Czy ceremonia otwarcia Igrzysk z 2012 roku zapowiedziała pandemię COVID-19?

Kategorie: 

Źródło: Własne

Teorie dotyczące koronawirusa i rzekomych zapowiedzi obecnej pandemii stały się ostatnio dość popularne. Teraz okazuje się, że sygnały ostrzegające ludzkość przed nadejściem COVID-19 zostały odkryte nawet w ceremonii inauguracyjnej Igrzysk Olimpijskich w Londynie z 2012 roku. 

 

Trudno rozprawiać na temat taki jak symbolika, bez zaakceptowania, że różni ludzie mogą odebrać te same symbole w zupełnie inny sposób. Przypadek ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Londynie dowodzi tego ponad wszelką wątpliwość. Okazuje się zresztą, że nawet niepozorne wydarzenia mogą nabrać zupełnie innej optyki z perspektywy czasu. Zdaniem teorii pojawiających się w sieci, już samo oświetlenie i konstrukcja stadionu, przywodzi na myśl kształt koronawirusa SARS-COV2.

Mało tego, pod koniec ceremonii na arenie pojawiło się olbrzymie koło z łóżek szpitalnych pełne dzieci i otaczających je pielęgniarek. Cała ceremonia zawiera do tego wiele symbolów nawiązujących do masonerii co dodatkowo wzmiacnia taki odbiór tego przekazu. W pewnym momencie na scene wkraczają czarno ubrane postaci interpretowane jako zagrożenie skierowane w stronę dzieci.

Takie odebranie tej sceny jest jednak dość dziwne, ponieważ COVID-19 jest najmniej niebezpieczny właśnie dla nich. Następnie z łóżek szpitalnych zaczynają wychodzić karykaturalne wizerunki czarnych charakterów z bajek. Centralnym elementem sceny staje się wtedy marionetka antagonisty z serii Harry Potter, Voldemorta która porywa małą dziewczynkę. Wedle tej teorii, mroczna postać z książki przerażająca wszystkich wokół stanowi odzwierciedlenie wirusa SARS-COV2, który sparaliżował cały świat.

Środowiska masońskie oraz szeroko pojmowane tajne stowarzyszenia już od dawna były posądzane o krzywdzenie dzieci i organizowanie z ich udziałem okrutnych rytuałów zakrawających o satanizm. Całą scenę przerywa pojawienie się postaci Marry Poppins zlatujących na linie z parasolem w dłoni, które zdają się ratować dzieci przed niebezpieczeństwem ze strony Voldemorta i mrocznych postaci. Dla zwolenników tej teorii, jest to nawiązanie do szczepionki, która ma zwalczyć SARS-COV2. Rzekomo, pokonanie tej choroby ma stanowić jedynie element szerszego planu, którego celem jest ugruntowanie Nowego Porządku Świata.

 

Fragment ceremonii otwarcia, który miał rzekomo zwiastować obecną epidemię trwa zaledwie 10 minut, dlatego zachęcam każdego zainteresowanego do zapoznania się z nim na własną rękę. Wspomniany powyżej fragment rozpoczyna się w okolicach 45 minuty całej ceremonii. Zawarte w niej treści mogą wydawać się dość znajome biorąc pod uwagę obecną sytuacje i obawy związane z "nową normalnością" na jaką przygotowują nas światowe rządy. Jednak kwestia tego czy ceremonia z 2012 roku mogła dać nam poszlaki wskazujące na nadchodzące wydarzenia, pozostaje jedynie w sferze spekulacji.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: [email protected]
Portret użytkownika M@tis

Komentarze

Portret użytkownika tubylec

To chyba oczywiste że to nie

To chyba oczywiste że to nie był przypadek. Masoni informują z wyprzedzeniem co zamierzają. Takie są zasady że muszą ludziom powiedzieć prawdę .. i cały czas to robią. A że ludzie nie rozumieją tych przedstawień to już ich problem.

Portret użytkownika Poeta

Ponieważ nie zrobią nic czego

Ponieważ nie zrobią nic czego by wcześniej nie zapowiedzieli.. Dla przykładu, jeśli chce komuś wbić nóż w plecy to mnie sumienie zeżre że bezbronny był ale jeśli mu zapowiem a on z głupoty nie będzie trzymał gardy to będzie tylko jego wina. Dlatego nic nam na siłę nie robią, zwłaszcza w erze informacji. Wszystko jest do sprawdzenia.

Niewolnicy zapatrzeni w ten system pójdą na rzeź, bo nawet nie chcą słuchać że ten materialny bóg ich oszukał. My zbudujemy nowy świat i nikt nie może tego zabronić.. Póki co to grają na naszych instynktach więc trzeba mieć twardy dekiel ale tak szczerze to nie ma co się aż tak martwić.. Wkoncu powrót do korzeni albo zastrzyk od systemu... Wybieracie 

Skomentuj