Czy Donald Trump chce zrobić interes na szczepionce przeciwko SARS-CoV-2?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Pandemia, która obecnie wywraca świat do góry nogami  jest dla niektórych okazją do zrobienia biznesu. W tym gronie wydaje się być Donald Trump.

Niemiecka firma biofarmaceutyczna CureVac poinformowała kilka dni temu, że jest w trakcie zaawansowanych prac nad szczepionką na koronawirusa SARS-CoV-2, wykorzystującą mRNA.

Niektóre źródła podają, że prezydent USA Donald Trump oraz jego administracja miał złożyć tej firmie ofertę biznesową, która obejmowałaby przeniesienie całego know-how do Stanów Zjednoczonych.

Od razu nasuwa się pytanie, czy opracowanie tej szczepionki nie powinno być dokonywane z dala od biznesu? To nie może być wyścig, którego zwycięzca nagle z marszu stanie się bohaterem Wall Street. Wiadomo, że ten, kto opracuje ją jako pierwszy weźmie wszystko. I to stanowi problem. Szef WHO mówi o wspólnych działaniach, o globalnej solidarności, a z tyłu tego wszystkiego jest korporacyjna gra o dominację.

Lek powinien być własnością ludzkości i być dystrybuowany pod auspicjami ONZ, a nie stać się hitem eksportowym numer 1. Chyba, że chodzi nie tylko o pieniądze, ale także o wdrożenie czipowania w ramach inicjatywy ID2020. Ludzie zgodzą się przyjąć tylko taką szczepionkę, która dostanie zielone światło od WHO, a więc, jeśli Amerykanom nie uda się jej opracować przed innym krajem, to być może stracą najcenniejszy fortel, za pomocą którego byliby w stanie implementować na skalę globalną czipy, będące nie tylko cyfrowym identyfikatorem, ale także, a może przede wszystkim cyfrowym portfelem.

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Kwazar

Trump podobnie jak całe USA

Trump podobnie jak całe USA jest od zawsze wyrazicielem SZATANA i jego ziemskiej polityki.Ten SZATAN doskonale potrafił sie do niedawna doskonale kamuflować za Hollywoodem,tanią propaganda o hasłach jakieś demokracji.Robił to również doskonale za zrzucanymi bombami na niewinnych.Działalnośc tego SZATANA widać już dzisiaj w całej okazałości.ON się nie ma zamiaru dłużej ukrywać ! Cyrograf możesz z tym SZATANEM podpisać już całkiem świadomie.Piekło na takich czeka.

Portret użytkownika Cezary

Co za bzdury w tym artykule

Co za bzdury w tym artykule piszecie Tramp za wszelką cenę chce by przemysł farmaceutyczny wrucił do stanów bo wszystkie koncerny przeniesły produkcję do Chin i teraz tamtejszy żąd wykozystuje sytułację z koronowirusem by santarzować Trampa. Czemu nie piszecie że Chincycy przerwali dostawy lekówi sprzętu do stanów mówiąc w prost że nie obchodzą ich umowy czy kto jest "właścicielem" zakładów oni będą decydować kto dostanie leki a kto nie.

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika Światowidwielki

Przepraszam ale muszę Ci

Przepraszam ale muszę Ci powiedzieć, że masz coś z głową musisz się leczyć bo to choroba psychiczna. Wszyscy wyznawcy mają coś nie tak w obliczu pandemii i są zagrożeniem dla otoczenia.

Covid fake i gówno prawda - uwaga nie szczepić się i nie robić żadnych wymazów zwłaszcza przez nos. https://www.youtube.com/watch?v=5Tt-ObO94QQ&t=1s

Portret użytkownika ARTUR

Wiadomo było od początku

Wiadomo było od początku jakie błędy popełnia rząd jednak można to zrzucić na karb braku przygotowania wojskowego i młodości , do takich rzeczy powinien być skierowany specjalny zespół wojskowy który ma procedury w przypadku ataku bronią A,B,C,N i katastrof naturalnych . Nikt nie jest alfą i omegą ale wg. mnie rząd się uczy i biorąc przykłady z całego świata stara się ochronić wszystkich Polaków bez względu na to gdzie przebywają i ich zasoby finansowe , jest to prawdopodobnie jedyna na świecie tak przeprowadzona operacja którą można porównać jedynie do ewakuacji aliantów z Dunkierki .Natomiast te relacje z granic i komentarze niektórych stojących w kolejkach do wjazdu są stronnicze a ci którzy je popierają mogą razem z narzekającymi spakować się i wyjechać .To jest III wojna i powinniśmy się wspierać aby nie zginąć .

Portret użytkownika inzynier magister

Wiadomość dla admina, bo

Wiadomość dla admina, bo przeslałem altykulik a tu jest najnowsze potwierdznie tego o czym tam piszę !

Wielka Brytania zmaga się z COVID-19. Rekordowy wzrost zakażeń! Prognozy nie są optymistyczne. Nie tylko Włochy i Hiszpania, ale i Wielka Brytania mocno odczuwa epidemię koronawirusa. Liczba potwierdzonych przypadków COVID-19 w Wielkiej Brytanii wzrosła w ciągu ostatniej doby o 26 procent z 1543 do 1950. Jak dotychczas zmarło z tego powodu 56 osób. Doradca rządu dopuszcza możliwość śmierci 20 tysięcy ludzi. Ponad 400 nowych zakażeń jest największym dobowym wzrostem od momentu, gdy 31 stycznia wykryto w Wielkiej Brytanii pierwszy przypadek koronawirusa. Brytyjski rząd początkowo, w odróżnieniu od większości państw europejskich, nie zdecydował się na drastyczne środki walki z pandemią koronawirusa, m.in. długo nie odwoływał imprez sportowych ani innych zgromadzeń publicznych."

"Chińczycy od dłuższego czasu walczą z oskarżeniami, jakie kierowane są pod adresem Pekinu w związki z pojawieniem się na świecie pandemii koronawirusa. Nie jest to jedynie walka propagandowa. Epidemię, jaka rozprzestrzeniła się niedawno także w Chinach, chcieli wykorzystać przeciwnicy Xi Jinpinga. Wielu z tych, którzy w kraju krytykowali chińskiego przywódcę zginęło bez śladu."

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj