Czy dziwna moda na długie brody może mieć związek z trwającą islamizacją Europy?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Od jakiegoś czasu wszelkie środki masowego przekazu lansują nowy wizerunek modnego Europejczyka. Mężczyznom wmawia się, że aby dobrze wyglądać trzeba mieć długą brodę i wąsy. Ma to rzekomo wyglądać atrakcyjnie dla kobiet, ale cel tej mody może mieć wiele wspólnego z polityką.

 

Jak wiadomo broda jest jednym z podstawowych atrybutów islamistów, zatem implementacja modowych zaleceń odnośnie długości owłosienia twarzy może mieć na celu oswojenie społeczeństwa z takim widokiem. I trzeba przyznać, że to się udało i pragnących nadążyć za trendami mody męskiej wciąż przybywa.

Źródło: Internet

Oczywiście nie można wykluczyć, że moda na brodaczy, w tym samym czasie, gdy rozpoczęła się regularna islamska inwazja na Europę to po prostu przypadek, ale znając perfidię rządzących Starym Kontynentem marksistów kulturowych vel lewaków, nie można wykluczyć celowości w promowaniu nieestetycznie obrośniętych mężczyzn jako elementu realizowanego na naszych oczach planu islamizacji krajów wchodzących w skład Unii Europejskiej.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika piotr

Zastanawiałem się nad

Zastanawiałem się nad epidemią brody w Rzeszowie .Myślę że globalnie zostało zaplanowane i ma ścisły związek z islamizacją .Nie powiodło się  lewakom do Polski wprowadzić  muzułmanów to media lewackie i prasa kręcą nam atrapy Smile jak inaczej wyjaśnić zjawisko masowego niechlujstwa z małymi wyjątkami oczywiście .Pytanie jak się czują ci co nosili wcześniej brody Smile
 

piotr

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

Jaka "dziwna" moda! -

Jaka "dziwna" moda! - popatrzcie, poczytajcie, radia posłuchajcie kogo dziś Andrzej Juda & Judische Weltconsortes na kolanach nieustająco przepraszają-się kajają, w Pałacach WADZY jak rok długi fetują, komu wiekuiste uwielbienie i kamienice przyrzekają, z kim kolacyjki szabasowe konsumują i świeczki chanukowe-symbol krwawego zaprzeszłego w mrokaach dziejów zwycięstwa Srulsrahell'a nad gojami palą - a potem się dziwcie modzie! ps. to nie moda - to tzw. ujawnienie, coś a'la ujawnienie publiczne w mendiach że jest się tym co to kocha bliźniego swego ale ten teges deczko inaczej... A'propos mody: "By dowiedzieć się kto wami rządzi sprawdźcie, kogo nie wolno wam krytykować”! - Voltaire

Portret użytkownika Flint

Więc to wygląda tak- wszyscy

Więc to wygląda tak- wszyscy prubowali zapuszczać brody każdy z was na pewno raz w życiu chciał zobaczyć jak wygląda z brodą.
No i tak ci co NIE maja brody(zapuszczali ale nie ma co :::::D)czyli macie ledwo widoczne gdzieniegdzie placki owłosienia, nie na całej brodzie i wyglądacie jak niedorozwoje wy własnie jesteśnie ANTY brodowi bo nigdy nie poczujecie w pełni co znaczy nosić brode bo jej nie macie po prosty.zazdrość łatwo przeradza się w nienawiść.

Portret użytkownika S.N.69

Opinia dobrej fryzjerki jest

Opinia dobrej fryzjerki jest następująca;
Po pierwsze okolice ust i nosa są bardziej narażone na wszelkiego rodzaju infekcje skóry, zatem długi zarost utrudnia pielęgnację.
Włosy na brodzie tak samo jak na głowie szybko wchłaniają brud, i należałoby je myć codziennie szamponem a nie mydłem, czego praktycznie nikt nie robi.
Po jedzeniu szczególnie w upalne dni powinno się brodę tak jak zęby odrazu umyć, ponieważ nawet niewidoczne resztki jedzenia zaczynają się szybko psuć dając tym samym pożywkę do rozwoju bakterii grzybów.
Z wieloletnich obserwacji niestety wynika że że mężczyźni z długim zarostem na twarzy mają delikatnie mówiąc bniżony poziom chigieny osobistej, często broda idzie w parze z brakiem dbałości o zarost pod pachami.

Strony

Skomentuj