Czy katastrofa ukraińskiego Boeinga 737 w Teheranie może mieć związek z konfliktem Iranu i USA?

Kategorie: 

Źródło: UIA

Iran już na dobre znalazł się w centrum zainteresowania światowych mediów. Nie chodzi jednak wyłącznie o dzisiejszy atak rakietowy przeprowadzony przez wojsko tego kraju na amerykańskie bazy w Iraku. Okazuje się, że oprócz tego w ciągu ostatnich godzin doszło tam też do tragicznej katastrofy lotniczej, a nawet do trzęsienia ziemi w pobliżu irańskiej elektrowni atomowej.

 

Zaraz po starcie z lotniska w Teheranie doszło do katastrofy lotniczej samolotu Boeing 737-800 należącego do ukraińskich linii lotniczych. Lecący do Kijowa samolot rozbił się a wszystkie 176 osób znajdujących się na jego pokładzie poniosło śmierć na miejscu.

Od początku po katastrofie pojawiają się sprzeczne informacje na temat jej przebiegu. Jedne źródła podają, że samolot płonął w ostatniej fazie lotu, co mogłoby sugerować awarię silnika, albo nawet zestrzelenie. Ambasada Ukrainy w Iranie również twierdziła zaraz po katastrofie, że przyczyną tragedii jest niesprawny silnik, jednak przedstawiciele ukraińskiej linii lotniczej UIA poinformowali potem na konferencji prasowej w Kijowie, że samolot był sprawny i nie ma mowy o usterce.

 

Zaskakujące jest to, że łączność z Boeingiem utracono zaraz po starcie, co może sugerować, że samolot padł ofiarą ataku elektronicznego zakłócania. Nie byłoby w tym nic dziwnego, wszak chwilę wcześniej Iran wystrzelił kilkadziesiąt rakiet balistycznych wymierzonych w amerykańskie bazy. Zwykle w takich okolicznościach uruchamia się systemy walki elektronicznej, unieruchamiając urządzenia wroga. 

Być może problemy ukraińskiego samolotu mają właśnie takie podłoże. Cały czas trwają prace na miejscu katastrofy, takie jak dogaszanie zgliszczy. Poinformowano też, że odnaleziono już czarne skrzynki. Prawdopodobnie dopiero ich analiza może pozwolić na rozwikłanie przyczyn tej dziwnej katastrofy. 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Kwazar

Oczywiście że może mieć

Oczywiście że może mieć związek.Mniej więcej można sobie nawet wyobrazić po ukraińskiej katastrofie jaki.Odwrócić uwagę od wydarzeń głownego nurtu z domniemanym wskazaniem winnych.Nie liczą się żadne dowody, bo nie o to chodzi.Chodzi o ODWRÓCENIE UWAGI,ZMYLENIE,WSKAZANIE W DOMNIEMANIACH,MANIPULACJĘ no i WRAŻENIE ogólne. Kolejna socjotechnika miechanizmów walka o DUSZE kartofli czyli opinii publicznej świata, że....To w Iranie się stało odpowiedzialności złoczyńców zestrzelenia No ok ....czy coś w ten deseń a na końcu jak zawsze ta sama organizacja terrorystyczna USA z CIA na czele.

Portret użytkownika nnx

Skłaniam się do interpretacji

Skłaniam się do interpretacji, że to omyłkowo irańska obrona przeciw-lotnicza lotniska (postawiona w stan alarmowy po własnym ataku rakietowym) zestrzeliła ten samolot. Po zachowaniu się stron i filmach po katastrofie taki wniosek.

Portret użytkownika mojżesz

to tak jakby zapytac czy

to tak jakby zapytac czy ohydny mord Pana generła Sulejmaniego mogł mieć jakiś związek z 3 wojną światową...albo czy spalenie sp Jolanty Brzeskiej mogło mieć jakiś związek z reprewatyzacją albo z ustawą 447 (albo 5g z kontrola, transhumanizmem, depopulacja..)...pytanie kto chciał na tym zyskać..

 

ps. okazuje sie ze jednak zestrzelony i beda szukac rakiety...rosyjskiej..czyli znowu rosja zestrzelila jak na ukrainie..czyli 3 wojna znowu przenosi sie w te strone czyli na ukrainu i do polinu..w tym roku ma tu zagoscic 40 tys amerykanow czyli troche wiecej niz jest w iraku czyli polin bedzie takim poligonem 3 wojny jak syria..

Portret użytkownika cogito ergo sum

Proponuję porównać aktualny

Proponuję porównać aktualny układ ciał niebieskich z układem ciał niebieskich podczas katastrofy lotniczej w Teheranie w dniu 21.01.1980 r. Te dwie katastrofy dzieli 40 lat - 13 dni = 14597 dni

14597 dni : 7253,445 dni = ~ 2  / cykl astronomiczny Jowisz Saturn /

14597 dni : 115,876 dni = ~126 / okres synodyczny Merkurego /

14597 dni : 583,921 dni =~ 25 / okres synodyczny Wenus /

Portret użytkownika baca

a dlaczego nie porównałeś

a dlaczego nie porównałeś innej katastrofy:  kiedy w pociągu Poznań Wrocław wypuściłem bąka o smaku cebulowo jajecznym?

ludzie padali jak muchy, beznadziejnie szukali ratnku w innych wagonach, dusili się, tratowali, ktoś po omacku szukał warsu, inny zasłabł a komuś zawiesił się rozrusznik serca ale nadzieji żadnej i tak dla dla nich nie było... straszne rzeczy się działy bo okna się nie otwierały w tym intercity nawet na milimetr...

to było 12 października 2014 - sprawdź uklad planet to zobaczysz że nie ma tu mowy o jakimś przypadku

 

Portret użytkownika ARTON55

KATASTROFA MA JAK NAJBARDZIEJ

KATASTROFA MA JAK NAJBARDZIEJ ZWIĄZEK Z ATAKIEM IRANU. BOEING TO AMERYKAŃSKA KONSTRUKCJA STEROWANA SYGNAŁAMI Z SATELITY. AMERYKANIE JUŻ NIE RAZ Z TEGO KOZYSTALI. JAK MYSLICIE CZY TA TECHNOLOGIA NIE JEST ROZWINIĘTA W KONSTRUKCJACH F35 ZA KTÓRE MY PŁACIMY I DAJEMY MIĘSO ARMATNIE A AMERYKANIE MAJĄ PEŁNĄ KONTROLĘ.

Portret użytkownika Alien1974

29 września 5:05 piątek 1978

29 września 5:05 piątek 1978 rok. Oni o tym wiedzą. 13 maja 17:19 (początkowo 17:17) środa 1981 rok - o tym też wiedzą. Kolejna data, o której oni wiedzą: 22 czerwca środa 1983 rok. Upublicznienie prawdy na temat tych dat sprawiłoby, że Chrześcijanie w rzeczywistości okazaliby się wcielonymi diabłami z piekła rodem, a przynajmniej kapłani katoliccy, którzy prowadzą swoich wyznawców na zatracenie. 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj