Czy obrońcy zmowy okrągłostołowej wywołają wojnę domową w Polsce?

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Od dwóch lat obserwujemy staczanie się Ukrainy do kategorii państw upadłych. Bardzo możliwe, że podobny scenariusz może czekać również nasz kraj. Wiele wskazuje na to, że jakieś siły pragną wywołania w Polsce podobnego Majdanu, który zapoczątkował trwającą do dzisiaj anarchię i upadek tego niegdyś dumnego państwa.

 

Układ okrągłostołowy wpadł we wściekłość. Z wszystkich sprzyjających mu mediów płynie jazgot. Nie tak miał być. Planowano pozostawienie sobie Trybunału Konstytucyjnego jako ostatniej deski ratunku dla zacementowania Polski jako swoistego kondominium post-PRL. Ludzie, którzy protestują obecnie na ulicach polskich miast, ponieważ ich pupile przegrali wybory parlamentarne, nie mają chyba świadomości, że swoją postawą przykładają się do tego, aby nasz kraj poszedł drogą Ukrainy.

 

Przegrani w wyborach politycy PO i jej przybudówki partii .Nowoczesna z wszechobecnym w mediach uczniem Balcerowicza, Ryszardem Petru, wraz z planktonem politycznym w stylu PSL i SLD, zjednoczyli siły przeciwko zmianom w Polsce. Ci sami ludzie, którzy jeszcze niedawno zarzucali obecnemu prezydentowi Andrzejowi Dudzie, że podczas wizyty w Wielkiej Brytanii nie proponował pracującym tam Polakom powrotu do okrągłostołowej republiki teraz robią coś jeszcze gorszego. Wtedy mówili oni, że nie można mówić źle o swoim kraju za granicą, twierdząc, że nie ma tam sprawiedliwości. Tymczasem obecnie ci sami ludzie wypłakują się w rękawy dziennikarzy lewicowych mediów zagranicznych nakręcając antypolską nagonkę miedzynarodowego lewactwa i nie widzą w tym żadnego problemu.

Można podejrzewać, że nagłe protesty otumanionej propagandą czesci społeczeństwa, które wybuchły zaledwie po kilku tygodniach rządów nowej ekipy, mogą być inspirowane przez zagraniczne ośrodki Polsce nieprzyjazne. Wielu publicystów nazywa rzeczy po imieniu twierdząc, że mże za to odpowiadać tracące wpływy "stronnictwo pruskie". Podobnie stało się na Ukrainie po odrzuceniu przez ten kraj chęci przystapienia do Unii Europejskiej.

Jeszcze kilka dni temu ludzie słysząc kwiczenie oderwanych od koryta polityków, nie chcieli protestować, mimo, że gorliwie namawiali ich do tego tak zwani lewicowi dziennikarze w tym tracący posadę w TVP Tomasz Lis oraz tracący milionowe zyski z reklam zlecanych przez rząd, Adam Michnik. Ten drugi powołał też operetkową inicjatywę KOD - Komitet Obrony Demokracji, wzorowaną z nazwy na KOR, czyli działającym w PRL Komitecie Obrony Robotników, w którym udzielał się między innymi wspomniany Michnik i znienawidzony obecnie przez niego Antonii Macierewicz, Minister Obrony Narodowej.

Podobno, aby zwiększyć frekwencję na organizowanych gorączkowo protestach KOD konieczne było opłacenie przynajmniej cześci uczestników. Od razu pojawiły się te same twarze prowokatorów znanych z czasów gdy rolę Ryszarda Petru pełnił Janusz Palikot. To dokładnie ta sama metoda, którą sztucznie podtrzymywano tragiczny w skutkach ukraiński Majdan. Gdy w kraju nad Wisłą ludzie nie chcieli protestować, zwiększonoteż klangor medialny próbując najbardziej zmanipulowanych wyprowadzić jednak na ulicę. Zmobilizowano po prostu własne mohery w postaci przeważnie starszych wiekowo zjadaczy propagandy telewizyjnej.

