Czy Mel Gibson okrutnie żartuje czy hollywoodzka elita rzeczywiście zabija dzieci i pije ich krew?

Kategorie: 

Źródło: infomaxx.ru

Informacje, które niedawno przekazał znany aktor Mel Gibson wydają się tak szokujące, że welu sądzi, iż jest to tylko dziwaczny żart. Aktor opowiadał w jednym z programów telewizyjnych o epidemii „pasożytów", które kontrolują Hollywood i angażują się w praktyki ze skaldaniem ofiar z dzieci i w pedofilię. Gwiazdor stwierdził nawet, że „każde studio w Hollywood zostało kupione i opłacone krwią niewinnych dzieci", dodając, że „najcenniejszą walutą jest ich krew".

 

W Londynie, podczas promocji filmu Daddy's Home 2, Mel Gibson dał niezły pokaz. Elitę branży rozrywkowej nazwał „wrogiem ludzkości", która „pije krew niewinnych dzieci". Powiedział też, że kluczowi gracze w branży filmowej „dostają adrenaliny w tym procesie", ponieważ „cieszą się tym, co narusza tabu".

„Mają rażący brak szacunku dla zwykłego człowieka. Niszczenie życia ludzi jest dla nich tylko grą - im bardziej mogą zranić, tym lepsze są doznania, a dzieci są pożywieniem dla nich. Ucztują z bólu i strachu, a im młodsi, tym lepiej. Ci ludzie podążają za swoją religią i używają jej do moralnego przywództwa".

„Nie są to nauki religijne, o których wy ludzie słyszeliście. Wykonują święte rytuały, które u zwykłych ludzie wywołują mdłości i całkowicie przeciwstawiają się moralności, która wiąże większość patriotycznych Amerykanów. Najgorsze w tym wszystkim jest tajemnica wielonarodowościowej kliki w Hollywood i każdy chce w tym uczestniczyć”.

Mel Gibson pojawił się w brytyjskiej BBC w Graham Norton Show w piątek, gdzie stary aktor odpowiadał na pytania zszokowanych gości w zielonym pokoju za kulisami po swoim występie w odniesieniu do prawdziwej natury elit Hollywood. Wyjaśnił, jak został wpisany na czarną listę w 2006 roku przez tych, którzy kontrolują Hollywood, za wyrażanie swoich opinii na temat tej branży. Zostało to skonfrontowane z ich agendą. Powiedział, że od tego czasu „działa poza systemem", co dało mu nową perspektywę. Gibson wyjaśnia i tłumaczy:

„Trudno to zrozumieć, wiem i przykro mi, że to ja otworzyłem twoje oczy, ale w Hollywood zalegalizowali pedofilię. Używają dzieciaków, aby zrealizować swoje okropne, chore fantazje. Nie całkiem to rozumiem, ale biorą te dzieci z powodu swojej energii i nasycają się ich krwią. Nie robią tego z miłosierdzia. Najpierw je zastraszają, a potem je poświęcają”.

„Im bardziej niewinne dziecko, tym lepeij dla nich" - powiedział Gibson- „Co to znaczy? Nie robią tego jako formy ekspresji artystycznej: po prostu piją krew dzieci i jedzą ich ciało, ponieważ myślą, że to daje im jakąś „siłę życiową". Im bardziej dziecko cierpi psychicznie i fizycznie, gdy umiera, tym bardziej daje im to „dodatkową siłę życiową". Nie rozumiem, dlaczego to robią, ale to właśnie robią. Większość z nas ma moralny kompas, który prowadzi nas przez życie, prawda? Ci ludzie go nie mają, a jeśli tak, to wskazuje im on przeciwny kierunek”.

Gibson, który spędził ostatnie 30 lat pracując w reżimie Hollywood i poza nim, twierdzi, że hierarchia branży „ma się dobrze w nadużyciach, bólu, torturach, stresie i cierpieniu". Według Gibsona, pragnienie, aby robić takie rzeczy nie ogranicza się do elity Hollywood. To wszyscy „ci, którzy są na szczycie łańcucha pokarmowego, który może sobie pozwolić na taki luksus. A w tej branży wielu może…”.

„Hollywood jest przesycone niewinną dziecinną krwią. Ciągotki do pedofilii i kanibalizmu zawsze istniały, ale przez wiele lat były tajemnicze lub symboliczne. Z tą praktyką jestem zaznajomiony od początku roku 2000. Byłem poważnie zagrożony, gdybym kiedykolwiek o tym rozmawiał. Mam na myśli nie tylko moją karierę, mam na myśli to, że moje życie będzie zagrożone, życie mojej rodziny będzie zagrożone. Mogę o tym mówić dopiero teraz, kiedy ci ludzie, przywódcy przemysłu, już nie żyją. Dzieci są jak waluta premium i mają wyższą wartość niż wszystko, o czym można tylko myśleć, tj. diamenty, narkotyki, złoto, czy to co się tam wydaje cenne. Dosłownie wymieniają te dzieci, jako walutę za usługi, role w filmach, łapówki ... ".

Według Gibsona, ta perwersja to nie tylko najnowszy pisk mody, ale także trend od dawna kultywowany w Hollywood od pokoleń. To jest popularne wśród mężczyzn i kobiet. To nie jest coś nowego i działo się to jeszcze zanim Hollywood został założony. Jeśli zbadacie to zjawisko, znajdziecie ukryte fakty w cieniu, w każdej ciemnej erze w historii. Te ciemne, wielowymiarowe praktyki okultystyczne stosowano w tajnych stowarzyszeniach od setek lat. Hollywood jest używane do programowania społecznego i kontroli świadomości, a ich przesłanie rzutuje na psychikę Amerykanów i ludzi na całym świecie ...

 

Trudno powiedzieć czy te rewelacje to prawda czy też raczej należy je traktować jako makabryczne żarty, ale znając krytyczny stosunek Mela Gibsona do Hollywood chyba nie można niczego wykluczyć. Program telewizyjny w którym padły te kontrowersyjne opinie można obejrzeć poniżej.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierzątKomentarze

Portret użytkownika Jaskiniowiec

Cyt”Większość z nas ma

Cyt”Większość z nas ma moralny kompas, który prowadzi nas przez życie, prawda? Ci ludzie go nie mają, a jeśli tak, to wskazuje im on przeciwny kierunek”. 

Wszyscy mamy pewnego rodzaju czujnik, możemy być wyczuleni na energię innej osoby, czuć czy jest przyjazna czy wrogo nastawiona. Podobnie jest z prawdą, jeśli ktoś uważnie praktykuje prawdo-myślenie, prwado-możność, prawdo-robienie to dostaje prawdę. 

Taka osoba nie stara się osadzać, ale analizować nie tylko to co przeczytała ale także to jak zachował się czujnik w danej sytuacji. 

Oczywiście, jestem tępą pomieszaną istotą która niezbyt często poddaje siebie ocenie ale to czy królowa Elżbieta i zwyrodnialec z rządów i Hollywood robią z dziećmi - moim zdaniem jest prawdziwe 

to moje zdanie i mam wyjebane cyrografy w kosmosie na to co o tym myślisz - prawda ?

dla mnie możesz być potomkiem koziojebcy, który słuchając rozkazów swojego demona w swojej zrytej bani, zamordowała swoje dziecko lub brata bo tak ci kazał bóg 

ale to powyższe co napisałem nie jest do wszystkich Wink

Portret użytkownika SN69

Pomijając fakt braku

Pomijając fakt braku wiarygodnych materiałów źródłowych, co jest częstą praktyką... należy jeszcze zadać pytanie... jakim  kuźwa autorytetem moralnym jest Gibson... pijak... furiat... dziwkarz... przez 28 lat strugał pastora jednocześnie tyranizując własną rodzinę... a na koniec zostawił swoją żonę dla młodej rosjanki... w sądzie po dwóch latach przegrał, bo obarczono go całkowitą winą za rozpad małżeństwa co kosztowało go połowę fortuny... tak więc jeśli nie ma dowodów na to co rzekomo powiedział, to artykuł jest nic nie wart...

Portret użytkownika hevy

A Ty jesteś jakimś

A Ty jesteś jakimś autorytetem??? Co... nie podobają się inne niz Ty wyznajesz zasady więc  to pijak...furiat i dziwkarz. Po tym obarazku US Army myślę, że jesteś mocno zakompleksiony. Pewnie inaczej byś pisał gdyby nie ta rosjanka....ptysiu.

Portret użytkownika SN69

Gdybyśmy wierzyli

Gdybyśmy wierzyli bezkrytycznie we wszystko co piszą i mòwią... to bylibyśmy jak te lemingi, z których często śmieją się anarchiści... którzy nie zauważają że sami zachowują się jak średniowieczni parafianie...

Portret użytkownika typ

Wszyscy wiemy ze elity sa

Wszyscy wiemy ze elity sa satanistyczne i ze to wszystko tam sie moze dziac ale ten artykul jest gowno warty bo nie ma zadnych dowodow na to ze Gibson faktycznie tak powiedzial. Trzymajmy sie faktow bo inaczej nikt nas nigdy na powaznie nie wezmie.

Portret użytkownika hmm...

Dał taki niezły pokaz, że

Dał taki niezły pokaz, że nigdzie nie idzie tego znaleźć... Jak ktoś przeklepuje byle info dla sensacji, wrzuca do tego filmik nie na temat chyba licząc na to że w oczach nie mówiących po angielsku czytelników będzie wyglądało wiarygodnie, a do cytowanych tekstów nie podaje żadnego źródła, nawet tej brukowej witryny z której to przeklepał, to przepraszam bardzo, ale niestety trudno jest na poważnie pochodzić do takiego autora i wypisywanych przez niego rewelacji... zmianynaziemi czasem porusza ciekawe tematy, ale niestety znacznie częściej niż kiedyś jedzie z totalnymi bzdurami, podanymi w sugestywny i manipulacyjny sposób, żeby robić sensację, a wiadomo, że w okół tematyki teorii spiskowych gromadzi się wielu oszołomów, wystarczy poczytać niektóre komentarze... Często to ludzie o równie zamkniętych i spranych mózgach, jak Ci których krytykują, za których przeciwieństwo siebie uważają... którzy nie kwestionują i nie dociekają z użyciem mózgu czy to, co czytają to prawda, ale są przekonani o swoich racjach, bo oni zgłębili tajemnice świata i znają "prawdę", a kto podejmie z nimi dyskusję to pewnie jest zaślepionym, głupim lemmingiem, który nie ma pojęcia.

Strony

Skomentuj