Czy celem pandemii COVID-19 jest globalna bezpłodność?

Kategorie: 

Źródło: Internet

COVID-19 nie zabija w takim tempie i skali jak dżuma w średniowieczu czy grypa „hiszpanka” na początku XX wieku. Ale skutki tej choroby mogą być długofalowo dewastujące dla populacji ludzkiej.

Chińscy badacze sugerują, że zachorowanie na COVID-19 zwiększa ryzyko zapalenia jąder, niekiedy również u osób predysponowanych może przyczyniać się do powstawania guzów jąder i poważnych zaburzeń płodności łącznie z całkowitą jej utratą.

 

Nie ma jeszcze jednoznacznych dowodów na tę tezę, ponieważ nikt na większą skalę nie prowadził jeszcze tego typu badań, ale wcale nie można wykluczyć, że efekty w postaci pogorszenia płodności pojawią się z pewnym opóźnieniem, już po ustąpieniu zasadniczej choroby.

 

Jeżeli potwierdziłby się czarny scenariusz chińskich naukowców, to największym problemem w skali globalnej byłby właśnie spadek płodności części męskiej populacji, która uległa zainfekowaniu wirusem.

 

Pojawiła się teoria, że koronawirus  SARS-CoV-2 „wpisuje” w ludzkie DNA fragment własnego kodu. Dotyczy to zarówno osób z objawami zakażenia, jak i tych zupełnie bezobjawowych. O tym, czy osoby, które przeszły koronawirusa muszą liczyć się z jakimiś konsekwencjami tej choroby dowiemy się za kilka lub nawet kilkanaście lat, kiedy na przykład dorosną kilkuletnie dzieci, które przeszły w 2020 roku koronawirusa i nawet tego nie zauważyły.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (4 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika 777

Prof. Andrzej Horban, doradca

Prof. Andrzej Horban, doradca premiera ds. COVID-19 odniósł się do problemu szczepień przeciwko koronawirusowi. Jak mówił, w pierwszej kolejności winny być zaszczepione osoby z grupy ryzyka. Pytany o wprowadzenie przymusu szczepień wyraził się dość niejasno.Zdaniem prof. Horbana, priorytetem jest ochrona ludzi najbardziej narażonych na ciężki przebieg choroby. I to oni powinni się w pierwszej kolejności zaszczepić przeciwko koronawirusowi. Pytany o szczepienie dzieci uznał, że powinno ich ono dotyczyć, ale – z uwagi na ograniczoną liczbę szczepionek – w późniejszym okresie. - Na początku nie będziemy szczepić dzieci na koronawirusa – powiedział na antenie Programu I Polskiego Radia.

Doradca premiera zapytany o to, czy brany jest pod uwagę obowiązek szczepień uznał, że „słowo brać pod uwagę jest adekwatne do tego, co się dzieje”. Jak jednak zauważył, obowiązek trzeba mieć możliwość wyegzekwować. - Trudno jest mi wyobrazić sobie, że łapie się obywatela na ulicy i szczepi się go przymusowo – ocenił.Ekspert zadeklarował, że jest przeciwnikiem karania za odmowę zaszczepienia. Jak bowiem uznał, karą jest to, że zaczyna się chorować.

Prof. Horban przypomniał jednak, że do uzyskania szczepionki potrzeba jeszcze czasu i pieniędzy. Taki preparat w Polsce ma być dopuszczony po trzeciej fazie badań klinicznych, które szerzej określą bezpieczeństwo i skuteczność szczepionki. Jak zapewnił, przed uzyskaniem tych wyników, szczepień nie będzie.

Z kolei Andrzej Niedzielski, minister zdrowia pytany o przymus szczepień powiedział w Radiu Plus: "Nie, raczej… absolutnie nie. [Szczepienia] będą dowolne i łatwo dostępne w sensie dostępności finansowej. Będziemy chcieli żeby ta szczepionka była bezpłatna, ale nie jest to wyłącznie decyzja ministra zdrowia. Przedstawiłem premierowi swoje rekomendacje".

"Trudno jest mi wyobrazić sobie, że łapie się obywatela na ulicy i szczepi się go przymusowo ? ocenił." - a ja potrafię to sobie wyobrazić, bo dokładnie takie pastępowanie przewiduje ustawa o zwalczaniu chorób zakaźnych po nowelizacji z października. Poza tym można zmuszać w inny sposób - np. uzależnić możliwość podróżowania czy pracy od zaszczepienia. W Australii np. osoby kwestionujące rzeczywistość osadzane są na dwa tygodnie w obozach reedukacyjnych, a jeżeli nie zmiękną to pobyt wydłuża się o kolejne dwa tygodnie. A potem o kolejne dwa...Aż do zmiany myślenia na poprawne.

Portret użytkownika 3plabc

Czy zwiększa ryzyko chorób

Czy zwiększa ryzyko chorób poza robieniem z ludzi wariatów tego nie wiem. Wiem jedno, co jest zauważalne gołym okiem! Cała ta pandemia ma degenerować psychicznie społeczeństwo. Strach napędza paranoje, depresje, nerwice, zachowania agresywne. Izolowanie ludzi rozbija więzi społeczne, międzyludzkie relacje! Ludzie nawet się do siebie nie mają jak uśmiechnąć okazując sympatię, sami zamaskowani potencjalni napastnicy. Ludzie są izolowani w domach, nie mają możliwości nawiązania relacji z innymi, co pcha ich między innymi w zachowania auto-seksualne, zamiast szukać partnera, czy partnerki. Kawiarnie, restauracje, dyskoteki, kluby, puby etc. wszystko jest pozamykane pod pretekstem ochrony zdrowia. Uderza to w pokolenie młodych, oraz perspektywiczną możliwość założenia rodziny! Seks też jest płaszczyzną rozładowania stresu. Długotrwały onanizm, czy masturbacja pcha człowieka do degradacji psychiczne, uzależnia od pornografii, czy wirtualnej "prostytucji", może pchać do homoseksualizmu, czy do zaburzeń postrzegania własnej płci. Bez względu, czym władze się kierują w długoterminowej perspektywie chcą z ludzi zrobić dewiantów!

Portret użytkownika S

Taaaaa... Billo już dawno

Taaaaa... Billo już dawno mówił na konferencji, cytuję: "jeśli zrobimy dobrą robotę ze szczepionkami, możemy zredukować ludzkość o kilkanaście procent". Ćwiczyli bardzo pilnie, bo już 2 razy ich szczepioneczki na polio doprowadziły do masowej bezpłodności zaszczepionych. Może wreszcie mają 100% preparat? I trzba na coś zwalić winę, a co lepiej się nadaje niż super-zabójczy wirus,który powoduje już każde możliwe (i niemożliwe) schorzenie?

Dyskusja to wymiana argumentów i własnych poglądów. Możesz się z nimi zgadzać lub nie. Ale jeżeli potrafisz tylko bluzgać, wyzywać i siać zamęt, rozważ karierę w Antifie. Bo tu jej nie zrobisz Wink

Portret użytkownika czesio i muchy

jest tyle części serii

jest tyle części serii Zeitgeist gdzie wyjaśniają od wielu lat jakie mają plany a wy się cały czas dziwicie ? oglądacie ludzie trochę filmów ? czytacie cokolwiek? na ten artykuł są odpowiedzi w filmikach z 2007 roku! a ty znak zapytania stawiasz w tytule!!

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika kolo21

Epidemia to dopiero nadejdzie

Epidemia to dopiero nadejdzie pod płaszczykiem koronki. Zdziesiątkuję ludzkość i kto tam będzie wnikał że to trochę inny wirus niż koronka. Sam Covid 19 został opisany w pracy dyplomowej w 1983 roku. Sam czytałem ją bo ktoś linka użyczył. Czy szczepienia pomogą? Tak przenieść sie na łono Abrahama.

kolo21

Portret użytkownika baca

jeśli chodzi o katolików,

jeśli chodzi o katolików, żydokatolików, muzułmanów i innych wyznawcow szatana bezpłodność jest bardzo ale to bardzo wskazana...
szczepionki i chipy billa gatesa jest prościej obejść niż jego wcześniejsze windowsy ale na razie niewskazane jest przekazywanie jak tego dokonać, bo inaczej religijne zjeby nigdy nie zdechną...
tak więc zapasy popcornu trzeba spore mieć bo trochę tych jahwistów na ziemi się pęta i trochę im zejdzie w kolejce do nieba.... jakieś dwa trzy lata będzie trwała ich utylizacja...
a potem będzie dobrze Smile

 

Portret użytkownika jaceks77

Tylko akurat osoby wierzące

Tylko akurat osoby wierzące są sceptyczne wobec korony i szczepień, a nowocześni jak najbardziej za. Więc myślę , że pierwsi padną Ci spod zanaku tenczy. Dają sobą manipulować , szczególnie w Polsce to widać.

Strony

Skomentuj