Czy George Soros chce wywołać w Europie rewolucję?

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Znany finansista żydowskiego pochodzenia, George Soros, jest od dawna oskarżany o inspirowanie rozmaitych przewrotów politycznych. Przypisywano mu sprawstwo w pierwszej awanturze ukraińskiej zwanej "Pomarańczową Rewolucją". Sugerowano, że on wywołał w Gruzji "Rewolucję Róż". Teraz padają sugestię, że przyszedł czas na Europę.

 

Kilka tygodni temu węgierski premier Wiktor Orban oskarżył Georga Sorosa o to, że finansuje działaczy, którzy zachęcają ludzi do wyjazdu z Bliskiego Wschodu i z poza niego, aby przyjechali do Europy. Spekulował on, że jego celem może być walka z europejską tożsamością narodową.

Wiktor Orban twierdzi, że europejscy politycy, którzy ogłaszają obietnice lepszego życia dla imigrantów i zachęcają ich do pozostawienia wszystkiego i ryzykowania życia, postępują nieodpowiedzialnie. Jednak to chyba nie tylko efekt niekompetencji i braku wyobraźni, ale też część ryzykownego planu.

 

Już teraz widać, że napływ roszczeniowych młodych islamistów, często dopuszczających się okropnych przestępstw seksualnych, wzbudza powszechny sprzeciw społeczeństwa. Media udają, że tego nie widzą, zapewne na polecenie rządzących, ale bajki o kobietach z dziećmi uciekających od wojny są opowiadane coraz rzadziej i chyba już nawet europejscy otumanieni politycy zdają sobie sprawę, że fala uchodźców oznacza potężne kłopoty dla Europy.

Fragment ulotki W2EU

W między czasie wspomniany przez Orbana "filantrop" George Soros finansuje organizacje takie jak W2EU, której pracownicy rozdawali mapki z trasami przez Europę. Żydowski finansista publicznie mówił, że jego zdaniem Unia Europejska potrzebuje przynajmniej kilku milionów imigrantów, żeby przetrwać i wygląda na to, że pogląd ten wprowadza w życie.

 

Zastanawiające jest też to, że fala uchodźców nie zmierza bynajmniej w stronę państwa żydowskiego, ani bogatych krajów arabskich. Zarówno Izrael jak i Arabia Saudyjska powiedzieli, że nie wezmą żadnych uchodźców i społeczność międzynarodowa odniosła się do tego ze zrozumieniem. Zamiast tego, wspiera się eksperymenty prowadzące do rozwodnienia społeczeństw narodowych w Europie.

Źródło: stadionowioprawcy.net

Obecna inwazja islamska na Europę prędzej czy później doprowadzi do rozlewu krwi. Pytanie tylko czy wspierając tę muzułmańską wojnę hybrydową, żydowski finansista Soros doprowadzi do upragnionej rewolucji w Europie i czy aby na pewno buntować będą się rozkapryszeni młodzieńcy oczekujący łatwego życia na czyjś koszt czy wręcz przeciwnie zbuntują się coraz bardziej zdesperowani i topieni w politycznej poprawności Europejczycy. Tak czy inaczej jakaś rewolucja nastąpi.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Rodak

Zniknie  Sorosowi  ten

Zniknie  Sorosowi  ten  uśmiech z  gęby, jeżeli  dobiorą  sie mu  do  jego d...y , którą  on uważa  za  nienaruszoną , bo nikt  go  wtedy  nie  ochroni, nawet  jego  fałszywe  pieniądze  i  koligacje.

Portret użytkownika Ogo Pogo

Soros chce jeszcze przed

Soros chce jeszcze przed śmiercia doczekać upadku cywilizacji i ogłosić się Bogiem.Ale ja się uprzejmie panie Soros zapytowuję ,co z Pana za Bóg jak pan umrzesz?.Na pewno też  z matrwych nie staniesz.Czy aby panie Soros, panu nie odpaliła panewa w musku?.Pan jesteś ślepy a może głupi.Może pan jeszcze w innym obłędzie  skutkiem ograniczenia materiału genetycznego do stworzenia pana.Zabrakło na kiepełe na pewno.Bo tylko kiepełe bez musku może być przyczyną cierpienia i upadku milionów ludzi.Jesteś obłąkańcem za sprawą bestii dopuszczony do sterowni.Czas twój i współpracujących z tobą mutantów nadchodzi ,zbliża sie nieubłaganie.To jest czas waszego końca.Wyrok zapadł.

Portret użytkownika achiles

Barack Obama o atakach w

Barack Obama o atakach w Paryżu: to atak na ludzkość i nasze wartości

- To jest atak nie tylko na naród francuski, ale też na ludzkość i wartości, które nam są bliskie - powiedział prezydent Barack Obama, komentując serię ataków, do których doszło dzisiaj wieczorem w Paryżu. - Ta sytuacja po prostu łamie nam serce, tu w USA - podkreślił.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/barack-obama-o-atakach-w-paryzu-to-atak-na-ludzkosc-i-nasze-wartosci/j67cbb
 

I KOMENTARZE PRAWDZIWE I TRAFIONE:

~stefans : Łamie serce ale nie przysparza kłopotów. A kto szanowny panie Prezydencie Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej stworzył sytuację, w której giną ludzie w Paryżu ? Kto otworzył sezon dla dżihadystów ? Kto im stworzył znakomite miejsce rozwoju w Iraku, Syrii, Afganistanie czy w Libii ? Nie wystarczy uderzyć się w pierś. Należy niezwłocznie państwo islamskie wysłać do lamusa. Pod jednym warunkiem. Wspólnie z międzynarodową społecznością, do której należy również Rosja.. Owocnych rozmów w Turcji.. zwiń

 

mli(2) : Wyobrazcie sobie swiat bez ataku USA na Afganistan, Pakistan, Irak, Libie, Syrie - prawdopodobnie nie byloby ISIS, napewno by nie bylo masy uchodzcow plynacych do Europy I napewno nie bylo by tylu islamistow o skrajnych pogladach, którzy w imie zemsty za interwencje krajow zachodnich w krajach islamskich wysadzaja sie w powietrze zabierajac ze soba setki niewinnych osob (jak to czyni zachod pchajac sie w wojny w imie demokracji na drugim koncu swiata)....

Sasza Tritankistov : Od 30 września od kiedy Rosja bombarduje terrorystów do domu do Syrii wróciło już 1 milion uciekinierów. Syryjczycy uwierzyli że dzięki Rosji nie będą mieli tych "waszych wartości" u siebie mister Obama Smile tak jak ma np. Libia. Niestety w Libii, Erytrei, Somalii, Iraku, Pakistanie, Afganistanie czyli krajach wyznających "zachodnie wartości" które przenoszą się do Europy bo to przecież te same wartości, Rosja jeszcze nie działa. Naprawienie świata po amerykańskich terrorystach będzie długo trwało, trzeba zebrać chętnych, może Chiny lub inne wolne kraje :) zwiń

 

 

Strony

Skomentuj