Czy to jeszcze Polska czy już Judeopolonia?

Kategorie: 

Źródło: twitter

Wczoraj w Warszawie miała miejsce dziwna uroczystość. Przedstawiciele mniejszości żydowskiej zorganizowali swoje święto religijne, Chanukę, a w celebrze wziął udział polski prezydent, Andrzej Duda. Można by jeszcze zrozumieć gest prezydenta, który zgodził się uświetnić swoją obecnością uroczystość rzekomo kilkutysięcznej mniejszości narodowej w naszym kraju, ale jak pojąć to, że odbyło się to w Pałacu Prezydenckim i nadano temu wydarzeniu niewspółmierną rangę dokonując w TVP transmisji na żywo z zaświecenia chanukowych świec. Tylko zupełnie bezrefleksyjny obywatel naszego kraju może nie zadawać sobie pytania o co w tym chodzi?

 

Jedyną okolicznością łagodzącą dla Andrzeja Dudy jest to, że jednak nie założył jarmułki, co zdarzało się jego przednikom, a w zapowiedzi na Twitterze ktoś z jego sztabu zabawnie przejęzyczył się, że trwa transmisja na żywo z wydarzenia, gdzie prezydent "zapalił świece handlowe". Można przyjąć, że pierwsza dama, tak jak poprzednia jest Żydówką i to zobowiązuje prezydenta do specjalnego traktowania narodu bankowego, ale głowa państwa, które lewica z taką determinacją chce uczynić świeckim, nie powinna chyba tak ostentacyjnie preferować jakiejś grupy narodowościowej.

Na próżno wypatrywać transmisji telewizyjnej z uroczystego rozpoczęcia islamskiego ramadanu, a przecież żyje u nas oficjalnie znacznie większa diaspora tatarska. Pewnie nie zobaczymy też uczestnictwa prezydenta w prawosławnym Bożym Narodzeniu czy też u protestantów. Nie słychać też żadnych protestów, w obronie świeckiego państwa ze strony środowisk lewicowych, które zwykle oburza każda obecność hierarchów Kościoła Katolickiego. Judaistyczne święta są najwyraźniej dopuszczalne.

Prezydentowi Dudzie nie przeszkadza nawet to, że Naczelny Rabin Polski, Michael Schudrich jeszcze niedawno gardłował w amerykańskich mediach, między innymi na Andrzeja Dudę. Najwyraźniej uczestnictwo tego pana w antypolskiej nagonce nie jest problemem dla głowy naszego państwa.

Dla osób sceptycznych co do rzekomo przyjaznego charakteru stosunków polsko-żydowskich taka kapitulacja państwa polskiego jaką obserwowaliśmy może być dowodem na to, że opowieści ludzi określanych mianem "antysemitów", jakoby wkrótce miało dojść do jeszcze większego wzmocnienia pozycji "górali z Góry Synaj" w naszym kraju, to nie rojenia wariatów, ale twarde fakty. Uroczysta transmisja telewizyjna chanukowego przemówienia prezydenta Polski może być drogowskazem zmian jakie mogą wkrótce zajść w naszej ojczyźnie.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

zadałem sobie pytanie: Czy są

zadałem sobie pytanie: Czy są Żydzi, którzy kochają Polaków a i są wdzięczni za poświęcenie polskich domów, które je chroniły przed Gestapo??
Jesli są a PIS to własnie ci Żydzi, to skłonny bym był popierać PIS. Jeden warunek: Skończyć z rusofobią w Polsce

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

To, ze Duda nie zalożył

To, ze Duda nie zalożył jarmułki to chwała dla niego... W końcu jego zona żydówka, więc jest w niekomfortowej sytuacji, zwłaszcza, że jak tu odmówić nachalnym parchom, jak sie wpraszaja??
Gdzie żyd nie może to swoją Sare, dziwkę pośle... Tak zawojowali Kazimierza Wielkiego, Ramzesa i innych władców świata...
Miałem żydówkę za żonę... niebo w łóżku , piekło w życiu

Portret użytkownika sawery

Co piski kochane,prezydent

Co piski kochane,prezydent ośmielił się byc tolerancyjny...Przecież jesteśmy tacy wspaniali,tacy święci a karty naszej historii to tylko same hwalebne czyny....Czytając to tutaj , pokłosie nabiera innego znaczenia...znacznie bardziej realnego.

Portret użytkownika arturm01

Pisuary nie liczą się z

Pisuary nie liczą się z konstytucją i wyrokiem sądu. Te tempe cepy doprrowadzą do powstania państwa policyjnego pod  rzadami pana k... Biaołruś to pikuś w porównaniu z tym co nas czeka jak nie zrobimy  z nimi pożądku. Trzeba obalić ten rząd i prezydenta . Czas wyjść na ulice by walczyć o prawdziwe prawo i sprawiedliwość a nie o zakłamańą nazwę partii.

