Czy Bank Światowy oferował prezydentom łapówki w zamian za wprowadzenie stanu wyjątkowego z powodu COVID-19?

Kategorie: 

Źródło: Internet

O tym, że być może mamy do czynienia z największym globalnym spiskiem wiadomo już od pewnego czasu. COVID-19 jest projektem, na którego realizację zgodę wydała jakaś ponadnarodowa organizacja. A doniesienia z Białorusi, Mozambiku czy Włoch tylko to potwierdzają.

Aleksandr Łukaszenka, zanim sfałszował wybory i sprowokował największą falę protestów w historii Białorusi, przyznał najpierw, że epidemii nie ma, a potem powiedział, że za wprowadzenie stanu wyjątkowego, kwarantanny i całej reszty innych idiotyzmów Bank Światowy zaoferował mu 920 milionów dolarów łapówki.

To samo powiedział prezydent Mozambiku, z tą różnicą, że jemu zaproponowano 20 milionów dolarów. Dochodzą głosy, że analogiczna sytuacja była we Włoszech, gdzie właśnie rozpoczęto śledztwo w tej sprawie.

Powstaje pytanie: czy oraz ile oferowano  polskiemu rządowi za wprowadzenie narodowej kwarantanny?

Pamiętać należy, że w czasie lockdownu ogromna większość akcji notowanych na giełdzie taniała. Zyskiwali głównie globalni giganci: Apple, Amazon, Microsoft, Alphabet (Google) i Facebook. Nie od dziś wiadomo, że ludzie pokroju George’a Sorosa świetnie zarabiają na wielkich kryzysach, więc istnieje olbrzymie prawdopodobieństwo, że te łapówki nie są wyłącznie teorią spiskową.

W końcu na przekupienie prezydentów wydali kilka-kilkanaście miliardów dolarów, a zarobili setki miliardów, a może biliony.

Wydaje się, że sprawie powinien przyjrzeć się jakiś organ śledczy. Pytanie tylko, kto miałby wydać polecenie, skoro najważniejsi ludzie w państwie mogą być „umoczeni”.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika prorocznia

Na cele statutowe WHO kazdy

Na cele statutowe WHO kazdy kraj płaci z podatków obywateli danego kraju. Podobnie jest z NATO, ONZ i innymi organizacjami, dziwnym zbiegiem okolicznosci, znajdujacymi się "pod opieką" USA.

Wyjątek stanowią tzw Umowy Klimatyczne (dlatego USA jej nie podpisała-nie ma w tym interesu)

Pula nagród rośnie! Każdy kraj otrzymuje "wsparcie" z tytułu utrudnień covidowych. Ile dostajemy my?- nie dowiemy się nigdy. Tak samo jak nie dowiemy się ile dostalismy za podpisanie umowy w sprawie przyjęcia broni pt 5G i podpisanie umów na OBOWIĄZKOWE szczepionki.

Wiadomo ile za 5G dostała Szwajcaria bo u nich wszystko musi być jawne.

Portret użytkownika biedron

owszem, pożyczka na walkę z

owszem, pożyczka na walkę z wirem ale na zasadach jak we Włoszech czyli na zasadach wymyślonych przez pożyczkodawców, taki miał warunek, panika, zamukanei gospodarki, bankructwo i obowiązkowe szczepionki wszystkich obywateli - czyli zapłata za wykonanie planu

Portret użytkownika Dobra rada

Naszym zmorawieckim nie

Naszym zmorawieckim nie musieli oferować łapówek. Wystarczyło dać ultimatum, albo wprowadzacie obostrzenia, albo w ciągu miesiąca spłacacie zadłużenie, jeśli nie spłacicie, to was i waszych rodzin nie ma.

Z prezydentem Łukaszenką było trudniej, bo on był na tyle mądry, że nie zadłużył swojej ojczyzny u światowej lichwy. Zatem jego próbowali przekupić. Z jakim skutkiem widać, słychać i czuć.

Portret użytkownika Mati12

Mocne bardzo mocne slowa.

Mocne bardzo mocne slowa. Rzeczywiscie byla sprawa, ze wloska deputowana publicznie powiedziala, ze jakies biznesmeny wydzwaniaja do rzadow panstw i proponuja ciemne interesy w temacie covida, ta deputowana ostrzegala przed tym premiera wloch.

Portret użytkownika NoProblemJest

Wszelkie zakusy

Wszelkie zakusy globalistyczne podchodzą pod praktyki monopolistyczne i mogą być ścigane przez UOKiK. "Wydatki i dochody Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów są realizowane w części 53 budżetu państwa[10]. Najważniejsze źródło dochodów Urzędu stanowią kary nakładane na przedsiębiorstwa za nieprzestrzeganie przepisów ustawy o ochronie konsumentów i konkurencji."

Strony

Skomentuj