Czy Amerykę może zamrażać HAARP?

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Zjawisko pogodowe zwane wirem polarnym, które zamroziło całą Amerykę, zrobiło wrażenie na wszystkich. To, co jest niezwykłe to, że mróz ogarnął jednocześnie całą Amerykę. Bardzo zaskakująca była też skala tego niżu, który okazał się być nawet mroźniejszy od osławionego niżu rosyjskiego. Unikalność tej formacji pogodowej sprowadziła pytanie, czy jest to naturalna anomalia, czy raczej efekt czyjegoś działania?

 

Mamy pewne nowe zjawisko atmosferyczne, ale usłyszeliśmy już zapowiedź, że mróz wkrótce ustąpi. Czyżby ktoś miał magicznego pilota do klimatu? Nawet jednak, jeśli HAARP byłby w stanie tworzyć coś takiego, jaki sens miałoby atakowanie siebie samego? Wielu internautów w USA wierzy w takie wyjaśnienie mroźnej anomalii.

 

O HAARP wspominał już nieżyjący prezydent Wenezueli Hugo Chavez. Otwarcie oskarżał USA o manipulowanie przy klimacie i na generowaniu trzęsień ziemi z wykorzystaniem tej machinerii. Chavez mówił to publicznie i wszyscy to słyszeli, nikt nie mówił, że on zwariował, po prostu nie komentowano jego słów.

 

Co ciekawe Rosjanie wierzą z kolei, że fala upałów, jaka wystąpiła u nich w 2010 roku była tak niezwykła i przedłużała się tak długo prowadząc do katastrofalnych pożarów, że musiał to być efekt celowego działania. Na temat prawdopodobieństwa indukowania tego zjawiska za pomocą HAARP wypowiadała się wtedy publicznie nie tylko grupka entuzjastów tematu, ale też dobrze znani naukowcy, którzy analizowali czy jest możliwa taka broń klimatyczna.

 

Chińczycy również twierdzą, że bezprecedensowa powódź, która miała miejsce w 2013 roku w północnych Chinach i rosyjskim Dalekim Wschodzie, była bardzo dziwnym zdarzeniem. Praktycznie nie miała się prawa zdarzyć, bo nie było tam rzek na tyle niebezpiecznych, aby zalało aż takie obszary. Gdy meteorolodzy przeanalizowali ten przypadek okazało się, że jedna z najgorszych klęsk w tej okolicy została spowodowana przez "naruszenie zwykłego obiegu mas powietrza nad dużym terytorium". Oczywiście można uznać, że powstało to naturalnie, ale poprzedni potop porównywalny do tego z zeszłego roku dotknął ten region świata ponad 1000 lat temu, więc nawet jeśli był to przypadek, to bardzo duży.

 

Obecnie w Rosji rozkwita teoria spiskowa, wedle które szczególnie ciepła zima w Europie, jaką obserwujemy obecnie jest spowodowana celowo, aby utrudnić przeprowadzenie Zimowych Igrzysk Olimpijskich, które lada moment odbędą się w kurorcie czarnomorskim Soczi. Obecnie jest tam +12C. Kto by pomyślał, że w styczniu nawet w Moskwie będą ciągle dodatnie temperatury.

 

Gdy okaże się, że jak za pstryknięciem włącznika w kontynentalnej części USA i Europy zrobi się na zmianę ciepło i zimno będzie można się zastanawiać czy jest to rzeczywiście naturalne czy też odbywa się na rozkaz. Stosowanie broni klimatycznej ma to do siebie, że jest zakamuflowane, bo obserwujemy zwykle skutki, które domyślnie uznajemy za naturalne. Takie wojny klimatyczne mogłyby się odbywać na oczach całego świata i niewielu byłoby świadomych, że obserwujemy starcia mocarstw, a nie kaprysy natury.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin
Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące.


Komentarze

Portret użytkownika andy V

Idźcie na udeptaną ziemię

Idźcie na udeptaną ziemię chojraki i przestańcie tu zajmować miejsce które jest przeznaczone na rzeczową dyskusję a nie na wyzwiska. Zróbcie sobie ustawkę i tam się lejcie po pyskach aż pierze będzie fruwać.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Widzę, że naruszyłem swoisty

Widzę, że naruszyłem swoisty ekosystem w regionie ZnZ... Panowie... bez zazdrości intelektualnej proszę.. Wasze dotychczasowe dyskusje tchnęły nudą i mydłem... Czas na zmiany i  nie moze sie obyć bez połajanki od czasu do czasu...
 Nie będziecie tu mydlic i mydlic... Trochę złośliwosci ożywia umysł i podnosi adrenalinę... a przez to myślenie...
 Komu nie pasuje powinien poogladac sobie "M jak miłość"..
 Oj zasiedziało sie bractwo tutaj i "nowych" nie wpuszcza...
 Już kombinujecie i jak gryzonie skarzycie do moderatorów, że coś tam komus ubliżam... To sami sobie ubliżacie, że z braku argumentów lecicie z płaczem do moderatorów.,...
 Wstyd dziadki...

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Argumentem na to, że Ukraińcy

Argumentem na to, że Ukraińcy zestrzelili samolot jest to, że syjonistyczne kundle nagle ucichły z oskarżeniami o to Rosjan, czy separatystów rosyjskich.
Jjako becząca baranim głosem witamina powinnaś pokrako intelektualna to zauważyć... Jakieś inne dowody prawoskrętna syntetyczna, trująca głupoty witamino?
Juz ci powiedziałem kim jesteś hasbarska dziewo, tylko moderator wymoderował...
 bo musiał..
 a myślał tak samo...

Portret użytkownika koszerr umysłów

Ja tam nic nie kabluję. Jak

Ja tam nic nie kabluję. Jak coś mam do ciebie to walę po oczach od razu... i zazdrościć też ci zbytnio nie mam czego Smile

Ponawiam prośbę o: mniej cytowania, mniej kpin z userów, mniej "buahahaha" bo Navajo robi to lepiej, więcej sensu w wypowiedziach.

Portret użytkownika Pulsar

@Angelus Maximus Rex Skoro

@Angelus Maximus Rex
Skoro uważasz że czas na połajanki, to mogę Ci jedną zaserwować.
Tak więc zacznijmy od definicji:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie

Quote:
Trollowanie (trolling) – polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych komentarzy na forum. 
Osoby uprawiające trollowanie nazywane są trollami, a ich celem jest skupienie uwagi na sobie. Osoba stosująca trollowanie zwykle reaguje wrogo zarówno na próby uspokojenia dyskusji, jak i agresywne reagowanie na jego zaczepki, merytoryczna zawartość dyskusji ma zaś dla niego znaczenie tylko o tyle, o ile rozpala w dyskutantach negatywne emocje i przyczynia się do kontynuowania sporu. Sprawia to zazwyczaj takie wrażenie, jakby troll sycił się nimi.
Trollowanie czasem bywa stosowane przez lamera – osobę, która podkreślając swoje doświadczenie i wiedzę w danym temacie (a w praktyce jest ona bardzo niewielka), próbuje wypowiedzieć się na dany temat czegoś/kogoś,  i próbuje na siłę pomóc komuś zrozumieć ów problem. Kiedy dochodzi do polemiki z osobami bardziej doświadczonymi w temacie, lamer może zareagować śmiesznymi i bezsensownymi argumentami. 
 
 
Teraz wiesz kim jesteś ? Lamerem uprawiającym trolling internetowy.
Poziom Twego intelektu,  nie jest wart by wzbudzał tu jakąkolwiek zazdrość.
Ty niczego sobą nie reprezentujesz. Nie widzisz, że to właśnie Twoje śmieszne aluzie wobec innych uzytkowników - "tchną nudą i mydłem"....  - jesteś nudny jak flaki z olejem. W kółko powtarzasz wciąż te same głupawe mądrości. A Twoja dotychczasowa działalność polega tu na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych i kontrowersyjnych wypowiedzi. 
Myślałem ze 8 miesięcy banicji Cię zmieniło,... ale niestety nie.  Zatem nie wróżę Ci tu długiej kariery, - chyba że się nad sobą zastanowisz i wyciągniesz wnioski.
Inaczej znów będziesz musiał czekać do Noworocznej amnestii....
 
 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

"Osoba stosująca trollowanie

"Osoba stosująca trollowanie zwykle reaguje wrogo zarówno na próby uspokojenia dyskusji, jak i agresywne reagowanie na jego zaczepki,"
 Nie ten adres myślę
Moje poglądy wywołuja histeryczny sprzeciw i pokaz mi chociaz jedną odpowiedź na mojego posta, która nie pachnie dyskredytacją mojej wypowiedzi... JAKOŚ TAK SIĘ SKŁADA, ŻE PO BURZLIWEJ DYSKUSJI POMIĘDZY MNĄ A SCEPTYKIEM POTRAFILIŚMY DOJŚĆ DO POROZUMIENIA...
 A  śmieszne wypowiedzi będą dalej przez ze mnie wyśmiewane. To żaden trolling. Jestem otwarty na dyskusję, nawet burzliwą, ale na argumenty logiczne a nie "bo tak jest napisane" gdzieś...
 Możesz się nie zgadzać z moimi pogladami.. Ja się nie zgadzam z Twoimi na temat HAARP-a i chemitrails.. Jak dotąd nie dyskutowałem z Tobą., Ale to nie oznacza, że można lekcewazyć problem. Co innego pisac "nie wiem, wydaje mi się.." a nie " to bzdura - problem nie istnieje"... Bo istnieje...
 albo: " jestem pewna, że to nie Haaarp, tylko zmiany na Słońcu..."
 Tylko sie posmiać znając szczegóły...
 Ja pisze o tym o czym jestem absolutnie przekonany w oparciu o logikę i obserwację jak i wielki doświadczenie. Jako autor sporej ilosci drobnych tudziesz wazniejszych wynalazków, badań, doświadczeń i wnikliwych obserwacji jestem do tego upoważniony, chociaz nie  to pokrycia w "jedynych pradach objawionych"...
 Lubie sie wypowiadać tutaj ale i moim celem jest skierowac umysły na inne, ryzykowne tory... ryzykowne sposobem postrzegania świata, który burzy to o czym wiedzieliśmy ze szkoły, książek etc... Pozdrówko Pulsar
 Acha... i nie jestem skarzypytą, niezaleznie od tego kto i jak mnie obrazi... To o czymś świadczy...
 Po za tym...  na synonim " jestes głupi" obraża się człowiek.... głupi..
 Mądry zna swoja wartość i sie nie obraża....
Acha ... jeszcze jedno: Jesli ktoś uważa, że głupio piszę niech nie odpowiada... Będzie w tym mądry, ale jesli odpowiada, bo to burzy jego światopogląd... niech nie pisze, że głupio piszę, lecz podejmie rzeczową dyskusje na argumenty logiczne a nie ogólnie przyjęte.

Portret użytkownika Kostek

Ty już swoją "mądrość"

Ty już swoją "mądrość" wyraziłeś w dyskusjach o jakiś tam wyimaginowanych "opryskach" z samolotów pasażerskich, więc więcej się nie wysilaj. Każdy widzi jaką masz wybujałą fantazję, a jak mało rzeczowej wiedzy z podstawowych praw i zjawisk w otaczającym nas świecie.

I przestań już pisać o tych twoich niby wynalazkach i badaniach których rzekomo jesteś autorem, bo nikt o takowych nie słyszał. A jeżeli faktycznie coś wymyśliłeś to podaj swoje dane osobowe wraz z dokumentem imiennym że to ty jesteś autorem danej pracy, ok?

Póki co, nie rób z siebie nie wiadomo kogo i jak ważnego bo nim nie jesteś, a zwyczajnie ponosi cie twoja fantazja.

Portret użytkownika Kostek

Żałosny jesteś... Nie wstyd

Żałosny jesteś... Nie wstyd ci ? Twoje chamskie komentarze są mile widziane na ZnZ, ale pamiętaj o tym że publicznie robisz z siebie debila, więc nie dziw sie odpowiedniej  reakcji.
 
W podpisie masz moją galerię twoich "opryskiwaczy chemtrails". Możesz śmiało pisać pozwy. Język

Strony

Skomentuj