Portret użytkownika Ogo Pogo

Petru "teczkowy" zamówił już

Petru "teczkowy" zamówił już broń.Rzepliński ,Tuleya,Zoll,Zimerman,Hartman przygotowują ustawę skazującą pisiorów na gilotynę.Szechter drukuje obwieszczenia o powstaniu IIIRPbis obywatelskiej.Tusk przygotowuje najazd muzułmańsko germański z zachodu.Putin chce odebrać rdzennie rosyjskie Suwałki.Poroszenko Walcman ogląda zdjęcia Lublina przyszłej prowińcji ukraińskiej.Cimoszewicz komisarzem ludowym Łukaszenki w Hajnówce.Balcerowicz przygotowuje nowy projekt finansowy udupienia Polski.Pomaga mu szwagier Święcicki.Komorowski  przygotowuje wermacht ,specnaz komando do odzyskania Pałacu.Palikot opracowuje plan spalenia kościołów.Biedroń z Grodzką szkoli pederastyczno aberracyjne grupy propedeutyków szkolnych.Środa Czwartek.Piątek,Płatek,Szczuka opracowują nowy model rodziny.Wraca Bauman i przygotowuje plan realizacji mauzoleum awnsowanego już generliSSimusa Jaruzelskiego i mniejsze KiSZCZAka.Putin podarowuje nową wielką gwiazdę na Pałac upadku kultury w Warszaffce którego dyrektorem jest Klata.Dalej lemingi na ulicę.Każdemu kałacha i macha na ryja.Strzelać w mohery,w rowery.Niszczyć białoczerwone ,mamy niebieską nową eurokołchozową.Paradę zwycieśtwa przyjmie na trybunie  "chonorowej" Firer eurokołchożu Schulze.Artum grupen firer Czeka i czeka.Hey ,hey bezmusku obudż się.Pora wstac do pracy na kasę do lidlu w Bydgoszczu.

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

Przestań pier**lić zdrajco

Przestań pier**lić zdrajco PO-wski. Na razie obserwujemy i jestesmy bardzo zadowoleni, ze PIS rozpier**la układ zdrajców i złodziei. Oby nie wprowadził swojego układu zdrajców interesu narodowego... dotychczasowy TK to banda zdrajców Prawa i Sprawiedlliwości. Chwała PIs-owi za to...

Portret użytkownika Chwalibog

Idź walczyć za bankierów i 3

Idź walczyć za bankierów i 3 pokolenie skur***łych żydobolszewików.

Ci postkomunistyczni Żydzi pokroju Michnika czołowego antypolaka chowali swoje skur***łe potomstwo w rezerwatach w całej Polsce i teraz trzeba się z tym użerać. Kaczyński spełni w tym oczyszczaniu Polski rolę, brawa dla Niego, jak dojdzie co do czego to rządy przejmę ja.

Nawet Piłsudski musiał się układać Żydami żeby dojść do władzy i unormować sytuację, żałuję że jak już wygraliśmy decydującą bitwę nie pojechał na Moskwę i nie rozpier**lił tego wszystkiego w diabły - to jego największy życiowy błąd. Niech Kaczyński rozpierdzieli to całe PO antypolskich łajdaków którzy zawisną na drzewach wokoło sejmu, później ja bd musiał napisać nową konstytucję opartą na prawie bożym.Cieszę się że są takie środowiska katolickie silne w PL bo gdyby nie one to już dawno Polski by nie było, tak to jest nadzieja - narazie w Kaczyńskim.

Cyt nt. Piłsudskiego"Jego osobiste zaangażowanie w działania frontowe było dużym zaskoczeniem dla francuskiego płk. L. Faury´ego, który tak je opisał: Pomimo naszych próśb, by się nie narażał, [Józef] Piłsudski szedł pieszo w pierwszych szeregach piechoty. Na zmianę z adiutantem niosłem małą walizeczkę z orderami, którymi po boju natychmiast dekorował za osiągnięcia bohaterstwo i odwagę oficerów i szeregowych."

POSLCE POTRZEBA DYKTATORA - człowieka który mając teraz naście lat, będzie uczył się kolejne naście, żeby w razie potrzeby obrony ojczyzny stanąć na placu boju w 1 lini  bez wahania tak jak Piłsudski który przez reżimową tubę został zniszczony i ośmieszony.

https://www.youtube.com/watch?v=O6oKzHQG3tY

https://www.youtube.com/watch?v=GgxHuSo9m6E

A teraz [.............]

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Gówno wiesz o Piłsudskim...

Gówno wiesz o Piłsudskim... Pisałem o tym. dwóch moich dziadów służyło w sztabie Piłsudskiego w stopniu majora i pułkownika.. Piłsudski został internowany w areszcie domowym, jak chciał poddaćWarszawę bolszewikom. Uratowali Stolicę jego polscy patriotyczni generałowie m.in gen Rozwadowski. Więcej pisac nie będę, bo masz kurka na muniu...

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Strony

Skomentuj