Czy już niedługo nastąpi przymus szczepień na koronawirusa ?!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Rządy większości państw oraz różne agencje i instytucja badawcze pośpiesznie poszukują szczepionki na koronawirusa. Jeśli im się uda, to za niedługi czas pojawi się szczepionka.

Pomijając element finansowy, olbrzymie, wręcz astronomiczne zyski, jakie przyniesie lekarstwo na COVID, trzeba zadać pytanie o reakcje ludzkości na "nowo wynalezioną" szczepionkę. Wszyscy wiemy co znajduje się w ogólnie narzucanych szczepieniach, to znaczy nie wiemy co tam wsadzili, a to co wiemy, oznacza wielkie ryzyko szczepień. W związku z tym, znana raperka MIA, (ur. 18 lipca 1975) pochodząca ze Sri Lanki brytyjska wokalistka, autorka piosenek, kompozytorka i producentka oświadczyła na na Twitterze 25 marca 2020, że ​​odmówi przyjęcia szczepienia, lub mikroczipu na zlecenie rządu.

MIA najwyraźniej odnosi się do zwiększonej możliwości promowania szczepionek lub chipów RFID jako rozwiązania pandemii COVID-19. Piosenkarka oświadczyła: „Jeśli muszę wybrać szczepionkę lub chip, wybiorę śmierć - YALA” - YALA jest odniesieniem do swojej piosenki „YALA” z 2013 roku w „You Always Live Again”. Wyjaśniając powód, dla którego nie ufa branży szczepionek, piosenkarka powiedziała, że ​​jej syn był chory przez 3 tygodnie i że należało go nafaszerować ogromną ilością antybiotyków, aby zmniejszyć gorączkę spowodowaną 3 szczepionkami!

W dalszej wypowiedzi napisała: „W Ameryce kazali mi zaszczepić moje dziecko przed przyjęciem do szkoły. To była najtrudniejsza rzecz. Nie mieć wyboru jako matki. Nigdy więcej nie chcę tego czuć. Był tak chory przez 3 tygodnie, a potem lekarze musieli w niego wypompować antybiotyki, aby zmniejszyć gorączkę po 3 szczepionkach.” A jaka będzie sytuacja w Polsce, po wynalezieniu" szczepionki na koronawirusa ? Czy będą urzędowe łapanki i więzienie, za odmowę szczepienia ?

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (4 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika prorocznia

czytam o tym co na świecie i

czytam o tym co na świecie i z przerażeniem stwierdzam coraz wiekszą falę PRZYMUSU.

Oczywiscie pozostawiają nam możliwość niezgody. Niestety gdy powiem NIE, stracę pracę a tym samym źródło utrzymania. Czytałem wczoraj że chcą rozdzielic prawo do zasiłku dla bezrobotnego od ubezpieczenia.

Nie zaszczepisz sie nie dostaniesz pracy ani opieki zdrowotnej.

Tak czy siak- przyjdzie umierać...

RESET

Portret użytkownika Satanista 666

Nigdy się nie zaszczepię, nie

Nigdy się nie zaszczepię, nie zamierzam dać z siebie zrobić zaczipowanego bezwolnego cyborga sterowanego przez kogoś przy pomocy mind control. Poza tym szczepienia przed niczym nie chronią, tylko powodują NOP (nieporządane odczyny poszczepienne).
Koronawirus to ściema, która ma to właśnie na celu. W szczepionkach jest dwutlenek tytanu (półprzewodnik), aluminium i rtęć. Czipa też nie przyjmę bo natura dała mi prawo do wolności i prywatności.

I dziwię się że wśród przeciwników kontroli umysłu jest tak różne podejście do religii - od neopogan i satanistów, przez ateistów, aż po.... chrześcijan (?????). Ja jestem satanistą bo religia to taka sama część systemu zbiorowej manipulacji jak mind control, czipy, ogłupiające massmedia, chemiczne leki itp. Nie wierzę ani w Boga ani w Szatana, po prostu Szatan symbolizuje sprzeciw wobec tych zorganizowanych religii bo jest w nich antagonista. Uosabia wolność i ludzką naturę niezgodną z religijnymi kodeksami moralnymi. Sam jestem swoim bogiem i nie uznaję nikogo nad sobą.

