Czy odsunięcie Trumpa od władzy to początek nowej amerykańskiej wojny domowej ?!

Kategorie: 

Źródło: internet

Ze środy na czwartek czasu polskiego byliśmy świadkami buntu społecznego amerykańskich patriotów, którzy chcieli zasygnalizować swoje niezadowolenie, spowodowane fałszerstwami wyborczymi. Grupa kilkudziesięciu tysięcy Amerykanów otoczyła Kapitol i..., i właśnie, co się takiego stało ? Mówi się, że grupa ta, albo jakaś "grupa", wdarła się do środka. Coraz więcej wskazuje na to, że ktoś przygotował to "wdarcie się", i nie byli to patrioci, ale specjalni agenci, możliwe że "Black Lives Matter. To jedno, a drugie, to brak odpowiedniej ochrony budynku, która to została odpowiednio wcześniej wysłana na "przerwę". Niestety służby, które nagle się odnalazły, te specjalne służby,  zabiły czterech bohaterów, którzy weszli za pierwszą "brygadą", tą od wywarzania drzwi.

Skrajnie lewicowa polityk Nancy Pelosi poprosiła o posiłki, które po kilku godzinach zrobiły porządek i odzyskały kontrolę nad budynkiem, z użyciem gazów łzawiących i granatów. Coraz więcej wskazuje, że była to ustawka, mająca za zadanie oczernić wyborców Trumpa.

Protestujący byli patriotami więc oprócz stłuczonych okien, nie dokonywali wandalizmów, niepotrzebnych zniszczeń. Nikt nie zdewastował sali obrad ani nie tłukł posągów, tak, jak to zrobiliby protestujący lewicowi teroryści spod znaku „Black Lives Matter”. Nikt nie bazgrał po ścianach ani nie palił dokumentów, jednak ktoś wydał polecenie by zabijać obywateli, tych popierających blond włosego prezydenta !

Lewicowo wywrotowe media okrzyknęły amerykańskich patriotów jako "motłoch" (ang. "mob") oraz niebezpiecznych huliganów, w przeciwieństwie do tych z Black Live Matter, którzy obalali wcześniej pomniki i niszczyli mienie znienawidzonych "prywaciarzy" oraz "cinkciarzy" ! Wiadomym jest, że rewolucja komunistyczna, tym razem spod znaku "NWO" musi zrobić porządek z kapitalistami i doprowadzić do "Nowego Wspaniałego Komunizmu", zwłaszcza po terapii covidowej, jaką zaaplikują wszystkim komuniści "Nowego Porządku Medycznego".

To co siędzieje w USA wydaje się dopiero fazą początkową, po której rozpoczną się prześladowania narodowców i prawicowców, zwłaszcza tych chrześcijańskich, wyznawców Chrystusa. Parę dni temu Biden już zapowiedział rozpoczęcie szybszego wdrażania mordowania dzieci poczętych, którego Trump był przeciwnikiem. Trzeba pamiętać, że w USA jest ciągle duża i silna grupa chrześcijan. Nie ma wątpliwości, że nie dadzą sobie dmuchać w przysłowiową kaszę ! Niech nas Polaków, ale i Amerykanów, wyznawców Jezusa, błogosławi Bóg Wszechmogący oraz Duch Święty, bo nadchodzi reżim globalny wyznawców wiary kovidowej !

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.5 (2 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika on 50

Joe Biden nosi cieniutką

Joe Biden nosi cieniutką pelerynkę liberalizmu jednak za tą poświatą kryje się konserwatywny Katolik. Biden mówi jedno bo musi mówic żeby zostac prezydentem USA , a co będzie robił ? Wielu liberałom szczęki opadną na ziemię kiedy zobaczą kogo namaścili na prezydenta. Biden przez całą kadencje będzie kierował się wartościami chrześcijańskimi ukształtowanymi w wierze i wyznaniu rzymskiego kościoła katolickiego.

Portret użytkownika dziadek

AMERYKA WRESZCIE ZNIKA

AMERYKA WRESZCIE ZNIKA

Merkel ręce już zaciera
Będzie dobrze jak cholera
Mitleuropa będzie nasza
Dla nas szpek, dla reszty kasza.

A tych żydów, co nas chwalą
Nasi szybko już rozwalą
Są pasiaki jeszcze z wojny
Znów jest ornung dobrze zbrojny.

Putin, szczęście nie szczepiony
Już ustawia swoje drony
Lecz ostrożnie, chytra sztuka
Już z historii jest nauka.

Wreszcie jest dostawa gazu
I Europa bez wymazu
Świat nam sprzyja, jest szacunek
A na ruskich mocny trunek.

Ale, ale, gdzie typ nordycki
Kiedy matki czarne cycki
Ach ta nasza Merkelowa
Wszystko wali się od nowa!!!

Portret użytkownika sceptyyk

 Nie wiem jak Wy, ale ja

 Nie wiem jak Wy, ale ja ostatnimi czasy, wyczuwam smród padliny od zachodu. Ile razy powieje od zachodu, tyle razy narasta smród padliny. Smród padliny, zawsze mnie odpychał, a ten nadchodzący z zachodu, dobrze mnie nastraja  Smile 3majcie się zdrowo i cieplutko i pamiętajcie - po nocy, zawsze przychodzi dzień, a po burzy spokój... Będzie dobrze, MY, potomkowie prastarych ARJÓW, zawsze obstoimy  :)

Portret użytkownika Teresa z Torunia

#1 zapatrzony w siebie mega

#1 zapatrzony w siebie mega bufon o niewiarygodnie napompowanym ego, które jakby wybuchło to wysadziłoby w powietrze pół świat #2 stojący za nim syjoniści, od samego początku szepcący mu ideę niemalże mesjańskiej misji #3 po przeniesieniu ambasady do Jerozolimy, okrzyknięty przez syjonistów drugim Cyrusem #4 przed kamerami wskazuje ręką w stronę nieba i głośno krzyczy "jestem wybrany".  Co więcej napisać, w końcu facetowi odbiło...połączenie wybujałego ego, religijnych  jazd, syjonistycznych podszeptów = pożar.

Portret użytkownika Uther Lightbringer

Zarówno Trump, jak i Biden są

Zarówno Trump, jak i Biden są marionetkami opłacanymi przez ludzi stojących od nich wyżej w hierarchii. Jednemu i drugiemu chodzi o to, by USA oraz reszta świata spłynęły krwią niewinnych ludzi. Stąd też doszło do tych dantejskich scen. To wszystko było starannie ukartowane.

Strony

Skomentuj