Czy materię i energię można zamienić na informację i za jej pomocą kierować wszystkimi zdarzeniami?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Gennadij Iwanowicz Szypow był wykładowcą fizyki na Uniwersytecie Moskiewskim. Został stamtąd usunięty, gdyż uczył studentów elementów wymyślonej przez siebie teorii próżni, wyklętej przez oficjalną naukę. Jego założenia są rewolucyjne.

Podobno na bazie jego teorii zbudowano kilka urządzeń, których współczynnik sprawności wynosi od 300 do 500%, chociaż według znanych praw fizyki, taki współczynnik nie może przekraczać 100%. Inaczej mówiąc, stworzono perpetuum mobile. Takimi urządzeniami są np. grzejniki domowe, które, pobierając 1 kilowat energii elektrycznej, produkują 4 kilowaty energii cieplnej.

 

Teoria próżni fizycznej Gennadija Szypowa dowodzi istnienia dotychczas nieznanych, niewidzialnych rodzajów materii i energii. Wynika z niej też, że pewnego rodzaju promieniowanie pędzi z szybkością miliardy razy większą od prędkości światła. Być może jest to nawet prędkość nieskończona.

 

Według teorii Szypowa, 1 centymetr sześcienny próżni fizycznej zawiera energię wystarczającą do zaspokojenia dziesięcioletnich potrzeb energetycznych całej ludzkości. Współpracujący z Szypowem rosyjscy naukowcy pracują nad urządzeniem, dzięki któremu będzie można pobierać niemal nieograniczone ilości czystej energii z dowolnego miejsca na planecie czy w kosmosie. Podobno takie urządzenie będzie gotowe za kilka lat.

 

Szypow zakłada istnienie pola świadomości, które określa jako „pole torsyjne”, jako że związane jest z ruchem wirującym. Najważniejszym wynalazkiem opartym na teorii próżni jest generator torsyjny, którego twórcą jest Anatolij Akimow. Wykorzystując własności tego pola, stworzono nowy, rewolucyjny system łączności. Z najodleglejszymi miejscami w kosmosie można będzie połączyć się natychmiast, bez zakłóceń, a nadajnik będzie wymagał minimalnej ilości energii.

 

Teoria rosyjskiego naukowca obejmuje również istnienie świata materii subtelnej, posiadającego właściwości za pomocą których można będzie tę energię wykorzystywać do sterowania procesami zarówno tworzenia, jak i niszczenia obiektów materialnych. Pojawia się ona błyskawicznie, istniejąc natychmiast wszędzie. Jeśli zatem chcieć wykorzystać ją jako motor do kierowania procesami, to okazuje się ona do tego idealna. Za pomocą subtelnej materii można kontrolować każde zdarzenie.

                                      Poziomy rzeczywistości według Gennadija Szypowa

Równania, opisujące pole torsyjne i opisujące myśl są równaniami nieliniowymi. Zarówno pola, jak i myśli, mogą oddziaływać na siebie wzajemnie. Pole wytwarza pewne zagęszczenia zwane solitonami. Występują one jako samodzielne istnienia mające własną strukturę, swoją własną charakterystykę. Różnorodność tych zagęszczeń jest nieskończenie wielka, albowiem, kiedy myślimy, w naszej głowie pojawiają się one jako pewne obrazy – fizyczne, matematyczne itd. Te obrazy żyją. Nasz mózg to idealny odbiornik i generator pól torsyjnych o bardzo subtelnej wibracji.

 

Pola torsyjne przenoszą nie energię, a informację, co jest, z punktu widzenia teorii zarządzania – najbardziej efektywnym sposobem kierowania jakimikolwiek procesami, jako że do tego nie trzeba ogromnych zapasów energii. Jak wiadomo, wszelkie kierowanie związane jest z przekazywaniem sygnału, a dla wytworzenia go wymagana jest energia bardzo wysokiej mocy. W tym wypadku informacyjne sterowanie światowymi wydarzeniami, osiągane jest bez użycia jakiejkolwiek energii.