Mind Control i pomysł czipowania i programowania umysłów wyszedł od tych samych elit rządzących, które kiedyś stały za przywódcami religijnymi. Bo jak się przyjrzeć to NWO jest takim następcą władzy religii z czasów inkwizycji i stosów. To jest reakcja na odejście od religii - posypał im się stary porządek, więc budują nowy. WHO i samozwańcze autorytety naukowe / medyczne postępują tak samo jak dawna inkwizycja religijna - okrzykują fake newsami albo "teoriami spiskowymi" (terminy które zastąpiły "herezję") to co jest niezgodne z ich linią propagandową i straszą karami. Tyle że przewidują bardziej humanitarne kary od spalenia na stosie. Tak samo jest z alternatywnymi teoriami naukowymi, ja myślę że jesteśmy sztucznie stworzeni przez inteligentną obcą cywilizację i może jesteśmy dla nich fermą, myślę też że oni stworzyli religię do zbiorowej manilupacji i ogłupiania by się na mi łatwiej rządziło - wniebowstąpienie Maryji było w rzeczywistości porwaniem jej przez UFO a niepokolane poczęcie - sztucznym zapłodnieniem w celu eksperymentu genetycznego i wszystko jasne, dlaczego Chrystus miał nadludzkie zdolności, bo był krzyżówką ziemianina z kosmitą.

Rzecz w tym że religia ogłupia i programuje umysł tak samo jak mikorczipy, massmedia, konsumpcja, technokracja itp. i jest taką samą częścią tego systemu zbiorowej manipulacji i zniewolenia - wentylem bezpieczeństwa, czyli taką zapasową smyczą do wyłapywania tych, którzy zrywają się ze smyyczy kontroli umysłu, żeby w efekcie ich umysł był nadal kontrolowany. Programowanie umysłu za pomocą czipów chce też wykorzystać kościół żeby nawracać. Wszystkie "elity" chcą swoje na tym ugrać a żeby się całkiem przebudzić to trzeba zakwestionować wszystko - cały ten system jest chory, cała ta otaczająca nas rzeczywistość to Matrix i to od tysięcy lat.

Portret użytkownika mariusx78

Tylko w Polsce pierwsze

Tylko w Polsce pierwsze szczepienia wykonuje się w pierwszych dobach po urodzeniu. Nigdzie indziej się tego nie robi. Sama ustawa mówi przecież, że każdą szczepionkę można odroczyć do 18 roku życia. To dlaczego młode matki są karane mandatami jeżeli nie wykonają szczepienia w danym roku kalendarzowym? Kalendarz szczepień w rzeczywistości nie jest żadną ustawą., a jeżeli nie jest ustawą to nie ma prawa wykonalności, a jeżeli nie ma prawa wykonalności, to żaden wojewoda nie ma prawa karać i nakładać mandatu. The End.

Portret użytkownika znawca

Definiowanie hitleryzmu bez

Definiowanie hitleryzmu bez konsekwencji prawnych.

Hitlerowski pomysł na przymus szczepień przeciwko koronawirusowi, to totalitaryzm w rozumieniu terminu : przymus państwowy. Definicja przymusu państwowego jest jednoznaczna : obywatel musi się podporządkować pod przepis prawny, jaki jest zawarty w przymusie państwowym. Niejednokrotnie wybiórcze ustanawianie przymusu państwowego, rodzi porównawczą plątaninę prawną, w zestawieniu z już obowiązującymi prawami.

Bez wątpienia zakaz eutanazji, w porównaniu do zaradczego obowiązku szczepień, tworzy taką plątaninę pojęciowo-prawną. Eutanazja jest w Polsce zabroniona, co nie oznacza, że człowiek nie ma prawa do tego aby spokojnie umrzeć. Dlaczego więc rząd miałby podczas walki z koronawirusem, ustanawiać prawo zakazujące nam możliwości do swobodnej śmierci ?

