Czy Bill Gates przewidział epidemię w Chinach?

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Bill Gates przewidywał wybuch wirusa w Chinach rok temu, zauważając, że 33 miliony ludzi na całym świecie może umrzeć w ciągu pierwszych sześciu miesięcy. Założyciel Microsoftu ostrzegł, że nasza planeta jest zagrożona z powodu szybko rozprzestrzeniających się superpatogenów i powinniśmy się przygotować na wojnę z nimi.

 

Przemawiając na konferencji w Massachusetts, Gates powiedział, że jest optymistą, ale jest jeden obszar, w którym świat „nie robi dużych postępów, a jest nim gotowość na pandemię”, donosi The Sun.

 

„W przypadku zagrożeń biologicznych nie ma poczucia natychmiastowej reakcji. Świat musi przygotować się na pandemię, tak jak przygotowuje się do wojny" - powiedział.

 

Podczas swojego przemówienia miliarder - filantrop przedstawił obszerne badanie, które pokazało, jak szybko może rozprzestrzenić się nowa choroba. To wyjaśnia, jak niepostrzeżenie wirus może rozprzestrzenić się na cały świat i zabić 33 miliony ludzi.

 

Rok później, kiedy stajemy w obliczu prawdziwego zagrożenia, liczba dotkniętych krajów prawie podwoiła się w ciągu jednej nocy. Wstępne badania dowodzą, że koronawirus został przekazany ludziom przez węże na targu rybnym w Wuhan.

 

Według Światowej Organizacji Zdrowia prawie 3/4 potwierdzonych przypadków zgłoszono u osób w wieku powyżej 40 lat. Eksperci ostrzegają, że koronawirus może być równie zabójczy jak hiszpańska grypa, która pochłonęła 50 milionów istnień ludzkich.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Kwazar

Wszyscy jesteśmy ofiarami

Wszyscy jesteśmy ofiarami PROPAGANDY i WODOLEJSTWA A towarzyszy temu KREW i MORD ! Im szybciej to zrozumiemy, tym szybciej się schronimy.Niestety,każdy jednak na swój jedyny sposób.Dlatego jedni ocaleją a inni nie.

Portret użytkownika IGM

Grypa tzw. hiszpanka może

Grypa tzw. hiszpanka może została tak nazwana na "pamiątkę" wypędzenia wszystkich żydów z Hiszpanii, taka mentalna zemsta. Zdestabilizowanie Chin jest na rękę przede wszystkim USA, Izraelowi, bankowi światowemu, Japonii, Rosji itp. Rozsiać zmodyfikowanego wirusa przy dzisiejszej technologii to musi być dziecinnie prosta sprawa i to jest przerażające, że tak jak "mocarstwa" nie liczą się ze skutkami wojny militarnej tak nie będą się liczyć ze skutkami wojny wirusowej. Jest jeszcze coś gorszego - nanowirusy a Gejts wie o czym mówi bo do wszystkiego potrzebne są nadzorujące programy, mikroelektronika i nanotechnologia są z sobą powiązane, umożliwiają przeniesienie pojedynczych atomów w każde miejsce organizmu a tak można dostarczyć i lekarstwo ; i zarazki, dlatego walka z tym zarazkiem może być nawet niemożliwa jeśli zarazek został ukierunkowany na określone DNA. Nie podaje się kim są osoby zarażone poza granicami Chin.

 https://sekretynauki.pl/medycyna/nanotechnologia-w-medycynie/  i jeszcze jeden ciekawy temat, choć sprzed 13 lat a jak wiadomo postęp w tej dziedzinie jest ogromny. https://biotechnologia.pl/biotechnologia/silikonowe-czastki-nanowirusowe-sposobem-na-kontrole-czynnosci-komorek-pnia,11563 

Strony

Skomentuj