Czy chcesz zamieszkać z uchodźcą?

Kategorie: 

o2.pl

Marzysz o tym by zamieszkać z uchodźcą? Wesprzeć jego asymilację w Twoim słowiańskim kraju? A przy tym ubogacić się kulturowo? Nic prostszego. Wejdź na stronę http://refugees-welcome.pl. Ktoś zadbał o to, by Ci w tym pomóc.

 

 

A gdyby tak uchodźcy mogli dzielić mieszkania i domy z Polakami, zamiast przebywać w ośrodkach? Pomyśleliśmy o tym samym i znaleźliśmy na to sposób.” - tak brzmi slogan reklamowy zamieszczony na wspomnianej wyżej stronie.

 

„Nie możemy ustawać w trudzie” - mówi główny bohater filmu „Żółty szalik”, walczący z nałogiem alkoholik na stanowisku, rewelacyjnie zagrany przez Janusza Gajosa. 

„Nie możemy ustawać w trudzie” - zdaje się mówić propagator Europy "multikulti", walczący z ksenofobią i rasizmem finansista, niezbyt przekonywujący w roli samarytanina George Soros.

 

Wydaje się, że komuś zależy na tym, by nasza słowiańska rasa przeszła do historii. Pamiętajmy o tym, zanim przyjmiemy pod dach kogoś z obcego kręgu kulturowego.

 

Pomyślmy też o Polakach z Kazachstanu. Wyrwanych kiedyś przemocą ze swej ojczystej ziemi, dla których Polska staje się powoli utraconą ziemią obiecaną. Nie zapominajmy o tych zesłańcach, którzy mimo wielu przeciwności dbali o to, by zachować swoją kulturę i swój język. Dla nich nikt nie stworzył takiej strony.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Akamai
Portret użytkownika Akamai

Komentarze

Portret użytkownika Akamai

Adam Bodnar - Rzecznik Praw

Adam Bodnar to Rzecznik Praw Obywatelskich.

Wydawać by się mogło, że chodzi o prawa obywateli polskich. 

Nic bardziej mylnego ! 

Oto jego pismo do Pani Prezes Stowarzyszenia na rzecz Kultury i Dialogu 9/12, które wspiera proces islamizacji Europy i Polski.

Należy dodać, że Adam Bodnar był wiceprezesem Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. Fundacji, którą sposnoruje George Soros.

 

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika Akamai

Muszę sobie sam odpowiedzić.

Muszę sobie niestety sam odpowiedzieć Sad

A propos użytego przez Bodnara zwrotu "Prezeska" ???

No to ja idę jutro do doktorki laryngolożki Smile

Lubimy tą orwellowską nowomowę Panie Bodnar ? Jacy my jesteśmy mądrzy.

Tylko. że to nie po polsku !

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika bar

Przeczytałem wszystkie posty,

Przeczytałem wszystkie posty, nikt nie zauważył najistotniejszej prawdy. Pani Kopacz i całe PO, powinno teraz, klikać i rezerwować swoje domostwa dla imigrantòw - TAK BARDZO CHCIELI POMAGAĆ - teraz mają szanse i im jeszcze za to zapłacą. Sama Kopacz to 8 tyś powinna zarezerwować - chyba że chcieli pomagać ale naszą niedolą. PO wykaż się teraz!!!!

Portret użytkownika Dr Piotr

Na dzień dzisiejszy, to

Na dzień dzisiejszy, to jesteśmy zalewani falą Ukraińców...nie wiem czy macie pojęcie o skali...w samym Wrocławiu jest ich 40 tyś. z czego tylko niewielki procent, to studenci. Więc w skali kraju, to wjechało tu conajmniej z 1-2 mln ludzi. Problem polega na tym, żę ich praktycznie nie odróżnisz od Polaków, integrują siębez problemu i są spokojni, ale...maja mega negatywny wpływ na stawki płac w Polsce, bo pracują za marne grosze i tu jest problem!

Portret użytkownika Rycerstwo Polskie

NIE CHCĘ ZAMIESZKAĆ Z ŻADNYM

NIE CHCĘ ZAMIESZKAĆ Z ŻADNYM "UCHODŹCĄ" I SĄDZĘ, ŻE 99,9 % MOICH RODAKÓW POLAKÓW TEŻ TEGO NIE CHCE. NIE CHCĘ RÓWNIEŻ ZAMIESZKIWAĆ W SĄSIEDZTWIE ŻADNEGO ISLAMSKIEGO UCHODŹCY I MAM NADZIEJĘ, ŻE MOI SĄSIEDZI TEŻ TEGO NIE CHCĄ. NIE JESTEM ANTYSEMITĄ, ALE CHCĘ MIEĆ PEWNOŚĆ BEZPIECZEŃSTWA DLA SWOJEJ RODZINY, SWOICH PRZYJACIÓŁ I SIEBIE SAMEGO. DOŚWIADCZENIA EUROPY ZACHODNIEJ JEDNOZNACZNIE WSKAZUJĄ, ŻE KOEGZYSTENCJA (NIE MÓWIĄC JUŻ O INTEGRACJI) JEST PO PROSTU NIEMOŻLIWA I NIEWYKONALNA. PROWADZI TO DO CHAOSU, ZBRODNI, PODZIAŁÓW, RADYKALIZACJI NASTROJÓW, ZASTRASZENIA I STRESOWANIA OBYWATELI I ROZPADU PAŃSTWA PRAWA ORAZ ASPIRACJI PODBOJU PRZEZ WYZNAWCÓW II RELIGII ŚWIATA.

Portret użytkownika Dyrman

Mówi się, że na obchody  dni

Mówi się, że na obchody  dni młodzieży ma przyjechać 200-250 tyś Ukraińców. Okazja na ułatwione przekroczenie granicy i pracę w Polsce .Nawet żebrzą od nas na bilety ,żeby sami nie ponosili kosztów.Czy wyjadą z powrotem? Śmiem wątpić..

Strony

Skomentuj