Czy faktycznie mamy do czynienia z globalnym problemem zaniżania liczby zgonów z powodu COVID-19?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Jarosław Kaczyński podczas prezentacji „Polskiego Ładu”, obwieścił, że prawdopodobnie mamy w Polsce do czynienia z końcem epidemii COVID-19. Zastrzegł jednak, że brak konsekwencji w utrzymaniu reżimu sanitarnego, może nas kosztować powrót do kolejnych obostrzeń i zwiększy liczbę ofiar. Czy można jednak wierzyć oficjalnym covidowym statystykom?

Globalna liczba ofiar COVID-19, dochodzi do 3,4 miliona ludzi. Badacze z uniwersytetu w Waszyngtonie są jednak zdania, że jest to liczba bardzo zaniżona.

Na ten moment to Indie „brylują” w statystkach zakażeń i zgonów. Właśnie ten kraj znalazł się pod lupą naukowców, chcących sprawdzić, na ile wiarygodne są oficjalne dane.

Z opracowanego przez nich raportu wynika, że całkowita liczba śmiertelnych przypadków COVID-19, jest w tym państwie prawie trzykrotnie wyższa niż oficjalnie zgłoszono.

Jeszcze bardziej intrygujące są szacunki „The Times of India”. Gazeta zebrała lokalne raporty z różnych części kraju udowadniając, że rzeczywiste liczby ofiar są od 4 do 24 razy wyższe, od danych z oficjalnych raportów.

W Meksyku jest podobnie. Tam ma być około 180 procent dodatkowych niezgłoszonych zgonów. W Rosji zaś rzeczywista liczba śmiertelnych przypadków, jest prawie 5,5 razy wyższa niż zgłoszona.

Najbardziej wiarygodne statystyki mają pochodzić z Brazylii i USA, a więc krajów najbardziej do tej pory dotkniętych pandemią. Jednak i w tych państwach, szacowane rzeczywiste zgony były o około 50 procent wyższe niż oficjalnie zgłoszone przypadki śmiertelne.

Na całym świecie rzeczywista liczba zgonów z powodu COVID-19, ma przekraczać oficjalne dane o 113 procent.

Według uczonych zaniżanie statystyk, wynika z braku badań tych zgonów, które zdarzyły się poza szpitalami, zwłaszcza w państwach z brakiem powszechnego dostępu do usług zdrowotnych. Wskazują także, iż jedną z przyczyn jest słaby system raportowania.

Ocena: 

3
Średnio: 2.1 (7 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika 777

To jest niewyobrazalnie wielk

To jest niewyobrazalnie wielk akcja ta plandemia i to prowadzona przez nowych hitlerowcow NWO razem z agentura zdrajcow z lozy ordo ab chao ! W Polsce musi powstac komisja sledcza do zbadania zbrodni kowidianskiej ,ktora ujawni ilosc morderst za pomoca szczepionek nowych hitlerowcow NWO ! Odpowiedzialni za mordowanie SZCZEPIONKAMI NA COVID POWINNI ISC NA KRZESLO ELEKTRYCZNE !

Strony

Skomentuj