Czy Michael Jackson już 20 lat temu przewidział globalną pandemię?

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Już dwadzieścia lat temu Michael Jackson nosił maskę, jakby spodziewał się śmiertelnej pandemii. Publicznie król popu regularnie podejmował środki ostrożności.

 

W tym czasie wielu było przekonanych, że mega gwiazda chce ukryć nieudane operacje na swoim nosie, ale jeden z jego ochroniarzy Matt Fides, głosi inną wersję. W 2000 roku Jackson w ogóle nie wykonał plastyki nosa, powodującej poważne deformacje nosa. Obecnie ochroniarz gwiazdy, który od dziesięcioleci współpracował z Michaelem, twierdzi, że piosenkarz nie nosił maski z powodu swojego nosa.

 

Według Matta Fidesa nawet wtedy Jackson obawiał się, że świat przeżyje straszną pandemię. Jackson podjął środki ochronne dla swojego zdrowia, ponieważ ciągle podróżował i spotykał wiele osób. Po drugie, Michael był zainteresowany wieloma teoriami naukowymi i wierzył, że ludzkość naprawdę stoi w obliczu wielkiego zagrożenia epidemicznego.

„Ludzie postrzegali go jako kosmitę, ale nie zwracał na to uwagi. Myślę, że gdyby żył dzisiaj, powiedziałby: „A ja to wszystko przewidziałem!” - powiedział Matt.

Ostatniej jesieni, zanim odkryto koronawirusa, Matt Fides miał inne wyjaśnienie, dlaczego Michael Jackson często ukrywał twarz. Potem ochroniarz gwiazdy po raz pierwszy opowiedział o niektórych osobliwościach swojego byłego pracodawcy mediom.

 

Król popu starał się wyglądać tajemniczo w oczach dziennikarzy i publiczności. Jackson był pewien, że jeśli magia zniknie, zainteresowanie nim zostanie utracone. Dlatego nosił maski na twarzy. Chciał, aby jego życie było największą tajemnicą na Ziemi. Były ochroniarz gwiazdy mówi, że w domu Michael był zupełnie normalną osobą, ale wiedział, jak manipulować mediami i co musiał zrobić, aby znaleźć się na pierwszych stronach gazet.

 

To był powód, dla którego Jackson ukrywał także swoją orientację seksualną, aby podsycić zainteresowanie publiczności. Piosenkarz nie chciał „denerwować fanów i niszczyć otaczającej go mistycznej iluzji” - tłumaczy Matt Fides.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika baca

majkel nie tylko pandemię i

majkel nie tylko pandemię i maski przewidział... jego wsteczny munwalkowy krok to również bardzo prorocza zapowiedź wejścia na scenę kulawego karła na kaczych łapach

a kulawy karzeł dba żeby do końca maja padło co najmniej 100 tysięcy Polaków... - zapamiętajcie tę przepowiednię i tę liczbę, bo zgony się strasznie zaniża obecnie i bedzie zaniżać jeszcze jakis tydzień do momentu aż nastąpi eksplozja...

 

 

Portret użytkownika Heinrich2

No ale przecież wszyscy

No ale przecież wszyscy pójdziecie na nich głosować hehe.. czy pisiorkow czy inne stlubie. Każdy ma swojego magika, którego to kity łyka jak foka plastik.

Jakoś nikt nie pamięta słów, które także was, personalnie obraziły: a że Polska to tylko na papierze istnieje..a że Polak powinien zapieprzac za miskę ryżu..

Kto co powiedział pewnie wiecie.

I wciąż na nich głosujecie..

 

Strony

Skomentuj