Czy nadciąga legalizacja pedofilii? Wygląda na to, że odpowiednia kampania propagandowa już trwa

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Światowe lewactwo odnosi kolejne sukcesy. Po wmówieniu światowej opinii publicznej, że homoseksualizm to coś normalnego zaczyna się kampania propagandowa mająca na celu legalizację pedofilii.

Kilka lat temu próby zalegalizowania pedofilii wydawały się ponurym żartem, ale obudziliśmy się w rzeczywistości, w której słyszy się to już niemal na codzień. Pedofilia jest konsekwentnie przedstawiana jako coś normalnego. Aby uzyskać pozytywne konotacje często łączy się słowo pedofilia i miłość, co ma na celu zmiękczenie określenia pedofil.

 

Legalizacji pedofilii domagają się przeważnie przedstawiciele środowisk ultralewicowych. Być może ma to jakiś związek z próbą islamizacji zachodnich społeczeństw. Wszak w islamie pedofilia jest dozwolona, a prorok Mahomet rzekomo współżył z nią gdy miała 9 lat!

 

Co ciekawe Koran dopuszcza seks z dziewczynkami w wieku 12-13 lat, nawet jeśli jeszcze nie miały pierwszej miesiączki. Potwierdzają to konkretne wersety islamskiej świętej księgi (65:4).

 

Być może to przypadek, ale ostatnio mają miejsce liczne przypadki obrzydliwej propagandy pedofilskiej. Niemiecka studentka medycyny, Mirjam Heine, wzbudziła skandal gdy podczas przemówienia wygłoszonego w ramach cyklu TEDx Talk, które miało miejsce na Uniwersytecie Wurtzberg, oświadczyła, że każdy może urodzić się pedofilem, tak jak homoseksualistą.

Potem udawadniała, że pociąg seksualny do dzieci to coś normalnego i jest to po prostu rodzaj miłości. Takie są właśnie skutki uznania, że pociąg seksualny do własnej płci to coś naturalnego z czym się rodzimy, a nie kim się stajemy, co uważano do pamiętnego głosowania w WHO. Dzięki temu teraz rozmaici zboczeńcy mogą domagać się uznania ich jako normalnych.

 

Wyskok pani Heine został na szczęście jeszcze potępiony, ale głównie w cyberprzestrzeni. Internauci nie mogli uwierzyć w to co widzą i masowo zgłaszali do serwisu YouTube nadużycie. Dopiero potem sprawą zainteresowało się kierownictwo projektu TED Talks, które zaprzeczyło, że popiera pedofilę.

 

To nie wszystko. Niedawno w amerykańskim mieście Portland doszło do równie bulwersującego przypadku propagandy pedofilskiej. Wokół jednej ze szkół podstawowych ktoś rozkleił plakaty z hasłem "Pedofile to też ludzie, bo miłość to miłość".

Wszystko to na plakacie o tęczowym tle a pomiędzy częściami hasła widać dorosłego człowieka prowadzącego za rękę dziecko. Na szczęście teraz jeszcze ludzi to szokuje i złości, ale wajcha już została przedstawiona i legalizacja pedofilii zdaje się być w agendzie budowy Nowego Porządku Świata.

 

Teraz jest czas na urabianie społeczeństw, być może za pomocą nowych produkcji Hollywood, albo popularnych amerykańskich serwisów VoD, oraz innych kampanii społecznych i za kilka lat być może nagle zdamy sobie sprawę, że żyjemy w świecie, w którym pedofilia będzie już powszechnie akceptowana.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.8 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro

loading...


Komentarze

Portret użytkownika jagojogo

pewnie zboczona krowa nie ma

pewnie zboczona krowa nie ma własnych dzieci .. ciekawe jak by zareagowała  gdyby jej maleńkie czy nawet większe dziecko jakiś zboczek zgwałcił w wyniku czego może by nawet zmarło z wykrwawienia...czy wtedy by popierała  ? czy domagała się kary śmierci .

Portret użytkownika ........................