Zatem musimy się obywatelsko przeciwstawić potencjalnym, totalitarnym zapędom władzy, bo w przeciwnym wypadku Adolf Hitler i jego pomysły, przestaną być elementem socjotechnicznej walki informacyjnej pomiędzy rządem, a anty-systemowcami - a staną się praktyką urządzania, obowiązującego stanu prawnego.

Nadto, wspomniany przymus szczepień, jeszcze bardziej dookreśla to, czym jest typowy Polak, na gruncie socjalistycznej gospodarki Unii Europejskiej. Jest nie tylko gwarantem socjalistycznego wyzysku ekonomicznego ze strony EU ale czynnikiem umożliwiającym, skuteczną walkę ze słabnącą koniunkturą gospodarczą, w państwach Europy Zachodniej, które są wielokrotnie bardziej dotknięte zarazą wirusową niż my.

Jako tania siła robocza rynku konsumenckiego socialstaat EU, już wkrótce zamiast pracować w polskich firmach, które nie przetrwają kryzysu wirusowego, tłumnie ruszymy na Zachód do pracy sezonowej o wykonywaniu której, nie chcą słyszeć ani rodzimi autochtoni ani ich egzotyczni ulubieńcy, którzy wolą dostawać zasiłki, aniżeli pracować.

Wychodzi na to, że Polacy nie mogą chorować, stąd mamy wszelako rozumiane przeznaczenie.

Internet nie służy do inwigilacji, a jeśli to prawda, że nie da się tego osiągnąć, to wolę by był on dostępny tylko z urzędu, w środowisku pracy oraz w biznesie.

Portret użytkownika mariusx78

Tylko w Polsce pierwsze

Tylko w Polsce pierwsze szczepienia wykonuje się w pierwszych dobach po urodzeniu. Nigdzie indziej się tego nie robi. Sama ustawa mówi przecież, że każdą szczepionkę można odroczyć do 18 roku życia. To dlaczego młode matki są karane mandatami jeżeli nie wykonają szczepienia w danym roku kalendarzowym? Kalendarz szczepień w rzeczywistości nie jest żadną ustawą., a jeżeli nie jest ustawą to nie ma prawa wykonalności, a jeżeli nie ma prawa wykonalności, to żaden wojewoda nie ma prawa karać i nakładać mandatu. The End.

Portret użytkownika znawca

Wiele się ostatnio dzieje ...

Wiele się ostatnio dzieje ... rząd pisząc "na kolanku" ostatnie dekrety/rozporządzenia o wprowadzeniu stanów nadzwyczajnych/wyjątkowych udowadnia, że szybko można stworzyć instrumenty prawne, które mogłyby posłużyć, również i przy określaniu tego, jak ma wyglądać zarządzanie społeczeństwem w rzekomo powiązanych ze sobą sprawach, tj. walki z zarazą poprzez stany nadzwyczajne/wyjątkowe, a powszechnym obowiązkiem szczepień wszystkich obywateli przeciwko patogenowi, który tworzy zagrożenie epidemiczne.

Internet nie służy do inwigilacji, a jeśli to prawda, że nie da się tego osiągnąć, to wolę by był on dostępny tylko z urzędu, w środowisku pracy oraz w biznesie.

Portret użytkownika inzynier magister

We Włoszech statystyki

We Włoszech statystyki śmiertelności są tak wysokie jak nigdzie indziej na świecie. Według najnowszych danych umarło tam już ponad 9 proc. pacjentów zakażonych koronawirusem. Niemcy znajdują się na drugim biegunie – śmiertelność na tę chwilę wynosi u nich niespełna 0,4 proc. W Chinach nie przekracza na razie 4 proc.

Na te różnice może wpływać cały szereg czynników. Przykład? "W Niemczech tylko 16,8 proc. przypadków to osoby powyżej 60. roku życia, podczas gdy we Włoszech w identycznej grupie wiekowej jest aż 54 proc. chorych" – zwraca uwagę Tomasz Bendyk, doktorant Wydziału Patologii Uniwersytetu w Cambridge ze specjalnością wirusologii molekularnej ("Polityka"). Wnioski, co do których będzie można mieć pewność, prawdopodobnie pojawią się dopiero wtedy, gdy pandemia wygaśnie i poznamy dokładny bilans zachorowań oraz zgonów.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj