Czy istniejemy wewnątrz pola informacyjnego w 12-wymiarowym Wszechświecie?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Nieżyjący już niemiecki fizyk Burkhard Heim, w tajemnicy przed środowiskiem akademickim opracował rewolucyjną teorię unifikującą wszystkie znane prawa fizyki. Wnioski wypływające z jego koncepcji mogą na zawsze zmienić świat, który znamy.

Burkhard Heim opierając się na wynikach swoich dowodów doszedł do wniosku, że Wszechświat ma 12 wymiarów, a w jego wnętrzu istnieje obejmujące wszystkich i wszystko Pole Informacyjne. Zawiera ono w sobie wzory informacyjne wszystkich procesów fizycznych i mentalnych. Każde nasze działanie, każda myśl oraz każda emocja są zapisane w tym polu. Informacje te stanowią formę niezniszczalnej, wiecznej energii, która po opracowaniu odpowiednich narzędzi, będzie w każdej chwili dostępna dla każdego.

 

W polu zawarte są również informacje pochodzące ze wszystkich systemów kierujących się jakąkolwiek formą świadomości oraz inteligencji. Są tam więc wiedza, doświadczenia i odczucia  zwierząt, roślin, a także wszelkich innych organizmów żywych czy też form świadomej samoorganizacji. To swoista kronika życia całego Wszechświata. Starożytni jogini wiedzieli o jej istnieniu. Nazywali ją Kroniką Akaszy.


 
Teoria Heima prowadzi do połączenia teorii względności z mechaniką kwantową i ma na celu ujednolicenie fizyki. Heim wykorzystując bardzo hermetyczną i awangardową matematykę opracował model wszechświata wielowymiarowego, w którym czas i odległość nie odgrywają znaczącej roli. Postulował istnienie złożonych struktur energii nazywanych przez niego metropleksami.  To one umożliwiają swobodną wymianę informacji między poszczególnymi wymiarami. Obliczenia Heima w sposób logiczny tłumaczą sposób zachodzenia komunikacji z innymi światami.

 

Naukowiec ten wyrażał obawy, iż jego wiedza zostanie wykorzystana w niewłaściwy sposób. Prace nad praktycznymi efektami badań niemieckiego uczonego powoli wychodzą na światło dzienne. Konsekwencje ewentualnego odkrycia metody wglądu w kosmiczne pole informacyjne pod żadnym pozorem nie może zostać utajniona. Nauka nie ma żadnego właściciela i powinna być na równi dostępna dla wszystkich. Zwłaszcza jeśli dzięki niej stanie się możliwe poznanie odpowiedzi na pytania: Kim jesteśmy? Skąd pochodzimy? Dokąd idziemy?

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera
loading...


Komentarze

Portret użytkownika ogrek

Nie ma iluś-tam wymiarów.

Nie ma iluś-tam wymiarów. Jesteśmy, gdzie jesteśmy. Wymiary potrzebne są tym którzy chcą ta opisać i w miarę potrzeb dodają wymiary. Do opisania plamy potrzebowali dwóch wymiarów. Do opisania wiewiórki trzech. gdy wiewiórka se kica aby model był klarowny ruch fajnie opisać dodatkowym parametrem. do opisania ruchu człowieka który idzie ulicą Pcimia znika( dla nas znika, z jego punktu widzenia przechodzi) i pojawia się w Montevideo trzeba dodać jakieś nowe parametry i tym przestrzenie się mnożą teoretycznie.

Portret użytkownika Jakiń

Teoria względności dotyczy

Teoria względności dotyczy świata iluzji ty patrzysz na 6 ja widze 9 i wszystko względnie funkcjonuje prawidłowo - jesli rozwalimy iluzje na czynniki pierwsze pozostaje wartość bezwzględna - informacja - myśle, ze ludzki umysł działa jak procesor z wieloma rdzeniami prowadzącymi wiele wątków jeden jest czarny inny biały jak jin JANG - buddyzm tez opisuje jakieś 10 kierunków świata - myślisz tak, na niewidocznym dla obserwatora poziomu mysli nie i jest tego 10 - Budda Siakamuni zostawił 8 tomów 50 skand form demonów z 5 podstawowych zrobił 50 ale moze byc ich nawet 500 000 w teorii względności to oczywiste jak film z Hollywod - teorie teoriami w praktyce ludzie zbyt zaangażowani sa w iluzje nieszczęścia i tym optymistycznym akcentem dodam jeszcze trzy magiczne znaczki a Ty juz dobie to telepatycznie zassij ^ ^ ^ i odpowiedz w innym wymiarze ;) 

Portret użytkownika Arya

Opowieści topografa są

Opowieści topografa są ciekawe, ale w niektórych miejscach jest trochę bajdurzenia. Być może wynika ono z używania osobliwych słów, lub braku odpowiednich określeń (czemu nie powinniśmy się dziwić), więc trzeba wziąć małą poprawkę. 

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika J23

To nie jest żadna nowość

To nie jest żadna nowość chyba dla lemimgów.Życie to świadomość która jest informacją .Tak jak informacją jest sygnał telewizyjny lub internet , normalnie go nie widzimy dopiero jak mamy odbiornik tv lub komputer który zamieni sygnał  w obraz i dzwięk to go zobaczymy .Tu jest podobnie .Wrzechświat przypomina ogromny dysk twardy każde nasze i nie tylko nasze działanie jest tam zapisywane także jesteśmy odbiornikiem i odczytujemy z tego dysku ciągle .Jesteśmy składnikiem tego dysku .Jesteśmy wszyscy połączemi.Tak jak liście na drzewie niby każdy osobno ale wszystkie są częścią całości , drzewa.Tak jak sygnał tv lub internet ma wiele kanałów tak my żyjemy jednocześnie w bilionach równoległych rzeczywistościach i nie tam gdzieś w kosmosie ale tutaj ponieważ materia nie istnieje i jest tylko iluzją .Także nasze ciała są iluzją jesteśmy czystą nie śmiertelną świadomością .Trudno to zrozumieć jeszcze trudniej napisać ale jak się zrozumie to wszystko na tym świecie staje się jasne

 

Portret użytkownika keri

Nietuzinkowy artykuł. Brawa

Nietuzinkowy artykuł. Brawa dla autora. Smile

Żyjemy w polu informacyjnym i mówią o tym nie tylko naukowcy (zwłaszcza rosyjscy), lecz potwierdza to doświadczenie w świecie ludzi i zwierząt.

Przez wymiary Wszechświata można rozumieć podstawowe parametry pola informacyjnego, czyli nie tylko 3 parametry miejsca, lecz także inne fizyczne wartości typu magnetyzm. Dla człowieka najważniejsze jest miejsce i czas, a dla Wszechświata to tylko część wiedzy o polu. Wymiarów w tym znaczeniu na pewno jest znacznie więcej.

"Teoria Heima prowadzi do połączenia teorii względności z mechaniką kwantową i ma na celu ujednolicenie fizyki."

W tym Heim trafił jak kulą w płot. Nie można połączyć teorii względności z mechaniką kwantową ponieważ opierają się na sprzecznych założeniach. W ogóle jest niedorzeczne, że przy mechanice kwantowej teoria względności nie została uznana za oczywisty fałsz i wywalona na śmietnik.

Fałszywa teoria względności opóźnia rozwój fizyki już 100 lat, ponieważ każdy fizyk musi wyjaśniać, dlaczego jego wyniki nie zgadzają się z teorią debila i oszusta ajsztajna.

Fizycy wpadli więć na pomysł i tam, gdzie fałszu teorii względności nie da się zatuszować, nazywają te sprzeczności osobliwościami teorii ajsztajna. Dlatego teoria względności jest pełna osobliwości czyli fałszu.

Ujednolicenie fizyki? Co to znaczy?Jeśli to oznacza opracowanie całościowej teorii pola, to Giennadij Szypow już tego dokonał.

Włoski naukowiec o urojonej pandemii: https://stopnop.com.pl/wloski-naukowiec-o-wirusie. Cov-19 to egzosom do komunikacji międzykomórkowej, a nie wirus: https://www.youtube.com/watch?v=oMPguza54mM

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Strony

Skomentuj