Jak widać po ostatnich wydarzeniach, zmowa Okrągłego Stołu nadal trwa i gdyby wybory mogły coś zmienić dawno by ich zakazano. Demokracja, która zdaniem obrońców PRL-bis obecnie jest zagrożona, jest przez tych ludzi uważana za odpowiednią formę rządów tylko wtedy gdy wygrywa popierana przez nich, czyli "salonowo"" słuszna opcja polityczna. Gdy nagle lud się pomylił nie pozostawało nic innego niż okopać się w Trybunale Konstytucyjnym usiłując zachować w ten sposób komunistyczne status quo i torpedować wszelkie inicjatywy, które mogłyby coś zmienić i tym samy zagrozić grupom interesu reprezentowanym przez oszukańczych polityków gardłujących na temat zagrożenia demokracji na skutek demokratycznych wyborów Polaków.

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Polską rządzi GTW - Grupa

Polską rządzi GTW - Grupa Trzymająca Władzę (czyli WSI, masoneria, Rosyjskie służby, prokuratorzy i sędziowie z rozdania lucyferiańskiego tajnych wolomurarzy). Sieć agenturalna jest trzymana za mordę groźbą samobójstw (szyfrant Zielonka i innizamordowani), wszyscy są podsłuchiwani. GTW steruje mediami. Powołała PO i inne organizacje masońskiego sortu jak polsat i TVNy.
W 2005 PIS zamieszał bo wpadli na trop GTW i chcieli ich rozwiązać i pokazać mafię masońską postkomunistów. Blidę skasowano przy aresztowaniu bo dużo wiedziała i wsypałaby. Koalicję PIS rozbito na co sądowody !. Przejęto PKW i odtąd wybory są fałszowane. Jak Lech Kaczyński wzmacniał siły zbrojne i blokował rząd PO, to go skasowano w smoleńsku. Powołano Bronka figuranta bo mają haki. Przez 8 lat był złodziejski raj. Z inwestycji i prywatyzacji brano 10-20%. Wymiana PKW namieszała a KKW patrzyła na ręce. Podstawili tylko 15% głosów i nie utrzymano Bronka. Ich sondaże dawały 60% PIS, 6% PO, 1% PSL i 25% Kukiza. Było źle i zmieniono ustawę o TS o odwołanie Prezydenta i podstawiono 5 sędziów w TK. Pokazywano sondaże że PIS i PO mają podobne wyniki by uwiarygodnić końcowe. Petru to twór GTW i ich kasa - żaden kredyt Petru. Palikota wsunięto do SLD by pociągnął ich na dno (Palikot to twór GTW i mason wysokiego stopnia). Kukizowi wciśnięto na listy kretów by skłócili środowisko. Powołano 200 osób do pisania na forach źle o PIS i Kukizie a dobrze o PO i Petru. Nie dało się podstawić dość kart i PIS dostał władzę. W wyborczą noc w ostatniej chwili odjęto Kukizowi a dodano PSL by nie zmieniono konstytucji ! GTW poszła na ośmieszanie Dudy i PIS, że oszukali wyborców, że wzrosną podatki i ceny. Ma być akcja że PIS chce wojny domowej i grozi wojną z Rosją, Niemcami i UE, że PIS to faszyzm, totalitaryzm, zacofany katolicyzm i wstyd na całą Europę. Lis ma słać krytyki do gazet w Niemczech i USA i pisać że „zachodnie media krytykują PIS”. GTW wie że PIS jest w posiadaniu informacji o nich i nie dopuści by Ziobro przejął prokuraturę. Śmierć Kulczyka upozorowano by nie świadczył bo idzie o giga przekręty z udziałem pierwszych osób i ludzików z zachodniej mafii banksterskiej. Odstąpiono od TS dla Ziobro i Kaczyńskiego bo była obawa że je ujawnią. Ułaskawienie Kamińskiego przeszkodziło, bo ten dużo wie. Kopacz miała wyjazdowe posiedzenia by montować podsłuchy w regałach, biurkach i pod tynkiem na sufitach (ponad 100). Komórki i email PIS i Kukiza na podsłuchu. Duda ma podsłuch wszędzie - była wrzawa jak pojechał w nocy do prezesa bo tam nie mają. GTW powołał KOD do zamieszek. Jest plan skasowania Dudy i rozwiązania Sejmu, postawienia Dudy, Kaczyńskiego, Ziobry, Macierewicza i Kamińskiego przed TS i rozwiązania PIS. Jest ustawa zakazująca demonstracji.
Polska kolejny raz najechana ? 
https://www.youtube.com/watch?v=qlh4pFbvg1s
Dlatego PIS powinien wymienić PKW, zrobić nowy program i powołać nowy tryb wyborów bez nieważności głosów i wymienić skład TS i TK. Musi pilnie przejąć TVP. Tym uratują siebie i Polskę. GTW nie podda się i nie zatrzyma przed zamachami bo ma do stracenia giga finanse. Wyprowadzą ludzi na ulice i będą prowokacje z niszczeniem mienia przez przebranych „kiboli”. … CZY WSI - GRUPA TRZYMAJĄCA WŁADZĘ - POSUNIE SIĘ DO PRZEMOCY I WINĄ OBARCZYĆ PIS....

