Czy Izrael kiedykolwiek odpowie za swoje zbrodnie?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Izrael to państwo pod tak wielkim parasolem ochronnym USA, że ma się wrażenie, iż czegokolwiek przywódcy tego kraju nie zrobią, zawsze ujdzie im to na sucho. Jak długo jeszcze świat będzie znosił ten stan, w którym reszta ponosi konsekwencje, a Żydzi nigdy?

Przyjrzyjmy się dwóm wypowiedziom, które rzucają bardzo mocne światło na narcystyczny stosunek Żydów do samych siebie.

Menachem Begin, były premier Izraela i laureat Pokojowej Nagrody Nobla oświadczył swego czasu:

Nasza rasa jest Rasą Panów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras tak, jak one od insektów. Faktycznie, porównując do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, bydło w najlepszym wypadku. Inne rasy są uważane za ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest sprawowanie władzy nad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone przez naszego przywódcę za pomocą żelaznej pięści. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy.

Były premier Izraela - Ariel Szaron - powiedział kiedyś:

Za każdym razem kiedy coś zrobimy, mówisz mi Ameryka zrobi to czy tamto...chcę ci powiedzieć bardzo wyraźnie: nie martw się o naciski Ameryki na Izrael. My naród żydowski kontrolujemy Amerykę i Amerykanie o tym wiedzą.

Z kolei były rzecznik rządu tego kraju - Tzipora Menache - orzekł:

Bardzo dobrze wiecie, i wiedzą to równie dobrze głupi Amerykanie, że my kontrolujemy ich rząd, bez względu na to, kto siedzi w Białym Domu. Sprawa jest taka, ja to wiem i wy to wiecie, że żaden amerykański prezydent nie może nas sprowokować, nawet jeśli zrobimy coś nie do pomyślenia. Co oni (Amerykanie) mogą nam zrobić? To my kontrolujemy Kongres, media, rozrywkę i wszystko w Ameryce. W Ameryce możecie krytykować Boga, ale nie możecie krytykować Izraela.

Czy jeżeli ktoś mówi w tak bezczelnie arogancki sposób, to można go traktować dyplomatycznie? Nie, nie można.

Izrael toczy obecnie krwawe walki z Hamasem, w ramach coraz bardziej prawdopodobnej trzeciej intifady. Zarzuca Palestyńczykom, że obecny konflikt jest wynikiem polityki wewnętrznej Autonomii Palestyńskiej, w której miało dojść do pierwszych od wielu lat wyborów, ale obecny przywódca - Mahmud Abbas - postanowił je odwołać, ku ogromnemu niezadowoleniu Hamasu, który miał te wybory wygrać.

Jednak nie od dziś wiadomo, że Mossad jest mistrzem gry psychologicznej i zawsze odkręca kota ogonem, żeby się wybielić i wywinąć.

Chodzi o coś więcej - o przeświadczenie Żydów, że są kompletnie nietykalni, z uwagi na swoją wyjątkowość, która uprawnia ich do robienia rzeczy, za które inni otrzymaliby karę śmierci.

Wczytajmy się w przerażające fragmenty Talmudu:

Wycinajcie istoty ludzkie, gdyż narody świata nie są ludźmi, lecz zwierzętami; Na dom goja (goj znaczy nieczysty, ubliżające określenia nie-Żyda) patrzcie jak na zagrodę dla bydła; Żyd może okraść goja, może go oszukać w rachunku, który winien być przez niego odebrany, inaczej byłoby hańbione imię Boga; Jeżeli Żyd jest skuszony, by czynić źle, powinien pojechać do miasta tam, gdzie nie jest znany i tam robić źle; Jeżeli poganin (nie-Żyd) uderza Żyda, goj musi być zabity. Uderzyć Żyda to jest to samo, co uderzyć Boga; Kiedy Żyd zamorduje goja, nie będzie żadnej kary śmierci. Jak Żyd okradnie goja, może sobie zatrzymać; Goje są poza ochroną prawa i Bóg wystawił ich pieniądze Izraelowi; Żyd może poślubić trzyletnią dziewczynę; Żyd może mieć stosunek seksualny z dzieckiem tak długo, jak dziecko będzie mieć mniej niż dziewięć lat; Nawet najlepsi z gojów powinni wszyscy być zabici; Ktokolwiek uratuje pojedynczą duszę Izraela, to tak, jak gdyby uratował cały świat; Nie-żyd wciąż pozostaje zwierzęciem w ludzkiej postaci i przeznaczony jest, aby służyć Żydowi dzień i noc; Żyd może zrobić nie-żydówce, co tylko zechce. Może traktować ją tak samo, jak traktuje się kawałek mięsa; Goje, jako niewolnicy i bydlęta służące Synom Izraela należą do Żyda życiem swoim i majątkiem; Jeżeli Żyd wetknął tylko rydel w ziemię goja, już stał się panem całości. Majętność gojów jest jak pustynia, kto ją zajął niech ją zdobywa.

Trudno o większą ostentację w pogardzie do innych niż ta opisana powyżej. Co gorsza, to nie jest tylko zbiór pustych słów, Żydzi oraz Izrael działają zawsze w 100% z nakazami spisanymi w Talmudzie. Jak więc mamy dogadać się z kimś takim? Jakie wobec niego wyciągnąć konsekwencje, skoro robi co chce, łamie prawa, konstytucje i czuje się bezkarny tylko dlatego, że jest Żydem?!

Świat już dawno dał sobie wejść na głowę temu bądź co bądź małemu państewku. Ogon kręci psem i się cieszy, a my bezradnie rozkładamy ręce.

Ostatnia narada w ONZ w sprawie ataków Izraela na Palestynę, jak zwykle nie przyniosła niczego. Bo USA zgłoszą weto i temat jest zamknięty. Tak ma wyglądać światowa geopolityka?

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Tańczący z WILKAMI

"Nosił wilk razy kilka,

"Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka" - i bardzo słusznie... tym bardziej że to nie był wilk tylko parchata chiena udająca WILKA... bo wilk ma zasady, on poluje tylko wtedy gdy jest głodny... i tylko parszywe hieny pozbawione wszelakich LUDZKICH UCZUĆ mordują dla przyjemności i dla HAŁY FIELKIEJ LIHFII... oraz dla swego parszywego i krwiożerczego i bukoDEMONA pustynnego...!!!

Ale ZAPRAWDĘ POWIADAM WAM... dzień ZAPŁATY jest już bliski !!!

Kaprys, Miasta, Niebo, Księżyc, Piłka

Portret użytkownika Ważne!

Jak wiadomo, posłuszne barany

Jak wiadomo, posłuszne barany mają wierzyć w to, co im aktualnie głosi propaganda rządzących. Rzeczy o doniosłym znaczeniu są najczęściej przemilczane, ukrywane lub ośmieszane. To samo dotyczy Żydów i Izraela. W kręgach elit intelektualnych Żydów a także Muzułmanów panuje przekonanie, że ten, kto rządzi Jerozolimą - rządzi światem! Dlatego właśnie zaplanowano powstanie państwa Izrael, do czego potrzebne było złożenie ofiary z krwi Żydów w czasie II Wojny Światowej. Ja wiem, że na Zachodzie i także w Polsce są to tematy tabu, ale w j. arabskim i także angielskim można znaleźć na ten temat interesujące materiały. Zatem konfrontacja Żydowsko-Muzułmańska zakończy się dopiero wtedy, gdy Islam (i chrześcijaństwo) praktycznie przestanie istnieć. Ma to ponoć nastąpić za 3 pokolenia...

Inna informacja: zaplanowana globalnie pandemia kowidka będzie kontynuowana, natomiast wkrótce ma być uruchomiony następny etap planu globalistów redukcji populacji ludzi na kuli ziemskiej: brak żywności i wojny! Retorycznie pytam; lepiej umrzeć od wojny czy z głodu??? Pozdrawiam.

Portret użytkownika zdzichu

A od kiedy to bronimy

A od kiedy to bronimy islamskich fundamentalistów ? Czyżby HAMAS popierany przez Iran był nam tak drogi? Nie od dzisiaj wiadomo , że Cała Palestyna to przykrywka dla tej wylęgarni terrorystów. Radzę się zastanowić nad swoim światopoglądem. Jeżeli tak bardzo lubisz islamistów to może wyjedź z tego kraju? Dla mnie Izrael prowadzi zdecydowaną politykę bo broni swojego terytorium. Niestety ofiary były ,są i będą. Jednak nie jest to polityka Izraela tylko Iran . Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem. Twoim niestety nie.

Portret użytkownika Ważne!

Drogi Zdzichu! Chyba sobie

Drogi Zdzichu! Chyba sobie zdrowo popiłeś! Czy ja bronię islamskich fundamentalistów??? Absolutnie nie! Dla świata Muzułmańskiego sytuacja w Palestynie jest tylko wygodną przykrywką. Tu chodzi o coś znacznie większego! RZĄDZENIE ŚWIATEM!A jeśli chodzi o wyjechanie "z tego kraju", to zrobiłem to już 40 lat temu i w międzyczasie mieszkałem w różnych krajach na 3 kontynentach i gotów byłbym założyć się z Tobą o dobrą wódkę, że widziałem, doświadczyłem i zrozumiałem znacznie więcej niż Ty - chociażby z powodu mojego wieku.Pozdrawiam. ( myśl po trzeźwemu!)

Portret użytkownika baca

z talmudu wynika że jak żyd

z talmudu wynika że jak żyd wejdzie do pieca to całe krematorium jego...
red. Michalkiewicz wysunął ciekawą hipotezę że cykl wegetacyjny żyda dzieli się na dwa etapy, etap nasiąkania i etap wyciskania...
nasiąkanie właśnie się kończy... Smile

 

Strony

Skomentuj