Czy kary finansowe proponowane przez Komisję Europejską to pomysł polskiej komisarz Bieńkowskiej?
Image
Od wczoraj wiadomo, że Komisja Europejska będzie forsowała horrendalne kary, 250 tysięcy euro za każdą odmowę przyjęcia z rozdzielnika któregoś z islamistów napływających do Europy. Dzisiaj padły sugestię, że kuriozalny plan obarczenia krnąbrnych krajów kosztami utrzymania islamskich zwolenników socjalu od Allaha to pomysł polskiej komisarz, Elżbiety Bieńkowskiej.
Taka sugestia padła podczas wywiadu radiowego dla RMF, którego udzielił były europoseł, a obecnie Wicemarszałek Senatuz PiS, Adam Bielan
"Propozycja pana Junckera i pani Bieńkowskiej, czyli propozycja Komisji Europejskiej, jest to jedna z najbardziej kuriozalnych propozycji, która wyszła z Brukseli w ostatnich latach. Propozycja, która może mieć bardzo negatywne skutki polityczne, bo na przykład może niestety negatywnie wpłynąć na referendum brytyjskie."
Nie wiadomo czy to tylko złośliwość pana Bielana, czy też ma jakieś informacje, że będąca komisarzem od listopada 2014 roku, Elżbieta Bieńkowska, jedna z głównych bohaterek afery taśmowej w naszym kraju, rzeczywiście doradziła tak aby ustanowić zaporowe kary. Ostatecznie Jean-Claude Juncker rzeczywiście przychylił się do tej propozycji. Wiceprzewodniczący KE, Frans Timmermans stwierdził, że kary będą silny sygnałem stymulującym solidarność wewnątrz UE.
Aby ten szaleńczy pomysł stał się prawem, potrzeba jeszcze procedowania tego w Radzie Unii Europejskiej i w Parlamencie Europejskim. Jednak te fasadowe instytucje nie mają realnej władzy i Komisja Europejska może z łatwością postawić na swoim. Jedyne co może mieć miejsce to burzliwa debata pełna kwiecistych przemówień.
- Dodaj komentarz
- 7721 odsłon
"Podczas prezentacji
"Podczas prezentacji reprezentantki Ukrainy na konkursie Eurowizji 2016, zaprezentowano mapkę, według której znaczna część wschodniej i południowo-wschodniej Polski, w tym Przemyśl, Zamość i Chełm, to część Ukrainy.
http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/eurowizja-2016-prze…"
(https://adnovumteam.wordpress.com/2016/05/04/wojna-domowa-na-ukrainie-4…)
To dobrze. Oni lubia
To dobrze. Oni lubią blondynki.
"Tekst publikuje w całości
"Tekst publikuje w całości
Ukraina musi zerwać mińskie umowy, nasilić konfrontację z Rosją, oraz zwalczyć korupcję, oświadczył amerykański politolog David Kramer 3 maja w artykule „Jak lepiej pomóc Ukrainie”, opublikowanym w amerykańskim wydaniu „The American Interest”.
Zdaniem Kramera należy tak długo kontynuować politykę sankcji, jak długo Donbas i Krym nie wrócą pod kontrolę Ukrainy i co interesujące, jeżeli by ta nie chciała prowadzić takich działań- trzeba ją ukarać (tj ukrainę sankcjami i głodem - dop).
Jest to „interesujące” stanowisko- jeżeli Ukraina zechce zakończyć konflikt i uszanować wolę mieszkańców Donbasu i Krymu to należy (domyślnie USA) ją za to ukarać i to zapewne dla jej własnego dobra.
http://novorossia.today/amerykanski-politolog-jezeli-ukraina-zrezygnuje… "
(https://adnovumteam.wordpress.com/2016/05/04/wojna-domowa-na-ukrainie-4…)
A banderomuły nadal wierzą w "folność rófność, i błaterstfo" z nazistami z zachodu.
poprzednie jej wypowiedzi np
poprzednie jej wypowiedzi np odnośnie zakazu do posiadania broni uważałem za przejaw totalnej głupoty ale teraz utwierdzam się w przekonaniu że to po prostu kurwa.
Odmozdrzony babsztyl i nic
Odmozdrzony babsztyl i nic wiecej
Boję się tej masońskiej unii
Boję się tej masońskiej unii i tych polityków sterowanych przez tajne agencje NWO ! Oni wszyscy to są marionetki kierowane przez sorosobodonnych ! Trzeba modlitwy do Maryi i Jezusa byśmy się uratowali od tych okultystów !
Współudział w przymusowych wysiedleniach, stosowanie przemocy i zabójstwa w krajach takich jak: Brazylia, Honduras czy Chiny – oto oskarża niemieckie koncerny Voith i Siemens międzynarodowa organizacja humanitarna Oxfam.Wg raportu Oxfam oba koncerny są odpowiedzialne za szereg przestępstw z tytułu wdrażania kontrowersyjnych projektów hydroelektrycznych w Hondurasie, Kolumbii, Brazylii i Chinach. http://www.pch24.pl/biznes-ponad-wszystko--skandaliczne-metody-dzialania-niemieckich-koncernow,43039,i.html#ixzz47qraoVkK
Szatanski plan tajnych elit - Co się stanie z Polską ?
https://www.youtube.com/watch?v=9L1k4qfOGVo
odpowiedz dlaczego niebieska
Dodane przez inzynier magister w odpowiedzi na Boję się tej masońskiej unii
odpowiedz dlaczego niebieska kurw@ w którą mocno wierzysz, nie robi nic z tym, co uważasz za ważne i niebezpieczne?
IQ 0,9 wielu ludzi wie
Dodane przez Q090090 (niezweryfikowany) w odpowiedzi na odpowiedz dlaczego niebieska
IQ 0,9 wielu ludzi wie dlaczego się jeszcze nie wtrąca, ty chyba tego sam nie ogarniesz, a tłumaczyć ci tego po tym co wyplułeśchyba nie ma sensu.
Bo ta niebieska k., wybacz mi
Dodane przez Q090090 (niezweryfikowany) w odpowiedzi na odpowiedz dlaczego niebieska
Bo ta niebieska k., wybacz mi Panie, nie po to zesłała nas na ziemię i dała wolną wolę żeby się co 5 min wpier..lać. Stosuję twoje prymitywne słownictwo żebyś mnie zrozumiał, doceń to. Poza tym życie dostałeś kur.o nie po to żeby się bawić i cieszyć, ale żeby udowodnic że jesteś godny zbawienia. Dlatego na twój prosty chłopski rozum traktuj to jak szkołę przetrwania. Ci którzy już odpadli a okazali się wartościowi, mają się w tym momencie dużo lepiej niż ty.
Wielbiony przez Ciebie PiS
Dodane przez inzynier magister w odpowiedzi na Boję się tej masońskiej unii
Wielbiony przez Ciebie PiS również jest marionetką, a to, że Pan Morawiecki opowiedział się za przyjęciem umowy TTIP w jej "najtwardszej" wersji, tylko to potwierdza.
na tej fotce brakuje jeszcze
Dodane przez inzynier magister w odpowiedzi na Boję się tej masońskiej unii
na tej fotce brakuje jeszcze Sikorskiego, Tuska , i bieńkowskiej
inzynier magisterBoję się tej
Dodane przez inzynier magister w odpowiedzi na Boję się tej masońskiej unii
Wreszcie inzynier magister napisał szczerze. Tylko kto widział jakiegokolwiek polityka, którego koncepcja jest całkiem wolna od masońskich planów i wpływów?
Proponuję zachować spokój,
Proponuję zachować spokój, jeśli nawet ten kretyński przepis wejdzie w życie, to będzię ostatnim gwoździem do trumny UE w obecnym kształcie. Do polski i tak nie przyjadą, nasz Rząd ich nie chce, My ich nie chcemy i Oni do nas nie chcą.
Ja czekam aż będzie
Ja czekam aż będzie propozycja wyjścia z tego EuroCyrku.
Bieńkowskiej już dawno
Bieńkowskiej już dawno powinno się łeb ogolić.
ta kobieta to szkodnik,
ta kobieta to szkodnik, pasuje tam niestety. Pociesza mnie to , ze kiedyś ten rząd bedzie tylko kupką popiołu jak przyjdzie Jezus Chrystus rządzic na ziemi rzuci nimi terrorystami na podpałkę.
jesli to prawda to ta "r..a"
jesli to prawda to ta "r..a" powinna juz dawno byc odwołana i stac grzecznie w kolejce po zasiłek.
Jeśli to prawda, niepięknie
Jeśli to prawda, niepięknie to wygląda, jak eurokomisarz d.s. wspólnego rynku angażuje się w redystrybucję przychodźców a w tle przewala sie gruba kasa. Tabuny przychodźców z kodami kreskowymi na czole umykające przed eurosuszbamy mundurowymy wyposażonymi w mobilny czytnik - prawie broń masowego rażenia. Humanitaryzm niemiecki, ale opar absurdu wyglada znajomo, Chyba nasz :-(
robią wszystko i wszędzie
robią wszystko i wszędzie żeby tylko była wojna
nie zapominajcie wysluchać audio pliku bo przyjdzie zginąć nie znając nawet prawdziwego powodu dlaczego ; (
www.corium.cba.pl
Ludzie nie są głupie - nie schowacie się w bunkrach - zapewne istnieje jakaś czarna lista na której jest owa blondi... Ludzie zrobią z wami pożadek jak tylko będzie wojna - nie schowacie się przed milionami...