Czy jesteśmy świadkami "politycznego samozaorania się" ?!

Kategorie: 

Źródło: internet

Ludzkość wchodzi obecnie, to znaczy pod koniec roku 2020, w nowy etap postępu. Jesteśmy bombardowani w mediach głównego faszerowania informacjami o wspaniałych osiągnięciach medycznych, zwłaszcza na polu genetycznych szczepionek, które są wręcz "niezwykłe".

Jeszcze do roku 2019 żadna szczepionka DNA (genetyczna) nie była dopuszczona by stosowano ją na ludziach, jedynie na zwierzętach ! Co takiego się zmieniło w medycznych przepisach, że pozwala się na tak niebezpieczne eksperymenty ?! Prezydenci, albo premierzy z wielu różnych państw zapewniają swoich obywateli o nadchodzących Nowych Wspaniałych Czasach, kiedy to zakupione za miliardy dolarów szczepionki doprowadzą społeczeństwa do nowej normalności, a dokładniej do Nowego Porządku Światowego.

W Polsce, tak jak w innych regionach globalnej wioski, albo z języka niemieckiego - Landu (mającego charakter państwa o ograniczonej suwerenności) zaprowadza się medyczny stan wyjątkowy. Nie możemy wykluczyć, że w nadchodzących planach rządu (globalnego) każdy obywatel powinien kiedyś, w niedalekiej przyszłości, dostać specjalny medyczny dokument, który pozwoli mu na swobodną podróż bez maseczki, ale z elektronicznym urządzeniem śledzącym. Ci co nie będą mogli się wylegitymować medycznym elektronicznym paszportem przed medycznymi służbami mogą zostać internowani ! Podobieństw stanu wojennego z roku 1981, a obecną sytuacją jest wiele.

Trzeba zwrócić uwagę na jeden ważny aspekt, chodzi nie tylko o szybkie i bezwzględne zamykanie polskich Kościołów, rugowanie wiary w Chrystusa, ale o powolne niszczenie polskiej, albo częściowo jeszcze polskiej gospodarki. Gdyby pan premier Morawiecki dalej wykonywał polecenia i dalej zamykał Polaków w domowym areszcie, to możemy już niedługo być świadkami całkowitego upadku gospodarki, co zapewne wywoła społeczne rozruchy, a to z kolei może doprowadzić do wyprowadzenia wojska na ulice. W roku 1981 w słuchawkach telefonicznych słychać było powtarzający się automatyczny komunikat: rozmowa kontrolowana, rozmowa kontrolowana..., w roku 2020 nikt tego nie robi tak oficjalnie jak w 1981, wszyscy są nagrywani z automatu, przynajmniej przez amerykański "Echelon".

W roku 1981 powodem wprowadzenia stanu wyjątkowego była pogarszająca się sytuacja gospodarcza kraju, której przejawami były m.in. brak zaopatrzenia w sklepach (także żywności), od kwietnia do października 1981 ponownie objęto systemem tzw. kartek żywnościowych, wiele istotnych towarów np. mięso, masło, tłuszcze, mąka, ryż, mleko dla niemowląt itd.(...w tym celu już planuje się produkcję sztucznego mięsa GMO) oraz zagrożenie bezpieczeństwa energetycznego. Dziś jest podobnie, zaprowadzanie w Polsce tzw. "Zielonego Ładu" może doprowadzić do energetycznej katastrofy, a przynajmniej do braków energii elektrycznej. Poobieństw jest jeszcze więcej, niedawno prawie udało się zniszczyć rolnictwo za pomocą "piątki dla zwierząt", w roku 1981 całkowicie załamał się skup produktów rolnych. Przestały oddziaływać na producentów podwyżki cen skupu, gdyż rolnicy stracili zaufanie do pieniądza, za który zresztą nie mogli nabyć innych towarów których brakowało na rynku. W tej sytuacji rząd zmuszony był do wprowadzenia tzw. sprzedaży wiązanej (za maszyny trzeba było płacić zbożem) co było cofnięciem się do formy gospodarki epoki kamienia łupanego. Dzisiejsze czasy wcale nie odbiegają od czasów hunty Wojciecha Jaruzelskiego, Czesława Kiszczaka i Floriana Siwickiego.

