Czy Joe Biden może zostać postawiony w stan oskarżenia już 21 stycznia?!

Kategorie: 

Źródło: Internet

Ze Stanów Zjednoczonych docierają coraz bardziej frapujące informacje. Tym razem nie chodzi o impeachment Donalda Trumpa, ale Joe Bidena!

Członkini Izby Reprezentantów - Marjorie Taylor Green ogłosiła gotowość przedstawienia projektu rezolucji w sprawie odwołania Joe Bidena 21 stycznia, dzień po jego zaprzysiężeniu na 46-ego prezydenta USA.

Motywacją Marjorie Taylor Greene jest przeświadczenie, że w Stanach Zjednoczonych nie może być prezydenta, który nadużywa swoich uprawnień, a do tego może być podatny na korupcję ze strony innych rządów.

Greene nie wyjawiła o jakie dokładnie chodzi zarzuty, ale jeden z nich ma dotyczyć jego biznesowych działań na Ukrainie.

Od pewnego czasu krążą też informacje o tym, że Chiny mają dowody na przestępstwa syna Bidena - Huntera. W związku z tym Joe Biden ma być szantażowany. Jeśli nie będzie wykonywał poleceń Pekinu, te informacje oficjalnie ujrzą światło dzienne, a to będzie oznaczać koniec kariery całego obozu politycznego, który wspiera Bidena.

 

 

Źródło:https://thehill.com/homenews/house/534178-marjorie-taylor-greene-says-she-will-introduce-impeachment-articles-against

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Dungeon of mind

<p>Tak, tak, bijcie dalej tą

<p>Tak, tak, bijcie dalej tą pianę. Ciekawe kto będzie tej baby słuchał. Z przykrością stwierdzam że taki news to nie news. To mniej więcej jak rewelację Brauna, nikt się tą gadaniną nie przejmuje.</p>

Portret użytkownika b@ron

z całym szacunkiem ale

z całym szacunkiem ale większość nie ma pojęcia o czym piszę, to że wirusek istnieje to fakt (gwarantuje ci że jak zachorujesz na covida, odróżnisz go od grypy) nie będę sie rozpisywał o tym, o czym od początku pisałem, ale powtórzę tylko, że w tej całej sprawie jest drugie dno, pandemia jest dookoła i kto chce to ją zobaczy...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Karlenlem

A druga strona medalu do

A druga strona medalu do Ciebie nie trafia? Badania lekarzy nie bojących się mówić jak jest, fakt ich banowania i niszczenia karier pod pretekstem rozsiewania fałszywych newsów, obleśne nie wzbudzające szczypty zaufania mordy polityków, testy PCR dające losowe rezultaty, masowe szczepienia czymś co nie zostało przetestowane - za co nawet producent nie bierze odpowiedzialności i masa innych argumentów. Naprawdę nic a nic nie daje Ci do myślenia?

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj