Czy Angela Merkel przestraszyła się skrzepów po preparacie AstraZeneca i dlatego odwołała swoje szczepienie?

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Kanclerz Niemiec Angela Merkel nieoczekiwanie odwołała swoje szczepienie preparatem AstraZeneca. Oficjalnie nie podano przyczyn, ale nie można wykluczyć, że po prostu przestraszyła się konsekwencji.

 

Według niemieckich mediów, Merkel miała zostać zaszczepiona 11 kwietnia br. Zgodnie z planem szczepień Merkel miała zostać zaszczepiona preparatem AstraZeneca. Jednak wizyta została szybko odwołana za pośrednictwem Doctolib, czyli usługi online w Republice Federalnej Niemiec wykorzystywanych do planowania szczepień pacjentów.

 

Aby nie pogłębiać paniki związanej z zakrzepami wywoływanymi przez szczepionki przeciw COVID zasugerowano, że decyzja Kanclerz Merkel aby przełożyć szczepienie, była powodowana ze względu na spotkanie kierownictwa Unii Chrześcijańsko-Demokratycznej (CDU) i Unii Chrześcijańsko-Społecznej (CSU). Być może pani Merkel obawiała się, że szczepienie AstraZeneca spowoduje, że się rozchoruje, co przecież spotkało liczne rzesze ludzi, którzy przyjęli ten preparat.

 

Co ciekawe niechęć do zaszczepienia się można zauważyć również w Polsce. Nie zrobiono żadnego show z rytualnym wstrzykiwaniem sobie tych substancji przez Mateusza Morawieckiego czy ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. Zamiast tego przekonują nas, że grzecznie czekają w kolejce na szczepienie, dokładnie tak jak szef firmy Pfizer - Albert Bourla, który jest tak pewny preparatu produkowanego w jego zakładach, że również się nie zaszczepił sugerując, że inni bardziej tego potrzebują od niego...

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

idą ciepe i słoneczne dni,

idą ciepe i słoneczne dni, trzeba odrzucić te nakazu lucyferian polskojęzycnych i odpoczywaćw słońcu i na majówce !!! niech się enwuowcy słudzy szatana spotkają w piekle ! tak się módlmy do Boga wszechmogącego ! Adam Niedzielski, minister zdrowia ogłosił kolejne obostrzenia związane z walką z koronawirusem. Większość obowiązujących ograniczeń będzie obowiązywała do 25 kwietnia. Już jednak wiadomo, że w zakresie działalności hoteli i noclegów, dotychczasowe zasady bezpieczeństwa będą obowiązywać do 3 maja włącznie.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika ​​​​​euklides

Ale przecież w laboratoriach

Ale przecież w laboratoriach Billa Gatesa już opracowano szczepionkę na tego typu lęki. Nic prostszego jak seria szczepień. Najpierw preparat Lęk-O-Scheisse! firmy Bayer, potem preparat małpopochodny AstraZeneca, potem dla pewności mały Pfizerek "drgawki szczęścia", potem tradycyjna szczepionka na ptasią grypę żeby mieć grypę, potem szczepionka niespodzianka - na chorobę X, potem szczepionka eksperymentalna na mutację covid, której jeszcze nie ma, ale która nadejdzie, no i na koniec dla pewności i bezpieczeństwa można jeszcze zabezpieczyć się chińskim mikrochipem z 5G i baterią litowo-jonową. Przecież jakbym był kanclerzem Niemiec i miał takie możliwości zabezpieczenia się przed drobnoustrojami to już bym to zrobił!

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Zgadza się.

Zgadza się.

Ale to jeszcze nie dla wszystkich info, bo jeszcze się nie zorientowali, że oglądają film z tego co było w czasie rzeczywistym.

Dystans pomiędzy prawdą a fikcją matriksa jest jak na razie nie do pokonania dla zwykłego obywatela. 

I nie dociera, że bidet i jego prezydentura, to bujda, że kowidek to bujda, że plandemia, też bajka, że szczepionki zabezpieczają, też bajka, itd.

Tefałen ma moc przekonywania największą jak na razie. Tu do ludzi nie dociera skala sqrwysyństwa elyt, a co dopiero na ulicy.

Portret użytkownika Szkarłatny Leon

Tallinn przestań już pchać to

Tallinn przestań już pchać to krovidiwe szambo ludziom do głów, nie można się zaszczepić na coś co nie istnieje ty baranie. Makrela się nie zaszczepiła i nie zaszczepi bo to tylko gra która ma zachęcić takich baranów jak ty do przyjęcia nowej lepszej szczypawki która dopiero nadchodzi, która będzie "całkowicie bezpieczna", stado baranów cały czas nie może pojąć jak jest ogrywane.

 

"Łatwiej jest oszukać ludzi niż przekonać ich, że zostali oszukani" M.Twain

Hibbeler Productions - LEVEL - https://youtu.be/MIlhdup4fL4

 

Strony

Skomentuj