Czy Donald Trump właśnie odtajnił wszystkie skandale w Waszyngtonie?!

Kategorie: 

Źródło: Internet

W sieci pojawiła się lista dokumentów ujawniających prawdopodobnie wszystkie skandale amerykańskich elit. Czy to początek operacji „osuszania bagna”?

WikiLeaks dokonał zrzutu wszystkich swoich plików online. Na długiej liście ujawnionych informacji są dane na temat zamachów na World Trade Center, e-maile Hillary Clinton, dokumenty Johna McCaina, informacje dotyczące strzelaniny w Las Vegas czy też list Steve'a Jobsa dotyczący HIV.

Są informacje dotyczące afery pedofilskiej „PizzaGate”, skandale z  Afganistanu, Syrii, Iranu, dokumenty na temat Grupy Bilderberg, agentów CIA aresztowanych za gwałt oraz pandemii WHO.

Prawdopodobnie rozpoczął się wojskowy przewrót w USA.

Szturm na Kapitol według nowych informacji był wykonany przez Antifę i ruch Black Lives Matter. Stanowił więc element prowokacji, mającej na celu z dyskredytowanie Trumpa w oczach opinii publicznej.

Teraz Donald Trump inicjuje przepływ informacji na temat wszelkich afer w USA.

Plików jest bardzo dużo. Ich wnikliwa analiza zajmie trochę czasu, o ile w ogóle nie zostaną usunięte z Internetu.

Jednak widać pierwsze światełko w tym tunelu…

Źródła:

https://file.wikileaks.org/file/

https://prawy.pl/112356-trump-wlasnie-odtajnil-wszystkie-skandale-w-waszyngtonie/

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Cyfrowy paszport szczepień

Cyfrowy paszport szczepień przeciw COVID-19 jest opracowywany przez grupę firm medycznych i technologicznych, które przewidują, że rządy, linie lotnicze oraz inne podmioty wkrótce zaczną wymagać dowodów na zaszczepienie poszczególnych osób – pisze portal telewizyjnej sieci CNBC.

W czwartek ogłoszono powstanie koalicji „Vaccination Credential Initiative” (VCI), w skład której weszły Microsoft, Salesforce i Oracle, a także organizacja non-profit działająca w branży medycznej, Mayo Clinic.

VCI chce opracować technologię umożliwiającą uzyskanie zaszyfrowanej cyfrowej kopii danych, które można przechowywać w wybranym przez siebie portfelu cyfrowym, takim jak Apple Wallet lub Google Pay. Osoby nie posiadające smartfonów otrzymywałyby wydrukowany kod QR. Indywidualne informacje medyczne mają posłużyć uwierzytelnieniu szczepienia przeciw COVID-19. „Celem inicjatywy Vaccination Credential Initiative jest umożliwienie osobom fizycznym dostępu do danych o szczepieniach w postaci cyfrowej” - powiedział w oświadczeniu Paul Meyer, dyrektor generalny organizacji non-profit The Commons Project, która jest członkiem koalicji. Dodał, że technologia powinna umożliwić ludziom „bezpieczny powrót do podróżowania, pracy, szkoły i życia, przy jednoczesnym zapewnieniu prywatności danych”.

Microsoft, którego byłym właścicielem, a obecnie udziałowcem jest Bill Gates nie odpowiedział na prośbę o komentarz dla CNBC.

Wraz z utrzymującym się sceptycyzmem wobec szczepień przeciw COVID-19, na świecie trwa debata dotycząca sposobów weryfikacji osób zaszczepionych bądź niezaszczepionych. W przestrzeni publicznej pojawiają się różne rozwiązania. Wprowadzenie pewnej formy cyfrowego „paszportu szczepionkowego” zapowiedziały w grudniu władze hrabstwa Los Angeles. Początkowo jego przeznaczeniem będzie przypominanie ludziom o konieczności otrzymania drugiej dawki szczepionki, ale ostatecznie rozwiązania ma zostać wykorzystane do umożliwiania weryfikacji podczas np. koncertów czy przed wejściem na pokład samolotu.

W Chinach już od jakiegoś czasu dostępna jest aplikacja odczytująca stan zdrowia przed wejściem do metra lub hotelu. W Chile ozdrowieńcy z COVID-19 otrzymują odpowiedni certyfikat. 28 grudnia hiszpański minister zdrowia Salvador Illa powiedział, że kraj utworzy rejestr, aby wykazać, kto odmówił szczepienia, a baza danych może być dalej udostępniana w całej Europie. Konieczność wprowadzenia paszportu szczepionkowego postulował Alan Joyce, prezes australijskiej linii Qantas. Jego zdaniem, wśród przedstawicieli branży lotniczej znajduje się wielu zwolenników podobnego rozwiązania.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika 777

te dokumenty ujawniaja ze

te dokumenty ujawniaja ze elity NWO to psychole !

WIELKI RESET PSYCHOPATÓW

https://www.bitchute.com/video/7A8LWR7wniCU/

Wokół wydarzeń z 6 stycznia w Waszyngtonie pojawia się coraz więcej znaków zapytania. Oskarżony wtargnięcie do gmachu Kapitolu mężczyzna popełnił samobójstwo. Zmarł od kuli postrzałowej w klatce piersiowej. Policja aresztowała także uczestnika zajść, który okazał się członkiem radykalnej lewicowej organizacji. Ponadto wśród uczestników „zamachu” media zidentyfikowały oficer ds. psychologii tłumu.

Wątpliwości budzą nie tylko zaniedbania lokalnych władz dotyczące przydziału rażąco niewystarczających sił do ochrony budynku amerykańskiego parlamentu, ale i uczestników samych zajść. Wśród niewielkiej grupy radyklanych zwolenników Donalda Trumpa, z których część przedostała się do wnętrza gmachu Kapitolu indentyfikowane są osoby z przeróżnych – często nieprzychylnych Trumpowi - środowisk.

Amerykańskie media alarmują, że wśród organizatorów szturmu na Kapitol mieli znajdować się radykalni lewicowi aktywiści. Do tej pory aresztowany został co najmniej jeden z nich; John Sullivan – założyciel „Insurgence USA” i zwolennik protestów Black Lives Matter. Mężczyzna twierdzi, że wszedł do budynku jedynie w celu dokumentowania wydarzeń. Przeciwnego zdania jest prokuratura, według której aktywista podżegał tłum do działania. Z dostępnych w mediach społecznościowych filmów wynika, że Sullivan współpracował na miejscu z Jade Sacker, reporterką lewicowo-liberalnych mediów takich jak CNN, NPR czy NBC.

Amerykańska armia prowadzi śledztwo w sprawie Emily Rainey, oficera ds. operacji psychologicznych, która poprowadziła grupę z Północnej Karoliny na wiec Trumpa w Waszyngtonie. Dowódcy w Fort Bragg analizują udział kpt. Rainey w wydarzeniach. Jej zdaniem, żaden z setki dowodzonej przez nią uczestników nie wszedł o gmachu parlamentu, a wszyscy mieli wrócić autobusem przed rozpoczęciem godziny policyjnej.  

„Rainey jest przydzielona do 4.Grupy Operacji Psychologicznych w Fort Bragg” - poinformował mjr Daniel Lessard, rzecznik wojsk specjalnych USA. Znana jako Psyops, grupa wykorzystuje dezinformację do kształtowania emocji społecznych, wpływając na podejmowanie decyzji przez amerykańskich przeciwników.

53-letni Christopher Stanton z Georgii został oskarżony w zeszłym tygodniu w związku z próbą nieuprawnionego wtargnięcia do Kapitolu oraz złamaniem obowiązującej w Waszyngtonie godziny policyjnej. Zakład medycyny sądowej poinformował, że mężczyzna popełnił samobójstwo. Według akt policyjnych znaleziono go z raną postrzałową w piwnicy jego domu.

Portret użytkownika Mojeimię44

Większość z nas była od

Większość z nas była od początku świadoma, że stoją za tym służby. Nie jest to jednak ukartowany spektakl tylko przez lewackich demokratów ale środowiska Trumpa również gdyż to on zapraszał oficjalnie swoich zwolenników pod kapitol. Wychodzi na to, że działali wspólnie w imię wyższego dobra jakim są ustawy niszczące wolność słowa w sieci. Zrobili to po to żeby czasami w przyszłości ludziom z zewnątrz układu nie chciało się przejąć władzy w taki sposób. Wymyślili problem, wymyślili rozwiązanie. Taka sama fałszywa flaga jak wiele innych w historii USA. 

Moje posty mają charakter karykaturalny i artystyczny. 

Portret użytkownika Odwazniak

Słowo, czyli myśl. Warto dbać

Słowo, czyli myśl. Warto dbać o higienę myśli i słów, które ciałem się stają telepatycznie. Oby tylko nie dać zagłuszyć myśli przez mediaszum budujący ścianę wokół świadomości, tej, co potrafi materializować, a rozpraszanej drgającym piskiem LED.

Portret użytkownika zdzichumichu

Donald Trump potrafi wiele

Donald Trump potrafi wiele zrobić żeby ratować własna du.ę .Najwięcej kłamać . Historia Trumpa to przykład oszusta, który obwinia wszystkich innych i sam dzięki temu jakoś płynie dalej. Jednak tym razem czeka go podatkowy kataklizm i pójdzie siedzieć. Nawet Rosja mu nie pomoże.

Strony

Skomentuj