 

Szypow uważa również, że istnieje wszechświatowy Bank Danych. Podobnego zdania jest angielski fizyk teoretyk - Robert Penrose. Kilka lat temu przeanalizował on, skąd przychodzi nowa wiedza. Analiza ta dokonana została z pozycji współczesnej matematyki i fizyki. Penrose zauważył, że aby zrozumieć, skąd się bierze nowa wiedza, rozmaite twierdzenia i prawa, trzeba założyć istnienie kosmicznego „Centrum Informacji”, w którym zebrane są wszystkie wiadomości dotyczące wszystkiego, w pełnym zakresie. Zadaniem nauki jest poznanie sposobu, w jaki ta wiedza dostaje się do umysłów uczonych.

 

Choć badania Szypowa nie są wspierane przez znanych kolegów po fachu, to testuje on swoje koncepcje pracując w Ośrodku Ryzykownych i Nietradycyjnych Technologii WENT, w Rosji.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera


Komentarze

Portret użytkownika ascendant 149

Typem takiego przekazu jest

Typem takiego przekazu jest modlitwa. Wraz z nią przekazywana jest intencja modlącego się. Przekaz natychmiastowy. Realizacja intencji zostaje zaakceptowana jesli jest zgodna z Wolą Stwórcy. A siła wiary góry może przenosić. Zdobywanie wiedzy-informacji w celu poznania Stwórcy a tym samym własny rozwój w określonym kierunku jest Ok. Zdobywanie wiedzy-informacji w celu posiadania władzy - panowania poza Stwórcą jest złe i skazane na działanie Jemu przeciwne. Bo w końcu kto tu jest Panem :-).

Portret użytkownika vv vv

..chiałoby się powiedzieć, że

..chiałoby się powiedzieć, że wreszcie ktos konkretny i wie ze tzw.      "pole torsyjne" jest dyskrene, czyli lepiej byloby nie mowic o  polu ,   .. a jeszcze prosciej o czasteczkach eteru, czasoprzestrznnych czasteczkach czasopr,estrzeni i dodam ze mimo ze czasteczki te nie  sa selsilamiektromagnetycznymi to jednak czastki elektromagnetyczne , czyli fotony, sa scisle zwiazane z czastkami eteru, czastkami czasoprzestrzennymi, czastkami torsyjnymi jezeli uzywac nomenklatury szypowa..oraz nie wszystkie  cząstki  elementarne "promieniuja" czastkami eteru, czastkami torsyjnymi,.. jezeli tworzenie czastek eteru, torsyjnych nazywac promieniowaniem,... te zdolnosc maja jedynie fotony.. a wszystkie czastki elementarne wraz z fotonsmi korzystaja z czastek eteru, czadyek torsyjnych, rozkreconych z bezczasu i bezmiejsca i rozkreconych w bezcasie i bezmiejscu przez fotonowe dyski,.. przez dyski swiatla..
.. czaska eteru, czastka torsyjna jest dwuwirem,  sprzezeniem dwu wirow czasoprzedtrzennych  o przeciwstawnych  kierunkach obrotu, monentach dipolowych, .. sprzezeniem tych wirow w czasoprzestrzenna elipsoide, a wlasviwiej czasoprzestrzenne jajo,.. gdzie tak jak w jaju wydokosv jednego z wirow jest dluzsza od krotszej drugiego,  sprzezenoe tych deueirow jest przy zachowani  praw tzw. " swietej geometrii"  a wlasciwiej wyznacza i warunkuje swieta geometrie  naszej  rzevzywistosvi naszego swista..
.. mozna byloby powiedziec wiru "gornego" wirujacego w lewo  i wiru "dolnego" wirujacego w prawo ale to byloby nazbyt mylace  bo pdzy dwusasiadujavych dwuwirach ten co u pierwszego jedt gorny u drugiego jest dolny..

