes i dyrektor generalny State Street Corporation, Rajiv Shah, prezes Fundacji Rockefellera.

Źródło: Źródło: press.vatican.va, acton.org., inc-cap.org, fortune.com., prnewswire.com.,

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Quark

Mądrość ludowa powiada , że

Mądrość ludowa powiada , że "tylko świnie nie zmieniają zdania" za wyjątkiem kleru - im wystarczy sypnąć na tacę i już najgorszy "grzesznik" dostępuje oczyszczenia . A Rotschild głupi nie jest i pewnie wie co powiedzieć i ile dać w łapę aby "papa" poklepał go po pleckach z uznaniem , to i dziwić się nie ma czemu.

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

 A tam, magister, zaraz NWO.

 A tam, magister, zaraz NWO.

Część planu odsiewania ziaren od plew. Ilu uległo iluzjii i się obsrało strasznymi planami elyt, a ilu zachowało zdrowy rozsądek i nie dało się zwieść propagandom, i nie oddało swojej Wolnej Woli Kreacji oszołomom religijnym i sqrwielom z ekipy tyranów.

W jednym ma rację Franek, że to ostatnie Święta. Po szopce patrząc, chcą się elyty z lekka wybielić przed armagedonem, ale ze strony robionych w bambuko ludzi przez tysiące lat. Prymitywne przedstawienie "kosmitów", jak ludziki z plasteliny, żeby się katolski motłoch za dużo nie domyślił od razu. Powolne, stopniowe wprowadzanie w temat. Koniec katolskiej bajki, za to zostaną zboki-pedofile. I ciekawe co ciemniaki religijne im zrobią, jak zniknie "świętość sekty"?

Tu panieny podsumowują obecny etap Apokalipsy (Ujawnienia) :

https://www.youtube.com/watch?v=SMqettS77Sk&feature=emb_logo

Szczególnie dalsza część filmiku. Nawet kompleksowo.

Ogólnie, to chyba nie po myśli satozjebów. Bo jak KosmoMama wparuje z blasterem i KosmoJuzek z mieczem świetlnym to koniec marzeń o 2800 niewolnikach na łeb parcha. Na Kessel, do kopalni przyprawy. *biggrin**biggrin*

 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj