Czy elity przygotowują się na globalną katastrofę?

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Większość ludzi ma przeczucie, że ludzkość znajduje się na krawędzi. Może prowadzić do tego załamanie gospodarcze, wojny, czy może coś bardziej rozległego i poważnego? 

 

Wygląda na to, że elita naszej planety ma coś do ukrycia przed społeczeństwem. Ponadto, NASA i Watykan zaangażowały się w konstruowanie nowych teleskopów. Odbudowywane są też stare centra dowodzenia i kontroli oraz silosy rakietowe, a również bunkry (także na użytek prywatny), jakby nadejść miał czas Apokalipsy.

 

Do tego wszystkiego czasopismo Forbes publikuje informacje na temat katastrofalnej sytuacji, która ma nastąpić rzekomo w niedalekiej przyszłości. Dziennikarze piszą o wulkanach i planetoidach, a także prezentują mapę świata po tym, jak wzrośnie poziom wody w rożnych częściach Ziemi.

 

Takie wykresy to niby nic szczególnego, ale wypada się zastanowić, do kogo lub do jakich grup kierowany jest ww. artykuł? Do milionerów, którzy nie zdążyli się jeszcze dobrze zaopatrzyć i wyposażyć na koniec świata? Jeśli Forbes zajmuje się takim sprawami, może to oznaczać, że przygotowania elit do Apokalipsy trwają na dobre.

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Emiliana

Zadziwiające na tym zdjęciu

Zadziwiające na tym zdjęciu jest, że świad zostanie zalany, ale jednocześnie w pobliżu Portugalii pojawi sie jakaś wydpa Atlantis, czyżby już dzisiaj przy Portugalii na Atlantyku znajdowała sie wyspa z górami jak Himalaje, o której nie wiem? Zadziwiajace jest tez to, że okolice Dublina sa położone wyzej niż np polskie Karpaty?... Masakra, ktoś chyba nie zna sie na współczesnej geografii, albo wykorzystuje to, ze współczesne internetowe mapety nie uczą sie dzisiaj już geografii?...

Portret użytkownika MINOTAUR

2665 plama. Gigantyczna flara

2665 plama. Gigantyczna flara plazmy oderwala sie od slonca. Jesli bylaby 2665 na wprost ziemi to nie mielibysmy juz za 48 hrs ISS i prawdopodobnie w najlepszym wypadku 50% satalitow geostacjonarnych. Zdarzenie mialo miejsce wczoraj. Plazma udala sie w odwrotnym kierunku do ziemi wiec prosze sie nie martwic tym razem. Byloby jednak niebezpiecznie bo plama ta byla na wprost ziemi 2 tyg temu i gdyby doszlo do takiego incydentu wtedy to mielibysmy NEW ERA.

I tym optymistycznym akcentem pozdrawiam wszystkie dzieci i moze paru oswieconych doroslych.

P.S. Jest taki obiekt nazywa sie kometa Enckego. Zwrocie uwaznie na to co sie z nim dzieje.

Portret użytkownika SN69ll

Kolejny tandetny artykuł

Kolejny tandetny artykuł Tallina...ale najlepsze że chyba sam nie rozumie tego co przepisuje...pierwsza mapka pokazuje zalaną prawie całą Europę...a dalej w treści jest mowa o odbudowywaniu np. bunkrów...wodoszczelnych ?

Portret użytkownika Maksymilian1983

Temat końca świata ,czy

Temat końca świata ,czy jakiejś strasznej katastrofy ,został już sprowadzony do takiego absurdu ,że nawet w żartach się nie chce o tym pisać.No i tak się zastanawiam ,czy może nie o to chodzi?Może tak bardzo mamy "olac"ten temat, by w żaden sposób nie przygotowywać się na ewentualną zagładę.Tylko komu i po co by na tym miało zależeć??

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Tak. Niestety to co pieprzy

Tak. Niestety to co pieprzy ten burmistrz Rzymu o braku wody pitnej za 7 dni brzmi bardziej jak HASŁO dla żydo-sprzedawczyków by chowali się w kanalizacji bo coś solidnie jebnie w Watykan - tak jak wielokrotnie o tym były przepowiednie (tz zniszczenie Rzymu) nawet false papież ksywa F1 coś o tym osobiście bredził że długo nie pożyje na tym stanowisku.

Strony

Skomentuj