.. elektron i inne czastki masowe fermionowe sa zlozenie pojedynczego wiru czasoprzestrzennego  z ladunkami elektrycznymi, a wlasciwiej z ich zlozeniami,  czyli z kwarkami powstalymi  z rozbicia fotonowych dyskow, z rozbicia na kawalki dyskow swistla.
.. swiat jest prosty , zdecydowanie duzo prostszy niz sie ludziskom wydaje.. ale ta cuywilizacja już tak się degenerowała ,.. że prawdy,.. chęci prawdy już w nie ani ujrzysz, ani nie doświadczysz.. kolejny upadek teraz na wenus pod płaskoziemnie kopuły.. żal, żal, żał. ...żal mnie durnego, ż ufam durniom...żal tych durniów którzy jeszcze na przekór faktom chciełby zobaczyć w tej już zdegenporowanej cosik jeszcze  dbrego.. ale łoni, jak wcześniej wybrali kłamstwa słów, kłamswa mówiomego i pisanego języka nad bezpośrednią komunikację bez zaciemień słów, ...i następnie   wybrali se śmierć nad życie i nad siebie.. a następnie wybrali atlantyczki totalnie niszczący, ogłupiający i  totalnie gubiący ich  cykl  narodzin i śmierci,.. cykl totalnego wyniszczającego zakłamania, zakłamania prowadzącego  do totalnej wyniszczającej ich fikcji, ż fizyczność jest matriksem, a jakieści zmyślna i wymyślna  "duchowość" ich rzeczywistością   ,.. głupki z dnia na dzień coraz większe głupki.. już nawet zaczynam mieć wątpliwości,.. czy tych głupków z własnej nieprzymuszonej woli mi ich szkoda.. choć wiem, ż jak dawniej tak i teraz gdy upadną twardsi , ciemniejsi bardziej pokręceni w swe upiorne swe podkopularne płaskoziemia i ja tam zejdę, gdy będzie się wazyło czy jescze niżej upadną czy już się odbiją ze swego poziomu piekła , które na się i własne siem zgotowali..durnie, piękni durnie..

..proszę się na mnie nie gniwać za mój zawód...  myślałem, że jak ktoś już liznął  części prawdy to nie może już być głupi,.. ale  nie mogłem jeszcze do tej pory sobie wyobrazić głupoty,.. którą niby ma reprezentować szypow,.. że jego pole wirowe jest tylko informacyjne i jest bezenergetyczne,.. nie wiem czy on nie jest głpszy od tych co czasoprestrzeń mają za próznoię.. bo na dziś i teraz to on wg mnie jest głupszy od tych próznoiowych głupków..  którzy nawet nie widzą, słyszą i czują.. a tak mi wychopdzi, że szypow miast wyzwalać z ogólnej degerengolady powszechnej bezmyślności wspólczesnego ludzkiego stada,.. to jeszcze tą degrengoladę wzmacnia...

Portret użytkownika vv vv

ciałoby się powiedzie, że

ciałoby się powiedzie, że wreszcie ktos konkretny i wie ze tzw.      "pole torsyjne" jest dyskrene, czyli lepiej byloby nie mowic o  polu ,   .. a jeszcze prosciej o czasteczkach eteru, czasoprzestrznnych czasteczkach czasopr,estrzeni i dodam ze mimo ze czasteczki te nie  sa selsilamiektromagnetycznymi to jednak czastki elektromagnetyczne , czyli fotony, sa scisle zwiazane z czastkami eteru, czastkami czasoprzestrzennymi, czastkami torsyjnymi jezeli uzywac nomenklatury szypowa..oraz nie wszystkie  cząstki  elementarne "promieniuja" czastkami eteru, czastkami torsyjnymi,.. jezeli tworzenie czastek eteru, torsyjnych nazywac promieniowaniem,... te zdolnosc maja jedynie fotony.. a wszystkie czastki elementarne wraz z fotonsmi korzystaja z czastek eteru, czadyek torsyjnych, rozkreconych z bezczasu i bezmiejsca i rozkreconych w bezcasie i bezmiejscu przez fotonowe dyski,.. przez dyski swiatla..
.. czaska eteru, czastka torsyjna jest dwuwirem,  sprzezeniem dwu wirow czasoprzedtrzennych  o przeciwstawnych  kierunkach obrotu, monentach dipolowych, .. sprzezeniem tych wirow w czasoprzestrzenna elipsoide, a wlasviwiej czasoprzestrzenne jajo,.. gdzie tak jak w jaju wydokosv jednego z wirow jest dluzsza od krotszej drugiego,  sprzezenoe tych deueirow jest przy zachowani  praw tzw. " swietej geometrii"  a wlasciwiej wyznacza i warunkuje swieta geometrie  naszej  rzevzywistosvi naszego swista..
.. mozna byloby powiedziec wiru "gornego" wirujacego w lewo  i wiru "dolnego" wirujacego w prawo ale to byloby nazbyt mylace  bo pdzy dwusasiadujavych dwuwirach ten co u pierwszego jedt gorny u drugiego jest dolny..

.. elektron i inne czastki masowe fermionowe sa zlozenie pojedynczego wiru czasoprzestrzennego  z ladunkami elektrycznymi, a wlasciwiej z ich zlozeniami,  czyli z kwarkami powstalymi  z rozbicia fotonowych dyskow, z rozbicia na kawalki dyskow swistla.
.. swiat jest prosty , zdecydowanie duzo prostszy niz sie ludziskom wydaje.. ale ta cuywilizacja już tak się degenerowała ,.. że prawdy,.. chęci prawdy już w nie ani ujrzysz, ani nie doświadczysz.. kolejny upadek teraz na wenus pod płaskoziemnie kopuły.. zal, żal, żAlmnie durneGo który jeszcze na przekór faktom chciałby zobaczyć w tej już zdegenporowanej jeszvze cuś dobrego.. ale łoni, jak wcześniej wybrali kłamstwa słow, ... wcześniej wybrali śmierć nad życie i siebie.. wybrali ogłupiający i gubiący ich totalnie cykl  narodzin i śmierci,.. głupki z dnia na dzień coraz większe głupki.. już nawet zaczynam mieć wątpliwości czy mi ich szkoda..

Portret użytkownika jaa

Innymi słowy, czy określenia

Innymi słowy, czy określenia typu hokus-pokus, czary-mary i tym podobne mają uzasadnienie realne, logiczne i sprawcze. Bo, jeżeli tak, to praktycznie wszystko jest możliwe, jeżeli się wie jak, albo ma się możliwości typu jakieś "czarodziejskie" różdżki. Słowo czarodziej to, chyba praktycznie określenie kogoś, kto sprawia, że coś się dzieje inaczej niż w zwykłym trybie. Tym samym nabiera raczej technicznego wydźwięku, niż tylko bajkowego. Taka czarodziejska różdżka to by mogło być cokolwiek, bo podobno nawet zwykła gałązka mogła nią się stać, gdy ktoś o odpowiednim zakresie możliwości ją taką uczynił. Czyli ti pojawia się kwestia poruszana już od wielu lat w różnych przekazach, a, współcześnie też w filmach, o sile woli. Czyli, należałoby uwzględniać wolę jako siłę sprawczą. A, może nawet jako jedną z tych kilku sił o, których tu, lub gdzieś obok ktoś coś tu pisał. Tych przekazów o sile woli jest w zasadzie dość sporo. O, jakimś kosmicznym wężu energetycznym typu Kundalini, czy jakoś tak, też. A, to znaczy, że, jeżeli taka siła woli funkcjonuje i można ją nie tylko używać, ale też rozwijać, kształtować, modelować, wzmacniać i, co tam komu się wymyśli i, że ludzie mają taki potencjał, to ci, którzy już to robią mają sporą przewagę nad tymi, którzy wolą zdać się na inne oddziaływania. Albo w ogóle rezygnują z uporządkowania tej energii i pozwalają jej wpływać na nich w sposób dowolny, też chaotyczny.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Nie tyle wolę a siłę umysłu..

Nie tyle wolę a siłę umysłu... Wszelkie insygnia władzy, jak berła itp , łacznie z koroną królów, symbolizowały w średniowieczu pozostałośc po "bogach", którzy te insygnia wykorzystywali jako wzmacniacze siły umysłu. Pozwoliło to na wznoszenie megalitycznych budowli, teleportacji i telekinezy i innych "parapsychologicznych" umiejętności...

Portret użytkownika vv vv

 Angelus Maximus Rex .."Nie

 Angelus Maximus Rex .."Nie tyle wolę a siłę umysłu."

..ja, siła umysłu...siła umysłu, jest bezsiła a nie siła,.. umysł to boskie narzędzie do odzwierciedlania rzeczywistego i tego co w rzeczywistym,..im czystsze, spokojniejsze i bezsilne tym odzwierciedlenie i rozeznanie  reczywistego bardziej realne,..tym wybory i decyzje na postawie niezmącegogo realnego som  bardziej realne i bardziej mocne. i sam wybierający i decydujący realny i mocny..

Strony

Skomentuj