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

No i oficjalne źródła

No i oficjalne źródła potwierdziły,ze okrągłostołowi zdrajcy narodu polskiego dostały w pizd*: Wczoraj na manifestacji "w obronie demokracji" było ok. 17 tys kryptożydowskiej, lewackiej padliny a dzisiaj Pis sprowadził na manifestację 40 do 45 tys Polaków. Rozpierdzielić TK a ich sędziów wysłać na roboty do kamieniołomów. Lewactwu manifestujacemu "w obronie demokracji" dać bilet w jedn stronę do Brukseli, Brukseli powiedzieć "spier*****cie" i zacząć rozmawiać ze Słowianami.. ... Wszystkimi... Znacjonalizować wszystkie złodziejskie biznesy w Polsce, Przemysł i handelo, które u nas nie płaca uczciwych podatków i wyzyskują Polaków jako niewolników . Znacjonalizować wszystkie banki zagraniczne Polsce i przejąć ich aktywa. Będzie wtedy Polska

Portret użytkownika Agnieszka Świątek

Sączy sie tylko nienawiść,

Sączy sie tylko nienawiść, pogarda i niechęć. Jesli to są twoje przekonania to przeraża mnie, że możesz być moim sąsiadem. Taki pomyśł na Polskę to cofanie się w rozwoju. Nigdy do tej pory nie skomentowałam cudzuch wypowiedzi. Twojej też nie chciałam komentować, a już napewno nie chcę przczytać odpowiedzi, bo boję się, że bedzie równie nienawistna.
Przeraża mnie, że ludziom tak komentującym rzeczywiśtość już niedaleko do teroryzmu, faszyzmu. Przeraża mnie, że kogokolwiek chcesz wyrzucać z kraju. Przeraża mnie, że ludzie podobnie do Ciebie myślący mogą stanowić prawo, którego ja będę przestrzegać. Przeraża mnie, że wychowuję dzieci, które żyć bedą w kraju , w którym jest duża rzesza ludzi ogarniętych nienawiścią, obłędęm, fanatyzmem. Jedyne co mogę zrobić to mieć nadzieję, że bedzie czas, w którym prezentowany przez Ciebie stosunek do innych zostanie zepchnięty na margines społeczny. Że ludzie zaczną sie szanować i przyjmować do wiadomości, iż można mysleć inaczej i nie jest to powód do zwalczania sie wzajemnie.
Ida święta, więc zyczę Ci byś poszukał w sobie wiecej empatii, zrozumienia, tolerancji, spokoju i mądrości.

Portret użytkownika niepoprawny

Kobieto, w jakim ty świecie

Kobieto, w jakim ty świecie żyjesz ? Uważasz, że życie to bajki o jednorożcach i miłe grzecznościowe słówka ? Weź się ogarnij ! Zobacz co się dzieje. Dlaczego zaraz prawda i twarde postawienie sprawy jak jest musi być zaraz nienawiścią, czy fanatyzmem ? Czasem żeby osiągnąć cel trzeba być przynajmniej umiarkowanym fanatykiem w swojej sprawie. Oczywiście nie za bardzo, bo można zapaść na syndrom moby dicka. A z drugiej strony nie ulegaj tak propagandzie, ż ewalka o swój kraj jest czymś złym. Chcesz być lemingiem proszę bardzo. Szkoda tylko twoich dzieci.
Zwykle nie odnoszę się do nikogo osobiście, ale czasem trzeba kogoś wstrząsnąć dla otrzeźwienia.
Bez obrazy, pozdrawiam
 
 

Strony

Skomentuj