Czy cewka Rodina może być największym odkryciem wszechczasów?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Darmowa energia, to jeden z najważniejszych tematów poruszanych przez media alternatywne. Korporacje, rządy oraz inne organizacje zainteresowane utrzymaniem obecnego porządku na świecie, skutecznie blokują społeczeństwu dostęp do czegoś, co może ostatecznie zakończyć czasy dominacji samozwańczych elit nad resztą ludzkości.

Kłopot z postępem w dziedzinie darmowej energii wynika z następujących powodów:

1. Obecne mocarstwa straciłyby gigantyczne zyski i kontrolę nad nami, gdybyśmy nie potrzebowali już ich zasobów energetycznych. Tłumi się masowo rozwiązania, które miałyby zastosowanie w każdym domu, każdej firmie czy każdym pojeździe.

2. Niektóre urządzenia obalają obecne „prawa” fizyki. Wielu naukowców boi się przyznać, że twierdzenia, na których zbudowali swoje kariery, nie muszą już dłużej obowiązywać.

3. Wielu wynalazców ginie lub zostaje uciszonych, a niektórzy są zbyt mocno nastawieni na patenty i zyski, aby takie urządzenia faktycznie mogły wywołać globalną rewolucję.

Marko Rodin to współczesny Nikola Tesla. Człowiek zapomniany, zignorowany, ale mający dla świata propozycję, która może okazać się największym odkryciem w dziejach nauki.

Jak sam twierdzi, udało mu się stworzyć trójwymiarowy model matematycznego języka przyrody, oparty na tzw. „matematyce wirowej”. Ta matematyka nie posiada anomalii i ukazuje kształt i funkcje Wszechświata, będącego torusem. Pokazuje ona, że relacje między liczbami nie są przypadkowe lub wymyślone przez człowieka, ale że liczby są w rzeczywistości elementarnymi cząsteczkami, z których wszystko się składa. Ta utracona wiedza była dobrze znana w starożytności i teraz jest odkrywana na nowo. Siatka owych liczb odsłania kalibrację i koordynację dla silnika, który może zabrać nas w podróż po całym Wszechświecie i zaspokoić potrzeby energetyczne ludzkości.

 

   Mówią, że matematyka jest językiem Boga, ale do tej pory nikt nie mówił językiem Boga – Marko Rodin

Co ciekawe, Nikola Tesla miał niegdyś powiedzieć:

Jeśli tylko ludzkość znałaby moc trójek, szóstek i dziewiątek, to byłby to zupełnie inny świat. Mielibyśmy klucz do Wszechświata.

 

Rodin uważa, że jego odkrycie może sprawić, iż w końcu uda nam się zrozumieć sposób, w jaki istnieje i funkcjonuje Kosmos. Co więcej, wiążą się z tym ogromne konsekwencje praktyczne. Opracował on specjalną cewkę, która jego zdaniem ma zdolność do całkowitej przemiany naszego społeczeństwa. Problem w tym, że mimo, iż jego praca była recenzowana przez czołowe nazwiska światowej nauki (chociażby Jonasa Salka - wynalazcę szczepionki przeciw grypie), to nadal z premedytacją ignoruje się jej potencjalne korzyści dla ludzkości.

Dodatkowo, sam Rodin i jego zespół nie chcą „sprzedać się” korporacjom, które mogą tłumić jego ideę, zmieniać ją lub myśleć tylko o zysku dla siebie, nie zaś dla wszystkich.

W trwającym ponad cztery godziny wykładzie, do którego pierwszej części link zamieszczam pod tekstem, na samym początku omawiane są praktyczne implikacje technologii „cewki Rodina”:
    

    Niewyczerpana wolna energia
    Koniec wszystkich chorób
    Możliwość wyprodukowania nieograniczonej ilości pożywienia
    Możliwość podróżowania do dowolnego miejsca we Wszechświecie
    Budowa „ostatecznych” superkomputerów
    Obalenie wszystkich istniejących technologii

 

Celem zespołu Marko Rodina jest stworzenie oddolnej rewolucji energetycznej i technologicznej, poprzez przekazanie tej wiedzy opinii publicznej w ramach projektu typu open source. Twórcy chcieliby tłumaczyć to dzieciom podczas specjalnych wykładów, udostępnić tę wiedzę w formie prostej książki czy płyty z instruktażem odnośnie budowy cewki. Chcą oddać ten projekt w ręce ludzi, aby uratować cały świat przed społecznym upadkiem.

Pozostaje nam w miarę możliwości rozpowszechniać tę wiedzę i budować te urządzenia zgodnie z założeniami w mniejszych grupach lub nawet indywidualnie. Z czasem osiągniemy masę krytyczną, która siłą rozpędu zniweczy plany tych, dla których jesteśmy wyłącznie szkodnikiem przeznaczonym do wytępienia.

Poniżej zamieszczam dwa linki. Jeden stanowi wstęp do nauk Rodina. Jego autorem jest Randy Powell. Drugi to już wykład samego twórcy, który przez ponad 4 godziny wyjaśnia założenia swojego konceptu.

https://www.youtube.com/watch?v=FGJNgF2JvNU

https://www.youtube.com/watch?v=O9tBrOm4OLU

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera
loading...


Komentarze

Portret użytkownika Blupa Dada ❗

Bzdury.

Te wszystkie cewki, magnesy wirujące, darmowe energie, wahadełka i podwodne cywilizacje to płody usmysłów niełuków. Ktokolwiek z odrobiną wiedzy skałada się z łęczyska i cięciwy, a strzałę wypuszcza precyzyjnie, bez fuszerki. I tyle. Howgh!

--

pzdr

Portret użytkownika Dzik

Jeżeli "Celem zespołu Marko

Jeżeli "Celem zespołu Marko Rodina jest stworzenie oddolnej rewolucji energetycznej i technologicznej, poprzez przekazanie tej wiedzy opinii publicznej w ramach projektu typu open source" to proszę przekażcie zespołowi i innym wynalazcom, którzy "ukrywają" generatory darmowej energii linki do udostępniania plików w sieci internet np goole dysk, file share itd. Wtedy wszyscy ludzie naświecie ścągną sobie z sieci  te płyty CD i zbudują sobie własne generatory. Największy problem chyba polega na tym,że ci "wynalazcy" nie znają linków...

In God we trust

Portret użytkownika Utopiec

Dobry artykuł.

Dobry artykuł.

Uwaga "Dzika" też celna, ponieważ ludzie (łącznie za mną) są przyzwyczajoni tylko do głównych "kanałów" głównego ścieku nie tylko w internecie, ą jak trudno jest zmienić stare przyzwyczajenia, to mało kto wie.

Strony

Skomentuj