Czy miliarderzy technologiczni Musk i Zuckerberg zmierzą się w walce MMA w klatce?

Kategorie: 

Źródło: ZmianynaZiemi

Elon Musk i Mark Zuckerberg, dwaj z najbardziej znanych na świecie miliarderów technologicznych, właściwie zgodzili się stoczyć ze sobą walkę w klatce.

 

 

Musk, znany z prowadzenia takich firm jak Tesla i SpaceX, opublikował na swoim profilu na Twitterze, że jest "gotów na walkę w klatce" z Zuckerbergem. Zuckerberg, szef firmy Meta, będącej matką Facebooka i Instagrama, odpowiedział, publikując zrzut ekranu z tweetem Muska z podpisem "podaj mi miejsce".

 

Musk odpowiedział na odpowiedź Zuckerberga: "Vegas Octagon". Octagon to mata do walk i ogrodzony obszar używany do walk w Ultimate Fighting Championship (UFC). UFC ma swoją siedzibę w Las Vegas, w stanie Nevada.

 

Musk, który kończy 52 lata w tym miesiącu, również napisał na Twitterze: "Mam ten świetny ruch, który nazywam "Mors", gdzie po prostu leżę na moim przeciwniku i nic nie robię". Dodał również: "Prawie nigdy nie ćwiczę, oprócz podnoszenia moich dzieci i rzucając je w powietrze".

 

Tymczasem 39-letni Zuckerberg już trenuje mieszane sztuki walki (MMA) i ostatnio wygrał turnieje jiu-jitsu. 

 

Wymiana zdań stała się viralem, a użytkownicy mediów społecznościowych dyskutują, kto wygrałby walkę, podczas gdy inni publikują memy, w tym fałszywe plakaty reklamujące walkę.

Ocena: 

Średnio: 2.5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Medium

Dodał również: "Prawie nigdy

Dodał również: "Prawie nigdy nie ćwiczę, oprócz podnoszenia moich dzieci i rzucając je w powietrze".

W którejś z powieści Karola Bunscha (czy nie "Dzikowy skarb") opisana jest scena, kiedy dzikus ojciec z radości podrzuca swoje dziecko, chyba niemowlę, ku przerażeniu matki. Za którymś razem ojcu maleństwo się wymsknęło, upadło i zabiło się.

Czy dzieci Muska jeszcze żyją?

Portret użytkownika maracash

Wolałbym zobaczyć Putina z

Wiecie kto by wygrał tą walkę? bukmacher! Podobnie jest z wojnami. Wygrywają Ci, którzy dają pożyczki na zakup zbrojeń i zadłużają obie strony.

 Tak a propos wolałbym, w klatce, zobaczyć Putina z Bidenem. Nawet bym opłacił pay per viev, pierwszy raz w życiu Wink .

...chociaż myślę, że Biden by się sam znokautował w I-szej rundzie, potykając się o własne nogi czy coś, więc szybko by się ta "walka" skończyła

*** W czasie, gdy większość szukała pieniędzy, my szukaliśmy prawdy ***

Portret użytkownika Endymion

Putin stary już jest, ale w

Putin stary już jest, ale w czasie układu warszawskiego byl trenerem reprezentacji Rosji w Judo.

Mój znajomy wtedy, w Czechosłowacji, był na zwawodach jako reprezentant PRL-u. Podczas zawodów zwichnął bark i Putin mu go nastawił. Moim zdaniem Biden potykający się o własne nogi nie jest wstanie samodzielnie wejść i zjeść posiłek w restauracji. Putin mimo wieku powinien wystartować z MorawIckiem, Kalkstainem i Sasinem, to była by dopiero walka! Kalkstain by szybbko odklepał linę i zamieniłby się z Kuchcińskim, bo to żołnierz/wojownik Wink MorawIcek by dzwonił po Szydło, a Sasinowi została by Beger, albo Holownia na klepanie klatki. Tam była by rzeź "niewiniątek". Patrząc po przywódcach obecnego Świata, to tylko Macron może wygrać walkę z Putinem, ale na tęczowe torebki, 

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Skomentuj