Czy elita finansistów rządzi światem składając ofiary z ludzi Lucyferowi?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Naprawdę wiele napisano i powiedziano na temat możliwości rządzenia światem przez wąskie grono najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi na tej planecie. Temat tak zwanego NWO (New World Order - Nowy Porządek Świata), jest tak powszechny w internecie (ok. 20 milionów wyników po wpisaniu frazy NWO w przeglądarce Google), że większość ludzi z dostępem do informacji powinnna orientować się w problemie.

 

Niestety - temat wciąż "nie może" przebić się do mediów głównego nurtu, a jeśli już - traktowany jest w sposób prześmiewczy przez szafarzy jedynej słusznej rzeczywistości (dziennikarze, a raczej ci, którzy wywierają nacisk na pracodawców). Najczęściej szufladkuje się i kategoryzuje wszystkich, którzy wyrażają przekonanie o realności istnienia Rządu Światowego, grupy osób, która kreuje naszą rzeczywistość - stygmatyzując ich jako zwolenników teorii spisku.

Znalezione obrazy dla zapytania nowy porządek świata

Termin "teoria spiskowa" ukuty został przez CIA już w 1967 roku. W jakim celu? Powstała potrzeba stworzenia narzędzia dyskredytacji tych, którzy ośmielają się nie akceptować oficjalnych wersji wydarzeń zgodnych z główną narracją kreatorów tego co dzieje się na świecie.

Niedawno natknąłem się na wywiad z holendrem Ronaldem Bernardem - rzekomo byłym, dużym graczem finansowym. Wywiad przetłumaczyli na język polski ludzie z przeczywistosc.pl, został on umieszczony na kanale YouTube pana Pawła Bednarza, założyciela Fundacji im. Dobrego Pasterza. Po uważnym wysłuchaniu tego co ma do przekazania Ron można stwierdzić, że człowiek ten mówi prawdę. Oczywiście należy kierować się również sceptycyzmem i założyć, że może to być podstawiona osoba, wyuczony aktor, który potrafi zagrać na uczuciach, dezinformator, z tym, że nie bardzo wiem jaki miałby być cel rozsiewania tych informacji?

 

Grono odbiorców przekazu dotyczy około 350-400 tysięcy osób, jak zdążyłem się zorientować. Czy chodzi o małostkowe przygotowanie sobie gruntu pod przyszłe płatne wywiady, wydanie książki i zarobienie na tym? Nie sądzę, a jeśli to aktor, zobaczcie wywiad - czyż nie należy się oskar dla Ronalda? Wielu z Was pewnie widziało już wywiad, bardzo polecam wszystkim, którzy jeszcze nie natknęli się na te informacje i zapoznanie się z nimi.

 

Zapraszam do dyskusji.

Ocena: 

5
Średnio: 4.7 (6 votes)Komentarze

Portret użytkownika zdzichu

Torturowali go?Po co???Jak

Torturowali go?Po co???Jak jest się tak wszechwładną organizacją to usuwa się chwasta(z ich punktu widzenia) i po sprawie.Najlepszym rozwiązaniem problemu jest to najprostrze. Chyba,że ma się w tym jakiś cel.Programuje się gościa żeby gadał to co oni chcą a sedno sprawy jest zupełnie gdzie indziej.Czyli,albo to jest manipulacja,albo facet zmyśla.Proste jak drut.

Portret użytkownika Spooky

Obejrzałem wywiad, ciekawy.

Obejrzałem wywiad, ciekawy. Jednak przykuł moją uwagę pewien szczegół. Ronald stwierdził, że był torturowany. Czy ktokolwiek rozważył opcję, że w efekcie tortur stał się ofiarą tzw. 'fałszywych wspomnień'? Co jeśli tortury miały na celu wzbogacić jego historię o satanistyczne motywy, aby podważyć jego wiarygodność? A może po prostu był świadkiem tego: https://www.youtube.com/watch?v=r5dHhvpHIjM ? W każdym razie nie kupuję określenia lucyferianizm. Lucyfer z łaciny oznacza "niosącego światło". Nie jest czymś złym. W powyższym filmie w tle stoi 9 metrowa statua sowy. Sowa symbolizuje wiedzę/informację. Teoretycznie światło można utożsamiać z oświeceniem, a tym samym z wiedzą. Jednak nie widzę żadnego powodu, aby wiedzę traktować jako coś satanistycznego.

Nie jestem baranem, nie potrzebuje pasterza

Portret użytkownika Shaigan

Lucyfer nie wiedzieć czemu

Lucyfer nie wiedzieć czemu stał się (pewnie gdzieś w poźnym Średniowieczu) synonimem Szatana. Co ciekawe w IV wieku żył sobie biskup Lucyfer z Cagliari, który został uznany za świętego i mamy przez to w historii św. Lucyfera.

"Tylko mniejsze tajemnice muszą być chronione. Te większe utrzymuje publiczna ignorancja"

Marshal McLuhan

 

Portret użytkownika gnago

Jaka petycja? ........

Jaka petycja? .........doniesienie do prokuratury o bezprawnej uzurpacji uprawnień rządu tj prowadzenia polityki zagranicznej . Prokurator wydaje 11 nakazów aresztowań na kwartał (mogą mataczyć) sprawa i odsiadka

Portret użytkownika Akamai

Przerażające !

Przerażające !

Ale jeszcze gorsze jest to co proponują niektórzy komentujący, uważający się za oświeconych. Według nich taka wiedza nie jest nam potrzebna. Należy wzorem chłopa pańszczyźnianego oddać się pielęgnacji własnego ogródka, nie zważając na to, czy przypadkiem komuś obok nie dzieje krzywda. 

Postawa godna pożałowania.

Niejaki kolega @ balonik twierdzi: „Ja juz to przystko mam za soba.... Potrafie kontrolowac przeplyw energii, potrafie rozpoznac won kwiatow od perfumowanego gowna.”

Niczego nie masz kolego za sobą. Jesteś dopiero na początku drogi.

Przecież to są małe, kilkuletnie dzieci. Często nawet niemowlęta.

Czy można być wobec tego obojętnym ?

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Strony

Skomentuj