Czy japoński kryzys nuklearny jest elementem planu depopulacji ?

Kategorie: 

images.google.com

Czy to możliwe, że radiacja emitowana w elektrowni Fukushima Daiichi nie jest powstrzymywana celowo aby zredukować populację wysoko uprzemysłowionych społeczeństw? Są dowody wskazujące na to, że nie jest to teoria kompletnie szalona.

 

Po katastrofalnym trzęsieniu ziemi elektrownia Fukushima została zmyta falą tsunami. Była to fala dwukrotnie wyższa od takiej do jakiej wytrzymania kompleks był zaprojektowany. Efektem tego są znaczne i poważne zniszczenia oraz cieknące topiące się cztery reaktory jadrowe.

 

Pierwszą dziwną rzeczą jest, że japoński rząd zamiast chronić ludzkie życie i odbudowywac infrastrukturę raczej zdaje sie chronić interesy korporacji Tokyo Electric Power Company a to wszystko kosztem zdrowia ludzkiego oraz bezpieczeństwa całej półkuli północnej.

Minął już ponad tydzień od czasu gdy eksplodował reaktor 3 kompleksu, zawierający paliwo uranowo plutonowe.

 

Wiadomo też, że przecieka reaktor 4. Mimo to rząd japoński nie robi nic aby odciąć źródło radiacji poprzez przysypanie reaktorów workami z piaskiem i substancjami absorbującymi promieniowanie tak jak to uczyniono w Czarnobylu. Dzięki tej słusznej i szybkiej decyzji ZSRR zminimalizował skalę tragedii w 1986 roku. Wtedy też sugerowano, że nic nam nie grozi a wysyp dziwnych chorób onkologicznych zwłaszcza związanych z niedoczynnoscią lub nadczynnością tarczycy jest wręcz ogromny.

 

Przeciekające reaktory wciąż emitują radioaktywność do atmosfery a gdyby podjęto decyzję zasypania ich udałoby się odciąć źródło promieniowania w ciągu najbliższych dni. Próby przywrócenia chłodzenia nie udają się a kolejne wstrząsy sejsmiczne w okolicy siłowni powodują zwiększenie prawdopodobieństwa powtórki z czarnego scenariusza. Dodatkowo Japończycy wciąż próbują regulować ciśnienie wentylując radioaktywne gazy do atmosfery.

Brak akcji zmierzających do uchronienia przed eskalacją skażenia jest albo wyrazem skrajnej niekompetencji Rządu albo wynikiem celowego działania. Propaganda dystrybuowana w mediach głównego nurtu utwierdza nas w przekonaniu, że żadnego skażenia nie ma. Pojawiają się jednak w USA głosy, że skutki będą znaczne i odczują je przede wszystkim Japończycy i Amerykanie, którzy narażeni będa na największe dawki. 

 

Ci sami ludzie, którzy mówią nam teraz, że poziomu radioaktywności sa niewielkie i nieszkodliwe przekonywali nas, że po katastrofie w Czarnobylu zmarło jedynie 9 000 osób podczas gdy wystawiła ona na działanie szkodliwych substancji ponad  550 milionów europejczyków i od 150 do 230 milionów osób poza Europą a w sumie doprowadziła do ponad miliona śmierci.

 

Japonia aktualnie zmaga się z kryzysem żywnościowym po opadzie radioaktywnym gdyż poziomy jodu w warzywach są siedmiokrotnie podwyższone. Wkrótce ten sam problem może dotyczyć USA. Żywność szczególnie absorbująca radioaktywne substancje to szpinak , sałaty , mleko , grzyby. W ciągu najbliższych kilku miesięcy popularność upraw szklarniowych na pewno znacząco wzrośnie.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika ozyrys

 od paru dni śledzę z

 od paru dni śledzę z zainteresowaniem tutejsze forum ,muszę przyznać ,że jedno z pierwszych podaje rzetelne informacje ,odsyłając linkami do sedna tematu,admin jest bardzo obiektywny -do minimum ogranicze własne uwagi-"rozkręca"się dopiero przy postach :)Cieszę się ,że tu trafiłem,od paru lat zajmuję sie "przebudzeniem" i  przy okazji tego artykułu muszę niestety potwierdzić jego tytuł -tu po prostu chodzi faktycznie o depopulację.

Portret użytkownika morpheus

warte przemyślenia np to jest

warte przemyślenia np to jest między innymi powtwawanie wirusów które teoretynie w takowej wersji nie mają możliwości powstawać naturalnie choć też nie uważam tego za cel depopulacji , ja jakoś wogóle w depopulacje nie potrafię uwierzyć - wybaczcie,  powstawanie kryzysów sterowanych decyzjami, powodów niektórych wojen, ale to już temat na inny temat.

Portret użytkownika Przebudzony

Obejrzyj sobie ten film ( jak

Obejrzyj sobie ten film ( jak masz czas i ochote) moze jak zrozumiesz ideologie Illuminatow bedzie Ci latwiej to poskladac.....http://www.youtube.com/watch?v=qI1AxUyvEiAJA tez na poczatku podchodzilem do tego sceptycznie, ale zapoznalem sie juz z masa materialow i w koncu wszystko zaczelo do siebie pasowac i byc dla mnie zrozumiale....Chociaz szczerze mowiac, uwazam, ze teraz od  skupiania sie nad tymi wszystkimi negatywnymi rzeczami( dzieki temu dajemy im energie), jest to, zeby ludzie w koncu zastanowili sie i zdali sobie sprawe kim tak naprawde sa, bo to jest teraz najwazniejsze, nie jestesmy tylko cialem i umyslem ( co nam wpojono) a wszystko jest prostsze niz mogloby sie wydawac, podazaj za glosem serca....Pozdrawiam

Portret użytkownika Bananus

Niestety od wielu wielu lat

Niestety od wielu wielu lat coraz silniej wpajana jest ideologia "tylko ciała", popatrzmy chociaż na system monetarny - całe życie obraca się wokół pieniądza, który jest źródłem uciech cielesnych. Wszelaką duchowość sprowadza się na margines, depcze i wyśmiewa (abstrahuję od wszelakich religii, bo to zawsze kontrowersyjny temat i nie miejsce nań tutaj), promuje dewiacje (homo-), robi kompletną papkę z mózgu. Człowiek ma zatracić poczucie sensu bycia, ma mieć klapki na oczach, ma być niemyślącym robotem. Przy tej okazji polecam twórczość Kultu / Kazika, który jako jedna z niewielu kapel i chyba jako jedyny twórca popkultury "przemyca" (ba, wręcz większość jego twórczości jest oparta na tym!) w swych tekstach informacje o degradacji społeczeństw - aż dziw bierze, że niektóre piosenki przeszły przez cenzurę w PRL (sztandarowe "Po co wolność", "Konsument", "Wódka")Czasem mam wrażenie, że gdyby odwrócić wszystko to, co jest obecnie uważane za normalne i pokazywane w telewizji, wtedy dopiero bylibyśmy bliżej naszej natury. Gorąco pozdrawiam myślących i przebudzonych, nie dajmy się zadeptać!

Portret użytkownika przebudzona

nie zamierzam wypisywać

nie zamierzam wypisywać epopei ani mędrkować ale nie przejdę spokojnie obok tego wpisu Bananusie chociaż również uważam się za osobę przebudzoną lub może bardziej skromnie od kolegi - budzącą się...oprócz portali tego typu czytuję inne, które chyba bardziej przebudzają i to nie tylko w zakresie teorii spiskowych a wręcz odwrotnie. Myślałam, że osoba wymieniająca słowo "duchowość" oraz podpisująca się pod owym rozumie to słowo w pełni... zestawiając z tym jednak negatywnie zwrot "homo" , odcinając się w bezpieczną ciasnotę własnych poglądów nie ogłaszaj się proszę jako uduchowiony bo robisz krzywdę niczemu nie zawinionym osobom o innej orientacji oraz reszcie, która poszukuje prawdziwego uduchowienia oraz drogowskazu, który u Ciebie wiedzie do ślepego zaułku.  Na szczęście świat, który ma nastąpić jest pełem miłości, cierpliwy i wyrozumiały - masz szansę do niego wejść Ty oraz osoby homo :)miłego dnia oraz owocnego poszukiwania...siebie w innych

Portret użytkownika Przebudzony

Widze, ze wiesz o czym

Widze, ze wiesz o czym piszesz Bananus, oby ludzie w koncu zaczeli sie budzic, bo zostalo im niewiele czasu... Aha i szczerze mowiac to uwazam, ze te oceny przy komentach powinny byc zlikwidowane, ludzie musza oduczyc sie oceniania innych, to jedna z wielu rzeczy ktore trzeba zmienic ;]  Pozdrawiam wszystkich

Strony

Skomentuj