Czy Joe Biden to podstawiony aktor?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Joe Biden, który już nazywa siebie prezydentem-elektem USA, to dość dziwna postać. Niektóre informacje i zdjęcia pokazują, że wcale nie musi być tym kimś, za kogo się podaje.

Sieć najpierw obiegły doniesienia o seksualnych skandalach z udziałem syna Joe Bidena, a teraz wielu internautów zastanawia się czy Joe Biden w ogóle jeszcze żyje. Powodem do zadawania pytań są dwa dziwne zdjęcia Bidena.

Oto pierwsze:

Widać, że jego twarz bardzo się zmieniła przez te kilka lat. Na uwagę zasługuje zupełnie innych kształt ucha. Raczej trudno wnioskować, że Biden przeszedł operację plastyczną tej części ciała.

A to już drugie zdjęcie:

Widać na nim dziwne pofałdowanie na skórze szyi, która jest ciemniejsza od skóry twarzy Bidena. Ale to co budzi największe podejrzenia to fakt, że być może to maska! Kim więc jest prawdziwy „nosiciel twarzy Joe Bidena”. Kto i co chce osiągnąć odgrywając ten teatrzyk? Trzeba przyznać, że wydarzenia w USA robią się coraz bardziej niepokojące.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (4 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Życie bezmyślne nie jest warte życia.

To jest strach, twój wróg, kiedyś najlepszy przyjaciel. Pokochaj go jak brata będzie Ci towarzyszył przez całe życie.

 

Portret użytkownika Gayka

To nie fikcja przenika do

To nie fikcja przenika do rzeczywistości, tylko realizuje się plan przedstawiony w filmie. "Oni" już tak mają, że WSZYSTKIE swoje plany przedstawiają wcześniej w filmach, gazetach, spektaklach, książkach itd. Wszystkie ważne wydarzenia są zaplanowane dziesięciolecia wcześniej i skrupulatnie realizowane.

A zwykły Kowalski nadal myśli, że politycy są głupi i nie wiedzą, co robią. I nie wytłumaczysz takiemu tępakowi, że to nie jest przypadek, że rząd co dwa dni zmienia decyzje. Że celowo tworzy chaos w przepisach, szczuje ludzi na siebie nawzajem, wywołuje zamieszki, by rozwalić totalnie gospodarkę. Że niezależnie od frakcji, wszystkie te gienki pracują razem i nie ma znaczenia, jaka akurat powiewa im nad głową chorągiewka, bo to kumple z jednej kliki. Nie, Kowalskiemu się to w małej główce nie mieści. Ponieważ sam jest przygłupi, nie jest w stanie ogarnąć tak rozległych planów, a swoją własną głupotę i ograniczenie przypisuje politykom. Dlatego ta zabawa wciąż trwa. Teraz ludzie się wkurzą i wywalą PiS, po czym radośnie wybiorą sobie zbawców z PO. Tych samych, którzy wcześniej wyprzedali cały przemysł w Polsce... I tak w kole Macieju... 

Strony

Skomentuj