Czy kary finansowe proponowane przez Komisję Europejską to pomysł polskiej komisarz Bieńkowskiej?

Kategorie: 

Źródło: Flickr.com

Od wczoraj wiadomo, że Komisja Europejska będzie forsowała horrendalne kary, 250 tysięcy euro za każdą odmowę przyjęcia z rozdzielnika któregoś z islamistów napływających do Europy. Dzisiaj padły sugestię, że kuriozalny plan obarczenia krnąbrnych krajów kosztami utrzymania islamskich zwolenników socjalu od Allaha to pomysł polskiej komisarz, Elżbiety Bieńkowskiej.

 

Taka sugestia padła podczas wywiadu radiowego dla RMF, którego udzielił były europoseł, a obecnie Wicemarszałek Senatuz PiS, Adam Bielan

"Propozycja pana Junckera i pani Bieńkowskiej, czyli propozycja Komisji Europejskiej, jest to jedna z najbardziej kuriozalnych propozycji, która wyszła z Brukseli w ostatnich latach. Propozycja, która może mieć bardzo negatywne skutki polityczne, bo na przykład może niestety negatywnie wpłynąć na referendum brytyjskie."

Nie wiadomo czy to tylko złośliwość pana Bielana, czy też ma jakieś informacje, że będąca komisarzem od listopada 2014 roku, Elżbieta Bieńkowska, jedna z głównych bohaterek afery taśmowej w naszym kraju, rzeczywiście doradziła tak aby ustanowić zaporowe kary. Ostatecznie Jean-Claude Juncker rzeczywiście przychylił się do tej propozycji. Wiceprzewodniczący KE, Frans Timmermans stwierdził, że kary będą silny sygnałem stymulującym solidarność wewnątrz UE.

Aby ten szaleńczy pomysł stał się prawem, potrzeba jeszcze procedowania tego w Radzie Unii Europejskiej i w Parlamencie Europejskim. Jednak te fasadowe instytucje nie mają realnej władzy i Komisja Europejska może z łatwością postawić na swoim. Jedyne co może mieć miejsce to burzliwa debata pełna kwiecistych przemówień.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika N1KT

robią wszystko i wszędzie

robią wszystko i wszędzie żeby tylko była wojna

nie zapominajcie wysluchać audio pliku bo przyjdzie zginąć nie znając nawet prawdziwego powodu dlaczego ; (

www.corium.cba.pl

Ludzie nie są głupie - nie schowacie się w bunkrach - zapewne istnieje jakaś czarna lista na której jest owa blondi... Ludzie zrobią z wami pożadek jak tylko będzie wojna - nie schowacie się przed milionami...

Portret użytkownika zaduma

Jeśli to prawda, niepięknie

Jeśli to prawda, niepięknie to wygląda, jak eurokomisarz d.s. wspólnego rynku angażuje się w redystrybucję przychodźców a w tle przewala sie gruba kasa. Tabuny przychodźców z kodami kreskowymi na czole umykające przed eurosuszbamy mundurowymy wyposażonymi w mobilny czytnik - prawie broń masowego rażenia. Humanitaryzm niemiecki, ale opar absurdu wyglada znajomo, Chyba nasz Sad

Portret użytkownika antyksenofob_antywariat

ta kobieta to szkodnik,

ta kobieta to szkodnik, pasuje tam niestety.  Pociesza mnie to , ze kiedyś ten rząd bedzie tylko kupką popiołu jak przyjdzie Jezus Chrystus rządzic na ziemi rzuci nimi terrorystami na podpałkę.

Portret użytkownika SN69

Proponuję zachować spokój,

Proponuję zachować spokój, jeśli nawet ten kretyński przepis wejdzie w życie, to będzię ostatnim gwoździem do trumny UE w obecnym kształcie.  Do polski i tak nie przyjadą, nasz Rząd ich nie chce, My ich nie chcemy i Oni do nas nie chcą.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Medium

inzynier magisterBoję się tej

Boję się tej masońskiej unii i tych polityków sterowanych przez tajne agencje NWO !

 

 Wreszcie inzynier magister napisał szczerze. Tylko kto widział jakiegokolwiek polityka, którego koncepcja jest całkiem wolna od masońskich planów i wpływów?

Portret użytkownika sakala

Bo ta niebieska k., wybacz mi

Bo ta niebieska k., wybacz mi Panie, nie po to zesłała nas na ziemię i dała wolną wolę żeby się co 5 min wpier..lać. Stosuję twoje prymitywne słownictwo żebyś mnie zrozumiał, doceń to. Poza tym życie dostałeś kur.o nie po to żeby się bawić i cieszyć, ale żeby udowodnic że jesteś godny zbawienia. Dlatego na twój prosty chłopski rozum traktuj to jak szkołę przetrwania. Ci którzy już odpadli a okazali się wartościowi, mają się w tym momencie dużo lepiej niż ty.

Strony

Skomentuj