Czy Bill Gates finansował instytut, będący właścicielem patentu na śmiertelnego koronawirusa?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Fundacja Billa i Melindy Gatesów oraz współpracujący z nią eksperci, trzy miesiące temu (tak!) przeprowadziła symulację, w której przewidywano, że „jakiś” koronawirus zabije 65 milionów ludzi w ciągu pierwszych 18 miesięcy od pojawienia się.

Fundacja multimiliardera sfinansowała także grupę będącą właścicielem patentu na wirusy i finansuje badania nad szczepionką, aby powstrzymać jego rozprzestrzenianie się. Fundacja Gatesa zorganizowała w Nowym Jorku 18 października 2019 r. ćwiczenia symulujące wybuch epidemii koronawirusa na całym świecie. Ćwiczenia te nosiły nazwę: „Event 201”.

Film z tego wydarzenia pokazuje, że fikcyjni prezenterzy telewizyjni z „GNN” (aluzja do CNN) dyskutują o tym, jak hipotetyczny wirus (nazywany CAPS) paraliżował handel i podróże, powodując upadek globalnej gospodarki.

 

19 czerwca 2015 r. finansowany przez rząd brytyjski Instytut Pirbright, złożył wniosek o patent na żywego koronawirusa, który został zatwierdzony 20 listopada 2018 roku! Co ciekawe „głównym fundatorem” Pirbright Institute jest Fundacja Billa i Melindy Gatesów! To wszystko miało miejsce przed obecną epidemią koronawirusa z chińskiego Wuhan.

 

Coraz więcej wskazuje na to, że obecne zamieszanie z chińskim wirusem ma drugie dno i być może jest jedną wielką ustawką pod realizację interesów Gatesa i spółki.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Alvin

Ciekaw to jest bardzo.... 

Ciekaw to jest bardzo....  Zgony tylko w Chinach, przypadki na całym wiecie.... 

Badania wykazały dlaczego Azjaci są bardziej podatni ma nowego wirusa:  Drobne różnice w budowie płuc powodują że są kilkakrotnie mniej odporni na zarażenie od białych i czarnych.  Dotyczy to wszystkich chorób płuc - tego SARS i innego paskudztwa, w tym tego właśnie nowego koronowirusa.... 

Jedni tracą (paczki z Aliexpress) - inni zarabiają: 

Francuska firma opracowała test na 2019-nCoV, który daje wynik w ciągu 2 godzin.  Test wykrywa tylko nowego koronawirusa 2019-nCoV. Po ogłoszeniu nowego produktu wartość firmy na francuskiej giełdzie wzrosła w piątek o 32%.

 

 

 

 

 

 

Zawsze twierdziłem i nadal twierdzę (nie sam), że ZnZ to ruska propaganda...... 

.... a Ziemia jest okrągła; i to jest naukowy fakt. 

Portret użytkownika Alvin

Według Chińskiego eksperta do

Według Chińskiego eksperta do spraw epidemiologii zgony w grupie wiekowej do 30 lat praktycznie nie występują. W grupie 40-59 liczba zgonów to ok. 0,2%. Zgony głównie są w grupie 60+ u osób, które również chorują na inne choroby.

Dane zostały zebrane na podstawie 500 przypadków.

Więc.... 

Szczepionka już jest - ale tu nikt nie wierzy w szczepionki przecież.... 

 

 

 

 

 

 

Zawsze twierdziłem i nadal twierdzę (nie sam), że ZnZ to ruska propaganda...... 

.... a Ziemia jest okrągła; i to jest naukowy fakt. 

Portret użytkownika Słowianka

Witajcie.

Witajcie.

Jak wiecie wypowiadam się zawsze tylko w krytycznych momentach i taka moja rola.

Nie muszę nikogo z Was przekonywać jak ciężka sytuacja właśnie nastała. I jak bardzo przekłamywany jest jej rozmiar. 140 ofiar? W Chinach? Tyle tam umiera co pięć minut, z byle powodu.

Ale nie potrzeba nam żadnych informacji! Wystarczy matematyka. Biorąc pod uwagę specyfikę tego wirusa, ilość Chińczyków oraz ilość przypadków poza Chinami, to biorąc pod uwagę prawdopodobieństwo zakażenia się wirusem przez osobę odwiedzającą Chiny, to tam już musi być w tej chwili piekło….

Szlag by trafił samą nazwę Korono wirus, Jezuski w koronach etc, świry będą w ekstatycznym szale. Jak zwykle. Ale ja nie o tym.

Część z Was zapewne pamięta, że pracuję w dużej firmie i że współpracujemy z IKEA. Dlatego Śpieszę wam donieść dwie rzeczy. Po pierwsze IKEA zamknęła wszystkie swoje sklepy w Chinach. Wszystkie. W całych Chinach. Rozumiecie? Kto o zdrowych zmysłach zamyka sklepy generujące milionowe obroty ze względu na kilka zgonów na jakiś tam korono-katar?

 Po drugie nasza firma czekała na dostawę kilkutonowej formy z Chin. Najpierw dostaliśmy informację o opóźnieniu, gdyż pociąg będzie musiał objechać zamknięte miasto, po czym przyszła informacja, że pociąg w ogóle nie wyjedzie aż do odwołania.

Sanktuarium mojej duszy stoi niewzruszone w świetle Bytu Bytów.

Portret użytkownika Alvin

Kolejne kocoboły, internetowe

Kolejne kocoboły, internetowe duby smażone Internetowe... 

Wuhan prawie zbudował ten szpital.... Przewidywane otwarcie placówki 3.02.2020. Tu jest transmisja na żywo (sami zobaczcie jak ludzie tam padają - sorry nie mogłem się powstrzymać - to czarny żart, rzecz prosta). 

A wirus?  Well....

Umieralność 2% w przeludnionych brudnych chinach. W krajach rozwiniętych jak Brytania, Francja, Niemcy i Japonia nikt nie umarł, tylko wyleczyli już część chorych, ponad 100 ciężkich przypadków wyleczonych w Chinach. Apogeum wirus osiągnie w ciągu 9-14 dni, potem będzie spadać.

Chiny wyciągnęły lekcje z epidemii SARS i kwarantanna działa, koronawirusy nie są odporne na temperatury inne niż te w których się wykluły, więc przestanie się rozwijać na wiosnę - lato, bo wykluł się w zimę.

..... a szusry wrócą do roboty w IKEA; i teorii spiskowych o Ziemiach Płaskich i innych takich - jak negowanie lądowania na Księżycu, więc spoko - dalej będzie pierdołowato...   ;-)

 .... już są testy, które to wykrywają - jeszcze Chińczyki zrobią na tym biznes... Z Twojej, czy kolegi ulubionej Russia Today (ja nie robię w IKEA, robiłem w Russia Today. Powaga - stą wiem jaka tam ściema idzie).

Oficjalna liczba zakażeń jest podana na tej stronie.

Tak wygląda ten wirus pod mikroskopem - nazwa koronawirus pochodzi od tego, że otoczka wirus (to czerwone) przypomina trochę koronę Słońca, stąd poszła ta nazwa całej rodziny wirusów... :

 

 

A teraz na wesoło:

 

 

Zawsze twierdziłem i nadal twierdzę (nie sam), że ZnZ to ruska propaganda...... 

.... a Ziemia jest okrągła; i to jest naukowy fakt. 

Strony

Skomentuj