Czy elita finansistów rządzi światem składając ofiary z ludzi Lucyferowi?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Naprawdę wiele napisano i powiedziano na temat możliwości rządzenia światem przez wąskie grono najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi na tej planecie. Temat tak zwanego NWO (New World Order - Nowy Porządek Świata), jest tak powszechny w internecie (ok. 20 milionów wyników po wpisaniu frazy NWO w przeglądarce Google), że większość ludzi z dostępem do informacji powinnna orientować się w problemie.

 

Niestety - temat wciąż "nie może" przebić się do mediów głównego nurtu, a jeśli już - traktowany jest w sposób prześmiewczy przez szafarzy jedynej słusznej rzeczywistości (dziennikarze, a raczej ci, którzy wywierają nacisk na pracodawców). Najczęściej szufladkuje się i kategoryzuje wszystkich, którzy wyrażają przekonanie o realności istnienia Rządu Światowego, grupy osób, która kreuje naszą rzeczywistość - stygmatyzując ich jako zwolenników teorii spisku.

Znalezione obrazy dla zapytania nowy porządek świata

Termin "teoria spiskowa" ukuty został przez CIA już w 1967 roku. W jakim celu? Powstała potrzeba stworzenia narzędzia dyskredytacji tych, którzy ośmielają się nie akceptować oficjalnych wersji wydarzeń zgodnych z główną narracją kreatorów tego co dzieje się na świecie.

Niedawno natknąłem się na wywiad z holendrem Ronaldem Bernardem - rzekomo byłym, dużym graczem finansowym. Wywiad przetłumaczyli na język polski ludzie z przeczywistosc.pl, został on umieszczony na kanale YouTube pana Pawła Bednarza, założyciela Fundacji im. Dobrego Pasterza. Po uważnym wysłuchaniu tego co ma do przekazania Ron można stwierdzić, że człowiek ten mówi prawdę. Oczywiście należy kierować się również sceptycyzmem i założyć, że może to być podstawiona osoba, wyuczony aktor, który potrafi zagrać na uczuciach, dezinformator, z tym, że nie bardzo wiem jaki miałby być cel rozsiewania tych informacji?

 

Grono odbiorców przekazu dotyczy około 350-400 tysięcy osób, jak zdążyłem się zorientować. Czy chodzi o małostkowe przygotowanie sobie gruntu pod przyszłe płatne wywiady, wydanie książki i zarobienie na tym? Nie sądzę, a jeśli to aktor, zobaczcie wywiad - czyż nie należy się oskar dla Ronalda? Wielu z Was pewnie widziało już wywiad, bardzo polecam wszystkim, którzy jeszcze nie natknęli się na te informacje i zapoznanie się z nimi.

 

Zapraszam do dyskusji.

Ocena: 

5
Średnio: 4.7 (6 votes)
Opublikował: Ulmus
Portret użytkownika Ulmus
loading...


Komentarze

Portret użytkownika Norbert Michał Paprocki

Uważam, że wszystko co

Uważam, że wszystko co powiedział, jest prawdą. Tak mi się to układa. Natomiast większość podobnych wycieków to kontrolowane wycieki, czyli rzucenie ludziom podkoloryzowanej wersji, nieco karykaturalnej. Władcy rzucają i sprawdzają, czy jest, jak przewidywali:że znów znajdą się ślepi wyznawcy całej wersji, wywyższający się, że znają prawdę, a drudzy ich tylko obśmieją, jeszcze bardziej zniechęcą się do "spiskowości" i będą uważali się za lepszych, bo mundrych. :) 

Portret użytkownika zdzichu

Torturowali go?Po co???Jak

Torturowali go?Po co???Jak jest się tak wszechwładną organizacją to usuwa się chwasta(z ich punktu widzenia) i po sprawie.Najlepszym rozwiązaniem problemu jest to najprostrze. Chyba,że ma się w tym jakiś cel.Programuje się gościa żeby gadał to co oni chcą a sedno sprawy jest zupełnie gdzie indziej.Czyli,albo to jest manipulacja,albo facet zmyśla.Proste jak drut.

Portret użytkownika Spooky

Obejrzałem wywiad, ciekawy.

Obejrzałem wywiad, ciekawy. Jednak przykuł moją uwagę pewien szczegół. Ronald stwierdził, że był torturowany. Czy ktokolwiek rozważył opcję, że w efekcie tortur stał się ofiarą tzw. 'fałszywych wspomnień'? Co jeśli tortury miały na celu wzbogacić jego historię o satanistyczne motywy, aby podważyć jego wiarygodność? A może po prostu był świadkiem tego: https://www.youtube.com/watch?v=r5dHhvpHIjM ? W każdym razie nie kupuję określenia lucyferianizm. Lucyfer z łaciny oznacza "niosącego światło". Nie jest czymś złym. W powyższym filmie w tle stoi 9 metrowa statua sowy. Sowa symbolizuje wiedzę/informację. Teoretycznie światło można utożsamiać z oświeceniem, a tym samym z wiedzą. Jednak nie widzę żadnego powodu, aby wiedzę traktować jako coś satanistycznego.

Nie jestem baranem, nie potrzebuje pasterza

Portret użytkownika Norbert Michał Paprocki

Właśnie o to chodzi, że imię

Właśnie o to chodzi, że imię jest zwodnicze, bo ten, który świeci, nie musi się etykietować. Po prostu widzisz, że niesie światło. Lucyfer, wbrew imieniu, niesie ciemność. Dlatego psychopaci faworyzowani przez system zachowują się jak inteligentne, ale nadal gady. Prymitywnie egoistyczni ludzie, którzy swą inteligencję analityczną i pokawałkowaną wiedzę, głównie z użyciem lewej półkuli, wykorzystują w służbie niższych rządz, nie na odwrót. Bo na odwrót, włączyliby też serce (organ prosty, choć inteligentny, a nie tylko pompujący krew) oraz uaktywnili bardziej prawą, kreatywną półkulę. Wtedy dopiero byłaby empatia. Bo psychopaci też mają neurony lustrzane, ale występuje u nich mniejsza spontaniczność ich uruchamiania. Psychopata, choć jest gadzi, bawi się w Kreatora, włączając różne umiejętności mózgu, jak mu się chce w danym momencie; bawi się nimi, zamiast pozwolić im na naturalne, spontaniczne działanie (mądrość dziecka Bożego). Dlatego jego mózg się dobrze nie synchronizuje i jest podatny na schizofrenię (widzenie rzeczy, których w ISTOCIE nie ma, działanie "ojca kłamstwa"). Same neurony lustrzane, którym ewolucjonista przypisze całość ludzkich, dobrych odruchów, nie wystarczą więc. To szersza układanka. Większość ludzi wykorzystuje je do małpiego naśladownictwa, a nie faktycznego wczucia się. Bo do tego one, same w sobie, służą. Gdyby nie one, małpy nie biłyby w stadzie innej małpy na śmierć i nie okładałyby jej nawet wtedy, gdy ta już nie daje oznak życia. Tak że jak widzisz, światło nie jest wiedzą, ani inteligencją. Światło to mądrość, połączenie najważniejszych rzeczy z układanek. Nie ilość wiedzy, nie jej wykorzystanie w nieważnych celach. Jak ocenić priorytet? Jak połączyć etykę z funkcjonalnością? Lucyfer Ci tego nie powie. Bo jest wyniosły i promuje wyniosłość, lepszość dla lepszości, pychę. Prawda (Bóg) promuje służbę sobie i sobie nawzajem, wdzięczność, poczucie sensu (komplementarności) Pozdrawiam :) 

Strony

Skomentuj