Wystarczy zamienić wspomniane nazwiska na nazwiska trzech filantropów i mamy podobną grupę "WRON". 10 września 1981 roku władze radzieckie przekazały polskiej stronie rządowej informację, że w związku z sytuacją w Polsce w 1982 roku ZSRR dostarczy do Polski mniej ropy naftowej (o 64%) i gazu (o 47%). Oleju napędowego Polska miała nie uzyskać wcale. Gdyby doszło w nadchodzących latach polskojęzycznych rządów medycznego reżimu do wybudowania elektrowni jądrowych i uzależnienia Polski od paliwa jądrowego, sprowadzanego z zagranicy, to kolejny raz ktoś może nam ograniczyć dostawy, tak jak to było w roku 1982..., tym razem będzie to ktoś kto rozmawia w języku niemieckim.

No ale przejdzmy do tytułu tego artykułu. Sytuacja globalnej "PLAN-DEMII" wskazuje na planowe rozbijanie gospodarek narodowych i przekształcanie ich w masę upadłościową. Niestety rząd jaki mamy obecnie, pod koniec roku 2020, prawdopodobnie dalej będzie wykonywał czyjeś polecenia, i doprowadzi do "samozaorania". Tak istnieje coś takiego jak "polityczne samozaoranie", jesteśmy tego świadkami. Jeszcze niedawno rząd PiSu świętował wielki sukces polityczny, za trzy lata, jeśli nie szybciej, będziemy obserwować dramatyczną zmianę polskiej polityki, tego kto zasiada w rządowych ławach. Miejmy nadzieję i módlmy się o to do Jezusa Chrystusa, by Polacy wybrali ludzi odpowiedzialnych, wierzących w Jezusa, patriotów, ale i by wybory były uczciwe, żeby serwery były polskie i żeby to Polacy je nadzorowali. Przecież widzieliśmy ostatnio co potrafią zrobić globalni komuniści w USA.

Czy trwa DEPOPULACJA Polaków? Metody NISZCZENIA Społeczeństwa! A. Chmielewski w Mediach Narodowych

https://youtu.be/M9-9bNrERkY

Ocena: 

4
Średnio: 4 (4 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika gnago

ee mamy za małą armie aby

ee mamy za małą armie aby opanować sytuację w Polin , dlatego jest ustawa 1044. A nawiasem standard na świecie to zamasy żywności na max 3 miesiące. W razie braków przewoziło się statkami w rejony niedoboru z rejonów nadmiaru. przy blkokadzie transportu będą rozruchy głodowe

Portret użytkownika Kutang

Niczego nie rozumiecie.Przed

Niczego nie rozumiecie.Przed przyjściem na ten świat dostaliśmy scenariusz życia jakie tu będziemy prowadzić.Każdy z nas przeczytał go, podpisał, zgodził się. W scenariuszu było napisane po za cierpieniem, ''koniec świata-depopulacja''.Po wszystkim jeszcze za to podziękujecie bo nie ma tak, że umierasz i niczego nie ma, JEST! jesteś cały czas wolną duszą i jednego czego Ci brakuje to zakazy, nakazy, dręczenie....i dlatego znalazłeś się w tym świecie.........Po prostu zapomnieliście o tym, bo tak miało być.

Portret użytkownika Jacek

Ta planeta jest pod okupacją

Ta planeta jest pod okupacją ciemnych sił - i wszelkie cyrografy podpisane w astralu należy anulować poprzez akt woli. Ci co przyszli z nieba żadnych cyrografów nie musieli podpisywać, przyszli dobrowolnie ratować planetę i ludzkość. Pomoc też nadchodzi z Kosmosu - z wyższych wymiarów. Pozdrawiam. Jacek , PS.

z projektu:

Jesteśmy ucieleśnioną Miłością i Światłością

- czas się przebudzić

Odkąd człowiek zaczął „czynić sobie Ziemię poddaną” [jak mówi bóg w Biblii] stał się największym szkodnikiem i niszczycielem Natury – Przyrody. Tak nie było gdy był Raj na Ziemi. Wtedy była pełna harmonia pomiędzy Człowiekiem i Naturą – wtedy Światłość i Miłość promieniowała ze wszystkich ludzi, zwierząt i roślin, a nawet z kamieni [minerałów] – ponieważ całe jestestwo było na wyższym stopniu wibracji niż obecnie. Wtedy nie było technologii ani nikt nikogo nie zabijał. Nie było prawa. Była długowieczność – ludzie żyli po 10 tysięcy lat, a nawet i dłużej, żyli w szczęściu i błogości, zdrowi. Zresztą czas był pojęciem względnym. W tym czasie trwały wojny w Kosmosie pomiędzy cywilizacjami Ludzi, a cywilizacjami Gadów. Po drugiej wojnie galaktycznej trwającej setki tysięcy lat cywilizacje Ludzi w większej części galaktyki naszej Drogi Mlecznej przegrały z Gadami. Ponad 80 % galaktyki znalazło się pod panowaniem Gadów, którzy są kastowym społeczeństwem o strukturze Panowie - Nadzorcy Niewolników – Niewolnicy. Litości prawie nie znają. Żywią się krwią, mięsem oraz energią pochodzącą z cudzych cierpień i złych emocji tzw. luszem. Podbili i Ziemię – obniżyli jej wibracje – i wygnali ludzi i Naturę z Raju – z ludzkiego DNA wycięli 10 zwojów pozostawiając 2 zwoje i dodając swój gadzi materiał genetyczny. Tak samo zmanipulowali całą Przyrodę - i zwierzęta zaczęły też zabijać, nawet i rośliny tak czynią. Zaczęła się tzw. walka o przetrwanie. Człowiek stał się katem dla innych ludzi i dla Natury. Matka Ziemia GAJA zaczęła cierpieć – i wszystko na Niej też zostało poddane cierpieniu. Pojawił się ucisk we wszelkich formach – również poprzez prawo – co wyraźnie widać.

Portret użytkownika maggi

 

 

 

Ja też wiem o tym, wiem też że miałam kilka scenariuszy do wyboru i wybrałam sama, dostałam też parę gratisów na pobyt tutaj.   @Futrzak, ty nic nie rozumiesz. Gdybyś miał do wyboru czapę na elektrycznym krześle albo możliwość pokuty, odbycia kary za swoje przewinienia to co byś wybrał? Wierz mi, alternatywa jest znacznie gorsza.

 

 

 

Portret użytkownika Futrzak

Bzdury, bajki dla naiwnych,

Bzdury, bajki dla naiwnych, żeby się nie buntowali. Już widzę te setki tysięcy masochistów (ludzie miesiącami ginący z głodu w obozach, dziewczynki latami więzione w piwnicy, chorzy oraz sparaliżowani od szyi w dół, będący jak warzywa, którzy przez wiele lat ruszyć się nie mogą, a obok nich ich bliscy, których całe życie, to opieka nad ciężko chorymi... A po wszystkim brak pamięci o tym, co się przeżyło w poprzednich żywotach. No super pomysły, żeby wybrać sobie życie w cierpieniu, po to tylko, żeby w rankingu duchowości szybciej awansować o kilka poziomów...

Daj spokój, żyjemy tu i teraz. Nawet, jak reinkarnacja istnieje, to kolejne wcielenia nas samych nie będą nami, tak samo jak zgodnie z tym założeniem my, żyjący teraz nie mamy nic wspólnego z poprzednimi nami, żyjącymi np. z we 200 lat temu.

Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

Strony

Skomentuj