Czy ludzie mają już dość? Ciągłę poszukiwania wyciszenia...

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Każdy artykuł w internecie jest przepełniony negatywnymi informacjami, ciągły stres, smutek i regularne podświadome zastraszanie ludzi. Są teorie, że to celowy spisek, że chodzi o kontrole nad masą itp. Jednak zaczynamy się budzić, otwierać oczy. Co raz więcej z nas poszukuje spokoju, odcięcia od tego wszystkiego i o tym właśnie chciałbym napisać - jak wielu z nas musi mieć już dość, skoro na popularnych portalach jest tak dużo tak dziwnych rzeczy, które mają nam pomóc.

Wyobraź sobie filmik, w którym nic nie ma, jedynie pisk a tytuł jest tak pokręcony, że nie wiesz co o tym myśleć... Skąd pomysł, żeby coś takiego syukać w internecie? Czy jesteśmy świadkami budzenia się ludzi? Czy to wielka zmiana na Ziemi? Ten trend bardzo silny, miliony ludzi wpisują na początku takie słowa kluczowe jak relaks, medytacja, mantra itp. a kończą na zagadkowych filmikach jak ten:

Czy to normalne, że znalazło go ponad 50 tysięcy ludzi? Czego oni szukali? Rozumiem te z dziedziny padający deszcz, spiew ptaków czy szum wodospadu, ale zwykły pisk? Rekord pobił chyba ten z tylko jednym kluczowzm słowem: "relaxdaily" - ponad 80 MILIONÓW wyświetleń!:

Imponujące jest jak bardzo zaczynamy zdawać sobie sprawę w jak złym kierunku to wszystko idzie, zaczynamy z tym walczyć, przestajemy oglądać telewizję i odcinamy się od negatywnych mediów. W muzyce szukamy spokoju i wyciszenia. Może faktycznie nie ma sensu wspinanie się po szczeblach kariery zawodowej? Może faktycznie powinniśmy żyć jak kiedyś i słuchać właśnego głosu wewnętrznego - czyż nie ma on racji?

Chciałem, by ten artykuł był inny od reszty, przyjazny, skłaniający do refleksji zamiast ciągłego straszenia i manipulowaniu w stronę negatywnych emocji - tak bardzo lubimy słuchać jak komuś jest źle, aby wmawiać sobie jak nam samym jest dobrze... Na konieć link do utworu, który mnie skłonił do tej refleksji uświadamiając, że faktycznie wspinamy się po złej drabinie:

Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Czy to właśnie wielka zmiana jakiej jesteśmy świadkami? Czy po prostu mała grupka ludzi tzw fanatyków? 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: babawanga
Portret użytkownika babawanga

Komentarze

Portret użytkownika &

Cytat:

Cytat:

"Nie dawajcie psom tego, co święte, i nie rzucajcie pereł swoich przed wieprze, by ich snadź nie podeptały nogami swymi i obróciwszy się, nie rozszarpały was."

Dlaczego Stwórca jest takim hipokrytą i rzucił tych, którzy szukają ciszy wśród bydła?

" Oto Ja was posyłam jak owce między wilki”

Wilk to zresztą odmiana psa. Takiego boga nie warto słuchać, bo jest hipokrytą.

Portret użytkownika inzynier magister

Ruch LGBT i inne zboki to

Ruch LGBT i inne zboki to prawdziwi sataniści ! 

"Zwycięstwo Trumpa zapoczątkowało też eksplozję na rynku… instrukcji i podręczników czarów, mających działać na polityków.  W 2018 roku, na przykład, Michael Hughes napisał Magię dla ruchu oporu: Rytuały i zaklęcia dla zmiany. David Salisbury zaś napisał w roku 2019 Aktywizm czarównarzędzia dla magicznego ruchu oporu. Książka zawiera zaklęcia mające doprowadzić do sprawiedliwości społecznej, poszanowania praw obywatelskich, ochrony środowiska itp. Autor wzywa nawet czytelników, aby powoływali się na greckiego boga Hermesa w celu nadania większej skuteczności listom do ustawodawców. Inna książka, zatytułowana Rewolucyjna magia: Przewodnik po magicznym aktywizmie autorstwa Sarah Lyons, już wkrótce zostanie wydany właśnie dla sympatyków lewicy, jako grupy docelowej.  Po jeszcze ciemniejszej stronie tego spektrum, istniejąca od wielu lat w USA Świątynia Szatana nie wypowiada się na tematy polityczne. Grupa i jej często czarno ubrani członkowie zostali jednak ostatnio przedstawieni w dokumencie zatytułowanym "Zdrowie Szatana?" przez Penny Lane. Film został celowo wyemitowany w Wielki Piątek. Grupa "nieteistyczna" zyskała rozgłos, kwestionując prawa i tradycje, odzwierciedlające inspirację chrześcijańską.Współzałożyciel grupy, Lucien Greaves, w swych wypowiedziach wcale nie ukrywa faktu, że „agenda homoseksualna jest tylko jednym z frontów szatańskiej rewolucji”. Twierdzi, że „celebrując dumę, wspólnota LGBTQ i jej sojusznicy nie powinni przepraszać ani ustępować, i nigdy nie zaoferują pojednania ani pociechy tym, którzy są oburzeni ich poglądami”. http://www.pch24.pl/satanizm-w-centrum-wojny-kulturowej,70214,i.html#ixzz5wpyA9XRL

dlatego należy w Polsce organizować marsze różańcowe z modlitą do Chrystusa Pana !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika kolo21

Ludzka pogoń za kasą,

Ludzka pogoń za kasą, nienawiśc i pogarda dla drugiego człowieka jest wyczuwalna. Kasa i jeszcze raz kasa aż zdechnie z kasą w ryju. No i zrą jak świnie bez umiaru, ile można wpierdal..ć? Każdy może zobaczyć, że stoiska z rtv i agd są wręcz opuszone, nie odwiedzane przez klientów. A stoiska z jedzeniem? To aż się tłuką tam. Szok dosłownie! Według moich obserwacji, to przybyło 30% ludzi nam. 5,7 lat temu tyle tego nie było co teraz. Jak weszły te wolne niedziele od handlu, to dopiero jest nawał w marketach. By mogli to liscie i trawę by wpierda..i Jezu jakie to nie nażarte bydło.

kolo21

Portret użytkownika wzrost!

W telewizorze muwią rze

W telewizorze muwią rze wzrost napendza komsumpsje a komusumpcja wzrost to sie je ile sie da rzeby wzrosło bo jak wzrośnie to znowu bendzie wiencej piniendzy na rynku to sie zje jeszcze wińcej! petreoleum petru mobile czy jakoś tak? nie znam siem, ale siem wypowiem bo siem najadłem właśnie.

Portret użytkownika &

To nie słuchaliście

To nie słuchaliście wewnętrznego głosu tylko wybieraliście karierę?

Lubicie słuchać o czyimś cierpieniu?

Dodam, że jeszcze większość z was uważa dosłownie za podludzi (nazywa debilami, dałnami itd) tych, którzy wspinają się po właściwej drabinie.

Wstyd Polacy, a miał to być taki fajny naród.

Portret użytkownika Laura

Zamienię hałas moich myśli na

Zamienię hałas moich myśli na głos ciszy....zamienię wszystkie swoje zmysły na odrobinę nowej świadomości....zamienię całą swoją wiedzę na ziarnko prawdy....zamienię wszystkie kwiaty tego świata na jedną różę w sercu....zamienię błękit swoich oczu na złoto duszy....co by tu jeszcze pozamieniać? ))))

Strony

Skomentuj