..........pociągnę jeszcze

..........pociągnę jeszcze ten temat.........jak mieszkałem w wa-wie miałem w pracy człowieka który jako dzieciak miał bogatych rodziców i w wieku chyba 10-12 lat pojechali do arabowa na wczasy............dzieciak łaził wszędzie bo był ciekawy----------norma w tym wieku----------dorwał go arab i pociągnął we wszystkie dziurki............chlopak dorósł------różne terapie---------nic nie pomogło............i teraz ciekawe jaka kultura--------jakie kultury--------co powiedzą na to dziewczynki i chłopcy----10--12 lat ile z nich chcialoby seksu z dorosłymi??????????są oczywiście przypadki--------w kolumbii chyba 11latka zaszła w ciąże.........i teraz pytanie czy z własnej woli--------czy coś w rodzaju gwałtu.................czy ci 12letni nawet u romów mają pojęcie----o co chodzi czy wszystko jest załatwione za nich bez ich zgody i wiedzy!!!!!!!!!!!!!!!!

czy to jest ---------pseudo kultura romów czy hindusów------------czy skurwysyństwo złodziei i brudasów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

oczywiście księża----pedofile z polski niemiec francji włoch jeżdżą co roku do am..płdn..chyba kolumbii wenezueli peru itp...........do dzieci----------by je nawracać..........płacą dając dzieciom stare tel....komórkowe....................

Portret użytkownika ........................

po jednej wypowiedzi widzę że

po jednej wypowiedzi widzę że NWO dotarło również na tą stronę..................mowa nienawiści................itp...czyli wielka miłość do wszystkiego.......wspólny jeden sos dla wszystkich,,,,,,,,,,,,wspólna tolerancja dla wszystkich szczególnie dla ich inności..................nic tylko przyjąć jedną wspólną dla wszystkich religię NWO podaną oczywiście na tacy przez ciemne byty z 4 wymiaru((((stworzenia udające stwórcę lub stwórców))))))))))))zaś na ziemi rozprowadzane przez ich sługi czyli jude+watykan i innych wiernych nieświadomych z wgranymi programami(((jmplantami)))).............

Portret użytkownika Lex3

lider Linkin Park Chester

lider Linkin Park Chester Bennington popełnił samobójstwo, bo w dzieciństwie był przez lata molestowany przez starszego kolegę. Takie akty molestowania zostawiają szramę w osobowości i duszy na zawsze i to prowadzi do odbierania sobie życia. Ludzie wykorzystani w dzieciństwie w swojej nieświadomości i naiwności z czasem stają się świadomi i nie mogą żyć z tą świadomością, dlatego osoby propagujące pedofilię powinny być traktowane na równi z mordercami.

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

Trole rozmydlają temat.

Trole rozmydlają temat. Przypominam że co innego są tradycyjne jak świat długi i szeroki aranżowane małżeństwa z dziewczynkami, a zupełnie inną ligą jest gwałcenie i mordowanie dzieci. Piszecie wtórne dyrdymały o jakiś ''widzimisię'' a nadal tabu jest przed wami zakryte. Informuję was, że celem każdej pedofilli jest zabójstwo, cała reszta to tylko taka teatralna otoczka dla zmyłki. Skupiacie się na otoczce i nadal nie widzicie sedna. Domyślam się, że podobny mechanizm wyparcia funkcjonuje w polityce sądownictwie i tych 2 chorych religiach od-żydowskich. Wedle słów naczelnego imana czyli papieża muhametańskiego Allah w czwartki po godzinie 21 nie patrzy na ziemię i wtedy można gwałcić dzieci bezkarnie. Skoro jesteście takimi katolikami że hej, to módlcie się w czwartki po 21 za te masowo systemowo gwałcone wtedy dzieci! Nie robicie tego bo jesteście zwykłymi hipokrytami i modlicie za pomyślność żyda czyli za ''wrogów kościoła i poleconych.'' Znaczy się modlicie się za mnie i za Angelusa... Biggrin

Strony

Skomentuj