Czy Joe Biden odgrywa swoją rolę w studiu filmowym Amazona?

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

W Internecie można znaleźć krótki filmik, analizujący czy prezydent USA - Joe Biden - faktycznie urzęduje w Białym Domu. Trudno jednoznacznie stwierdzić czy człowiek, który to bada, ma rację, ale sprawa naprawdę wydaje się być bardzo podejrzana.

Istnieje przypuszczenie, że Joe Biden lub ktokolwiek, kto go udaje, odgrywa rolę prezydenta Stanów Zjednoczonych w „Gabinecie Owalnym”, ale nie w Białym Domu, tylko w Castle Rock, w studiu filmowym należącym do korporacji Amazon, które znajduje się w Culver City, w Kalifornii. Autor filmu dość wnikliwie ocenia czy rzeczywiście Biden znajdował się tam, gdzie być powinien i dochodzi do wniosku, że to wszystko było tylko inscenizacją. 

Pojawia się też coraz więcej głosów wskazujących na dziwne różnice między wiceprezydentem USA Joe Bidenem, gdy sprawował urząd w czasach prezydenta Baracka Obamy, a tym Bidenem, który rzekomo został prezydentem USA. Obaj są do siebie podobni, ale trudno powiedzieć czy to na pewno ta sama osoba.

Na dodatek pojawiły się zdjęcia dowodzące tego, że dawny Joe Biden był praworęczny a ten, który został prezydentem USA, nagle jest leworęczny.

Benjamin Fulford powołując się na „swoje tajne źródła”, napisał w swoim ostatnim cotygodniowym raporcie, że w istocie Biały Dom w Waszyngtonie, pozostaje niezamieszkany. Przytacza wypowiedź swojego kolegi, który posiada przepustkę prasową do rezydencji przywódcy USA:

Biały Dom… numery telefonów Biura Prasowego i kontaktów prasowych Białego Domu zostały odłączone, ale nadal otrzymuję e-maile, przesłane z innego serwera niż Biały Dom. Poza tym, publiczna linia komentarzy w Białym Domu została zamknięta… to jest tylko na powierzchni i jest rozgrywane, aby obudzić lunatyków, ale nie widzę jak mogą utrzymać ten podstęp przez dłuższy czas.

Fulford pisze też o tym, że Joe Biden zaproponował już innym krajom pomysł organizowania spotkań online. Jaki jest w tym cel i czy chodzi tylko o kwestie związane z COVID-19? Może prawdziwym powodem jest to, żeby jak najdłużej utrzymać w tajemnicy, co naprawdę dzieje się w USA? Przywódcy innych rządów mogą bowiem zdać sobie sprawę, że „nie ma fizycznego Bidena kompetentnego na tyle mentalnie, aby mogli się spotkać.”

 

Marshall McLuhan napisał kiedyś:

Tylko małe sekrety muszą być strzeżone. Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

Dość prawdopodobne, że właśnie mamy do czynienia z manifestacją prawdziwości jego myśli.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Kmieć bez loginu

Tam się dzieją takie "cyrki"

Tam się dzieją takie "cyrki" z "władzą", że wszystko jest możliwe.
Chcę jednynie zwrócić uwagę, że zdjęcie z "leworecznym" Bidenem jest manipulacją - lustrzanym odbiciem obrazu. Widać to po tym, że na tym zdjęciu kieszonka marynarki z chusteczką (butonierka) jest na "prawej" klapie tej marynarki.
Nigdy w życiu nie widziałem takiej marynarki. Te kieszonki są po lewej stronie.
Także przypinka partyjna nad butonierką, czyli w wersji "leworęcznego" Bidena, jest po prawej, a nosi się takie po lewej z reguły.
Moim zdaniem dowodzi to manipulacji z odwróceniem (lustrzanym odbiciem) sfilmowanego (sfotografowanego) obrazu.

Portret użytkownika Lord_Gregor!

Pitu, pitu... Gdyby Biden nie

Pitu, pitu... Gdyby Biden nie siedział w Białym Domu, nie był faktycznie prezydentem, to wojsko by już dawno wparowało do Amazona i zaorało zarówno jego jak i całą korporację. Jakie niedorzeczności jeszcze wymyślą sekciarze spod znaku Q-Anal?

Portret użytkownika S

Biorąc pod uwagę, że rządowa

Biorąc pod uwagę, że rządowa część Waszyngtonu nadal jest odcięta od miasta drutem kolczastym i wojskiem, można serio zastanawiać się co jest prawdą. Jeśli to wszystko jest tylko wałkiem telewizyjnym, to nie będzie trwać w nieskończoność. Może Pedo-Joe namiesza ile się da, nawprowadza lewackich dekretów niszczących gospodarkę USA i nagle mu się umrze? Nawet na Covid, czemu nie, a władzę już oficjalnie obejmie suka Kamala, bez konieczności sterowania dziadkiem z demencją?

Dyskusja to wymiana argumentów i własnych poglądów. Możesz się z nimi zgadzać lub nie. Ale jeżeli potrafisz tylko bluzgać, wyzywać i siać zamęt, rozważ karierę w Antifie. Bo tu jej nie zrobisz Wink

Portret użytkownika baca

szopka goni szopkę jako że

szopka goni szopkę jako że żałosny ma swój koniec wielga hameryka...
dwieście lat to to było i dwieście lat napadało na inne kraje...
a pedo Dżo w zasadzie niewiele się różni od pedo Trampka, jako że i ten kumplował się z clintonami, epszteinami i ciągany był po sądach za jakieś gwałty na chłopcach...
sieroty po trampku nie mogą jeszcze dojść do siebie i sobie przyswoić tej prostej wiedzy że to nie był żaden mąż opatrznościowy ale żałosny pajac tego żałosnego teatru...
są takie dwie w necie naiwniaczki: hania kazahari i ewelina frihauf - obie jeszcze się łudzą że trampek zmartwychwstanie i rozwali pedofilskiego matrixa
"tramp reaktywacja" chyba ma nazwę ten "plan", bo na pewno nie wiadomo... wiadomo tylko że plan jest i wszystko podobno idzie zgodnie z tym planem...
polewkę mam z tych kobietek, bo są na najlepszej drodze żeby je ktoś w końcu przerobił metodą na wnuczka...
może to bedzie wnuczek donalda trampa a może donalda tuska albo clinta eastwooda, jako że naiwniaczkom i tak wszystko jedno Smile

 

Portret użytkownika Beatka45

Baca ja widziałem nagranie

Baca ja widziałem nagranie bidena jak robi przez sekundę bardzo nienaturalne dla człowieka miny, to myślę że był to błąd komputerowy bo chyba słyszałes deep fake ?. Widziałem inne nagrania deep fake i też czasem widać było błędy interpretacji si. Widac to było wyrażnie prawdopodobnie bidenu jest komputerowo wygenerowanym aktorem. To dopiero jest niezła szopka teatralna.  Technologia jeszcze niedopięta i zdażają się tak zwane glicze.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Deepfake

 

Strony

Skomentuj