Czy ostatnie upały, pożary i powodzie, to efekt działania broni HAARP?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Ostatnie tygodnie stoją pod znakiem ogromnych upałów, pożarów oraz katastrofalnych powodzi w kilku krajach Europy, w Chinach, ale także w USA i Australii. Inne regiony dotknęły susze albo sroga zima. Czy to tylko przypadek, czy może skoordynowane działanie na wywołanie pogodowego chaosu, jako dodatku do pandemii?

O broni HAARP, która ma być zdolna do radykalnych modyfikacji klimatu, w wybranych przez elity obszarach, wiadomo od dawna, ale zawsze są to informacje z pogranicza sci-fi i teorii spiskowych.

Zastanówmy się jednak, czy przypadkiem to, co dzieje się obecnie z pogodą na świecie, aby na pewno jest naturalnym zjawiskiem?

Wiadomo, że pandemia COVID-19 oraz szczepionki same w sobie, to tylko część planu mającego na celu stworzenie nowego systemu geopolitycznego. Wykorzystanie HAARP do tego, aby niszczyć warstwę ozonową czy wywoływać upały z pożarami i suszami co jest zarzucane HAARP oraz najsłynniejsze chyba rzekome prowokowanie trzęsień ziemi w wybranych lokalizacjach. Trzeba przyznać, że byłaby to doskonała metoda, aby stworzyć wielkie zamieszanie w białych rękawiczkach. Potem pozostaje wmawiać społeczeństwu, że to jego wina, bo nie dba o klimat, dlatego za karę, trzeba podnieść wielokrotnie ceny wszystkiego.

W tym momencie walka z ludzkością weszła w drugą fazę, o wiele poważniejszą, bo wkraczamy na teren technologii, o których w szkołach się nie uczy, a w codziennych - propagandowych wiadomościach - nie mówi.

Ocena: 

5
Średnio: 4.2 (5 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika emel

Wredna Małpka wrote: dla

Wredna Małpka wrote:
dla emel
Dziękuję. Wysłuchałem (fragmentu). Człowiek mówi o tym, że Amerykanie przy użyciu HAARP zagotowali wodę pod Morzem Śródziemnym, co spowodowało tsunami na tymże morzu, a to natomiast doprowadziło do powodzi w Polsce.

Dla mnie wystarczy. Dlaczego ta teza ma być bardziej wiarygodna od tego, że może gdzieś jakiś szaman się pomodlił się do swojego boga, by ten spowodował tsunami? Dlaczego Maciuś nie wziął tego pod uwagę?

Portret użytkownika Quark

Gdzie w słowniku języka

Gdzie w słowniku języka polskiego zapisane jest słowo : "wrote" ? Dlaczego zaśmiecasz język polski kopiowaniem zwrotów z angielszczyzny ?! 

.... wrote : dla emel

Po jakiemu to jest ? , bo napewno nie po polsku ! I czemu ten swój WŁASNY bohomaz , zapisałeś jako cytat ? 

Portret użytkownika Quark

A ja zapytam inaczej . Czy te

A ja zapytam inaczej . Czy te wszystkie upały , powodzie , huragany , tsunami , trzęsienia ziemi , pożary itd. które dotąd nękały ludzką cywilizację przez minione stulecia też były efektem "haarp-u" jakiegoś ?? Co , wcześniej się to nie zdarzało ?  I z drugiej strony , skoro USA rzekomo manipuluje pogodą i zjawiskami to dlaczego nie potrafi uchronić własnego kraju np. przed tornadami ???! 

Że niby co , "potrafią" wywołać coś u kogoś ale odpechnąć czegoś od siebie to już nie  ? W Stanach Zjednoczonych pożarów , powodzi , upałów itp. ciekawostek nigdy "nie było" ? A jak były to co je wywołało - wróg USA ?? 

Portret użytkownika Quark

Satelity pogodowe , jak sama

Satelity pogodowe , jak sama nazwa wskazuje służą do prognozowania pogody na podstawie obserwacji ruchu chmur i mas powietrza a nie "kontroli pogody" . Nawet deszczu nikt nie potrafi skutecznie wywołać . I teraz tak , skoro ludzka cywilizacja ma znikomy wpływ na klimat globalny a jeśli już to bardzo rozciągnięty w czasie , to jakim niby cudem ktoś miałby ów klimat (czyli pogodę) zmienić w jednej chwili na życzenie ?? Wystarczy pomyśleć samodzielnie zamiast powtarzać plotki i takie "teorie spiskowe" rozpadają się same. 

Portret użytkownika inzynier magister

Młodzież o poglądach

Młodzież o poglądach konserwatywnych okazała się korzystać z nowoczesnych form humoru na tyle biegle, że obrazki z żółtym psem i „żabą pepe” znalazły się w centrum nowego, światłego oświadczenia wydanego przez Komisję Europejską. „Humor stał się jednym z podstawowych narzędzi ekstremistów w walce ze społeczeństwami otwartymi” – piszą zaniepokojeni eurokraci. Rzeczywiście, w mediach społecznościowych memy „z prawej strony” cieszą się niesłabnącą popularnością. Dzięki lekkiej formie, a z drugiej strony bezkompromisowości, stały się oazą niepoprawnego politycznie myślenia.
„Mem”, to ilustracja o humorystycznym przesłaniu, popularna wśród młodych odbiorców internetu. Opiera się na możliwie najprostszej formie żartu: na tle konkretnej grafiki umieszcza się żartobliwy podpis. Z reguły tło stanowią postaci o konkretnym znaczeniu. Podstawą mema określanego jako „chad”, jednego z najwyżej cenionych w obiegu prawicowym, jest dominujący, kompetentny i atletycznie zbudowany mężczyzna. Na jego przedstawieniu umieszcza się podpisy wyrażające prawicowe poglądy, postawy, opinie. Sugeruje się w ten sposób, że sprawna intelektualnie i życiowo osoba skłania się ku stanowiskom zachowawczym, zaś te postępowe pozy, przyjmowane są ze względu na niedociągnięcia intelektualne i brak odwagi.


Memy powstały w celach niepolitycznych. Na przestrzeni lat okazało się jednak, że prawica potrafi skutecznie wyśmiewać politycznych oponentów za pomocą tego narzędzia. W mediach społecznościowych mnożą się grupy posługujące się memami w celu ośmieszania liberalnych opinii i  projektów społecznych. Zręczną szermierkę w internecie prowadzą też młodzi katolicy. Za pomocą tej nowoczesnej metody stają w obronie Prawd Wiary atakowanych przez współczesną lewicę. Do świata memów przeniosła się też apologetyka. Popularne są zestawienia protestanckich zarzutów do teologii katolickiej i odpierających je argumentów, umieszczane na kanwie dowcipnych ilustracji uderzających w wizerunek protestantów.
Lewicowe grupy ustępują pola w humorystycznych starciach. Do tego stopnia, że popularnym stało się wśród młodzieży hasło „ The left can’t meme” – co można tłumaczyć jako „Lewacy nie potrafią memować”. Z tego powodu ta forma ironii stała się nowym językiem środowiska konserwatywnego i doskonałym przykładem zdolnego wykorzystania najnowszych trendów do propagowania odwiecznych wartości.
Sytuacją tą zaniepokoiły się zideologizowane instytucje unijne. Pod koniec lipca Komisja Europejska wydała oświadczenie „To już nie jest zabawne: O wykorzystywaniu humoru przez skrajnie prawicowych ekstremistów”. Zarzuca w nim młodym żartownisiom rasizm i skłonności terrorystyczne. Autor dokumentu twierdzi, że taka aktywność (memy) toruje drogę przemocy. „Doprowadziły one do jednych z największych tragedii XXI w.” – napisał. To szokująco brzmiące zdanie podbudowuje min. tym, że sprawca ataku w Christchurch z 2019 r. w czasie masakry odwoływał się do symboliki popularnej wśród internetowej prawicy.

W unijnym oświadczeniu czytamy też o strategiach „prewencji”. Co zakłada plan wojny z „piesełem”, „wojakiem” i „żabą pepe, najpopularniejszymi memami prawicy?

Część tekstu poświęcona przeciwdziałaniu „ekstremistycznemu humorowi” zaczyna się od stwierdzenia, że próba budowy humoru postępowego w odpowiedzi na kulturę internetową ruchów niepoprawnych politycznie okazała się być nieefektywna. Z drugiej strony eurokraci zauważają, że wprowadzenie ścisłej cenzury i polityki usuwania środowisk prawicowych z mediów społecznościowych umocni jedynie ich narrację spisku elit.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj