Czy ludzkość może stanąć u progu epidemii zombie?

Kategorie: 

rpsanctum.darkbb.com

Według niektórych naukowców pojawienie się epidemii chorób, które będą zmieniać ludzi w coś podobnego do zombie nie jest wcale wykluczone. Wszystko, co mówi doktor Austin pracujący w katedrze genetyki Uniwersytetu w Glasgow to czysta nauka. Jego wykłady są jednak dość żartobliwe a on sam powołał nawet Instytut Zombie.

 

W wykładach samozwańczy "zombiolog" opowiada o tym jak może dojść do hipotetycznej epidemii typu zombie. Ostatnie przypadki szokującego zachowania niektórych ludzi w USA powodują, że jego opowieści spotykają się z jeszcze większym zainteresowaniem.

 

Według Austina epidemia musiałaby być spowodowana przez priony. Są one zdolne do wpływania na ośrodkowy układ nerwowy. Dobrym przykładem takiej epidemii jest choroba szalonych krów powodująca neurologiczną przypadłość zwaną chorobą Creutzfeldta-Jakoba.

 

Jak twierdzi Austin to właśnie priony mogą najszybciej uczynić z człowieka "zombie". Tego typu zakażenia mogą się przenosić na przykład poprzez ślinę. Jednak amerykańskie przypadki rzekomych "zombie" uważane są za efekt działania nowego narkotyku.

 

Źródła:

http://rt.com/usa/news/drug-bath-salt-zombie-321/

http://www.itar-tass.com/c19/447866.html

http://zombiescience.co.uk/

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro

loading...


Komentarze

Portret użytkownika Anonim

W sprawie tego zombie co

W sprawie tego zombie co powiedział Naukowieć uwazam że to prawda, a te osoby co krytykują i mówią ze to nie prawda to im odpowiem tak, ze te osoby które uważają ze to bzdury w sprawie zombie to albo mają max 11 lat albo ich rozum staną w rozwoju jak mieli 7 lat , 

Portret użytkownika enola

Już i tak większość z nas

Już i tak większość z nas jest martwa. Jeszcze tylko nie zżeramy się nawzajem fizycznie ale od dawna robimy to menalnie i na wielu polach życia.  Ile człowieka pozostało jeszcze w każdym z nas a jaka część to bestia gotowa na wszystko w imię osiągnięcia własnych celów? Czasami mam wrażenie że otaczają mnie zombie a człowieka już dojrzeć w tym tłumie coraz trudniej.

Portret użytkownika LeanaiDe

Zapewniam Cię, że 1% ludzi

Zapewniam Cię, że 1% ludzi pozostanie nie przemieniony w nic co sobie możesz wyobrazić.Są tacy, którzy są częścią tego świata [bo muszą tu żyć] ale obywatelami innego świata [bo tam idą], i oni nie zjadają nikogo mentalnie, raczej wspierają.Pozdrawiam

 LeanaiDe

Portret użytkownika Alena

   Dla zainteresowanych

   Dla zainteresowanych zagadnieniem "zombienia"    - "Miedzy Chaosem a Swiadomoscia  Hiperfizyka"  Przyczyny tzw "zombienia" moga byc oczywiscie rozne, ale opisane w ww.ksiazce  dotycza tzw.zjawiska Fali 2012 i nie chodzi    tu o fale morskie:) o czym zapewne wszyscy wiedza:)

Portret użytkownika mat

  Być ostrzeżonym oznacza być

 Być ostrzeżonym oznacza być przygotowanym na taki czas jak ten!Uważajcie, gdyż nadchodzi czas, że ci, co mieszkają w pobliżu cmentarzy zobaczą jak wróg wzbudza bezbożnych zmarłych, którzy będą pozbawieni ducha, gdyż ich duch będzie cierpiał w piekle! Ale ciało będzie ożywione i użyte przez demony przychodzące z bezdennej otchłani, w celu uczynienia jednej rzeczy, to jest morderstwa i wyjścia z ciał bez duszy oraz wejścia w ciała z duszą, aby w ten sposób dalej bezcześcić rodzaj ludzki, MOJE stworzenie! W tym czasie, nawet domowe zwierzęta będą w niebezpieczeństwie!Być ostrzeżonym oznacza być przygotowanym na taki czas jak ten!Ale MOJE dzieci, które są teraz ostrzegane, będą wiedziały, by wzywać Imienia JAHUSZUA HA MASZIJACH i w JEGO Imieniu wziąć kawałek drewna i uderzyć ich w szyję, gdyż ci ożywieni zmarli maja słabość, ono nie jest tym, co ożywia zmarłych bez dusz, wypełnionych demonami z bezdennej otchłani - szyja wspiera głowę, ale MÓJ SYN zapłacił tą cenę na drewnianym krzyżu i to drewno symbolizuje krzyż, który pokonał szatana tamtego dnia!Być ostrzeżonym oznacza być przygotowanym na taki czas jak ten!Czego JA nie objawiłem wcześniej, to jest to, że nie chodzi o jakikolwiek kawałek drewna, ale raczej o drewno namaszczone olejkiem namaszczenia, modlitwą i wiarą. Tak, jak JAHUSZUA przezwyciężył krzyż i chociaż umarł, to ponownie zmartwychwstał trzeciego dnia! Tak też wasza wiara będzie wystarczająco mocna, abyście wiedzieli, że namaszczone olejkiem drewno reprezentuje zwycięstwo nad demonami i diabłem, jakie JA wam dałem na Kalwarii. Kiedy uderzycie te demoniczne stworzenia wychodzące z grobów i udające ludzi, to zobaczycie je, jak wgniatane są w ziemię, kiedy uderzycie je w Imieniu JAHUSZUA HA MASZIJACH.Jak można oczekiwać, że zostaną one zabite bronią materialną, skoro to jest wojna duchowa? Cielesne bronie tylko pomnożą te demoniczne żywe trupy! Wasza wojenna broń nie jest bronią materialną, ale duchową, a drewno reprezentuje to, co jest duchowe!Być ostrzeżonym oznacza być przygotowanym na taki czas jak ten!Módlcie się, abyście nie byli wyznaczeni na MÓJ gniew w ten dzień! Módlcie się, abyście w ten dzień byli bezpieczni na MOIM Łonie! Ten świat tylko sądzi, że widział już horror. Nie zdają sobie sprawy, że szatan nawet teraz kpi, gdyż to, co uważacie za film grozy, jest w rzeczywistości tym, co diabeł zamierza uczynić, gdyż on przychodzi, aby kłamać, kraść, zabijać i zniszczyć, a każdy na ziemi jest celem szatana! Nawet ci, którzy wołają do szatana, nie zdają sobie sprawy, że chociaż szatan podzieli się z nimi jakąś częścią swojej mocy, daje im tylko możliwość użycia jej na innych jak i na sobie samych, aby manipulować, zastraszać, wywoływać lęk, zabijać i niszczyć!

Portret użytkownika Cosiek

Sekta 'Misja Ostatniej

Sekta 'Misja Ostatniej Szansy' ;] Albo inaczej może też: 'Świadectwo Apostoła Elisabeth Elijah'.I niejaka pani Elisabeth Elijah Nikomia - rzekoma prorok i do tego APOSTOŁ na czele sekty. Czemu nie nazwie siebie od razu Mesjaszem?  

Portret użytkownika mat

KOLEJNE WYPEŁNIENIE PROROCTWA

KOLEJNE WYPEŁNIENIE PROROCTWA Z BIBLII Smile DLA NIEDOWIARKÓW BÓG ZNOWU PRZEMAWIA I TYLKO GARSTECZKA SŁUCHA Sad JAK ZAWSZE NA PRZESTRZENI WIEKÓW (19) I oto nadchodzi już dzień, który jest jak piec rozpalony i pełen ognia. Wyniośli i bezbożni w plewy się przemienią i wszystkich ich spali dzień, który nadchodzi – tak mówi Pan Zastępów. Nie pozostanie po nich ni korzeń, ni żadna gałązka. (20) Dla was zaś, co się mojego Imienia boicie, wzejdzie niebawem sprawiedliwości słońce, a jego skrzydła przyniosą wam wybawienie. Wychodzić będziecie na zewnątrz i skakać z radości jak cielęta, które wybiegły z zagrody. (21) W dniu mojego przyjścia będziecie deptać bezbożnych własnymi stopami i będą dla was niczym proch ziemi tak mówi Pan Zastępów. (22) Pamiętajcie o prawie mojego sługi, Mojżesza. Na górze Horeb przekazałem mu ustawy i prawo dotyczące Izraela całego. (23) Nim jednak nadejdzie dzień Pański, dzień ów wielki i straszny bardzo, poślę do was przedtem proroka Eliasza. (24) Skieruje on znowu serca ojców ku synom i synów ku ojcom, żebym Ja nie musiał przychodzić, aby wydać całą tę ziemię na zgubę.(Ks. Malachiasza 3:1-24, Biblia Warszawsko-Praska)  

Strony

Skomentuj