Czołowy antyszczepionkowiec „sprzedał się” za 10 tysięcy funtów

Kategorie: 

Źródło: Internet

To jeden z największych problemów środowiska osób, które w pandemii COVID-19 widzą misterny plan wprowadzenia jakiegoś „nowego porządku” z zamordyzmem i totalitaryzmem w tle. Ile są warte przekonania, że ktoś chce dla ludzkości źle oraz za ile te przekonania jesteśmy skłonni zmienić?

Znany antyszczepionkowiec Piers Corbyn, został uwikłany w internetową prowokację, która pokazała, że jego twarde poglądy przeciwko pandemii COVID-19, mogą zmięknąć po tym, jak jego konto zasili spora ilość gotówki.

Corbyn był skłonny przyjąć 10 tysięcy funtów od youtuberów, którzy podawali się za ludzi powiązanych z koncernem AstraZeneka, który wyprodukował jedną z wiodących szczepionek na koronawirusa.

Warunkiem zapłaty, było zaprzestanie krytykowania tej firmy. Corbyn miał zakończyć krytykę AstraZeneki, a skupić się na hejtowaniu preparatów Pfizera i Moderny.

Youtuberzy Josh Pieters i Archie Manners, wmówili Corbynowi, że chcieliby sposnosrować jego antyszczepionkową działalność, na co ten z radością przystał, zastrzegając sobie niezależność w sposobie działania i krytykowania.

Piers Corbyn - brat byłego kontrowersyjnego przewodniczącego brytyjskiej Partii Pracy - Jeremy'ego Corbyna, tłumaczy się tym, że nagranie jest zmanipulowane.

Prawda jest jednak taka, że tacy ludzie wpływają na opinię o całym środowisku krytyków lockdownów i rządowych działań ponad prawem. Ludzie, którym nie zależy na zadymach, a konkretnym wyjaśnieniu związków między pandemią COVID-19, a planem wprowadzenia „Wielkiego Resetu”, nie mogą iść na takie układy, jeśli faktycznie chcą prawdy, a nie tylko chwilowej sławy i kasy.

To podważa sens działania i myślenia o pandemii, w kontekście tworzenia nowego systemu na bazie „doktryny szoku”, której celem jest wymuszenie na ludziach akceptacji zmian zupełnie dla nich niekorzystnych.

Swoją drogą, to bardzo ciekawe, jak wielu ludzi przestałoby krytykować polityków i koncerny, gdyby potajemnie otrzymywali oni wypłaty za zmianę swojego kwestionującego podejścia?

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika malina

No i jak zwykle, najpierw

No i jak zwykle, najpierw piszecie a dopiero potem czytacie albo wcale. Gość wcale nie zmienił poglądów tylko obiecał krytykować konkurencję i nie wymieniać jednej firmy która dała mu za to łapówkę. To takie male niedopatrzenie w pisaniu które może się zdarzyc każdemu. 

..chcieliby sposnosrować jego antyszczepionkową działalność, na co ten z radością przystał, zastrzegając sobie niezależność w sposobie działania i krytykowania.

Jak ktoś zamierza sposnorować  antyszczepionkową działalność i dalsze krytykowanie no to gość się z radością zgodził. Każdy piszący tutaj hejter też by się zgodził a znakomita większośc i tak otrzymuje za to wynagrodzenie, tyle że nie takie. Jak można poważnie traktować antyszczepionkowców skoro oni nie potrafią nawet przeczytać ze zrozumieniem prostegfo tekstu  *blush*

Portret użytkownika Wiertaranachazara

a czemu zaraz sprzedal a moze

a czemu zaraz sprzedal a moze doskonale wiedzial , ze to ustawka i gral sobie z nimi Smile

nikt nie daje publicznie kasy przy stoliku hhahahahah

ale matrixy juz wywnioskowaly - sprzedajny koles bo MAcewiak z CWSI24  im to zasugerowal.

 

Portret użytkownika inzynier magister

Minister Adam Niedzielski,

Minister Adam Niedzielski, jeśli dłużej będzie zasiadał w ministerialnym fotelu, może stać się jednym z najbardziej kontrowersyjnych ministrów w III RP. Już teraz określany jest przez publicystów, polityków czy tzw. zwykłych zjadaczy chleba mianem „psychopaty”.

W tym kontekście słowo „psychopata” jest oczywiście obraźliwe i służy raczej jako epitet. Choć psychopatia to zaburzenie, które nie jest uznawane za chorobę i mogą na nie cierpieć także ludzie nie przejawiający na pierwszy rzut oka żadnych niepokojących zachowań. Tak zwaną osobowość psychopatyczną opisał ciekawie Robert D. Hare w książce „Psychopaci są wśród nas” uzmysławiając, że psychopatą może być nasz kolega, człowiek przypadkowo mijany na ulicy czy współpracownik. Co więcej, psychopaci ze swoimi manipulatorskimi skłonnościami doskonale sprawdzają się na kierowniczych stanowiskach. A zatem niekoniecznie są to – jak nierzadko się uważa – mordercy czy sadyści."

"Psychopatologia odróżnia strach od lęku. W lato 2021 jesteśmy już przygotowywani do kolejnej fali psychomanipulacji, mającej wywołać panikę wśród polskiej ludności, a dokładniej wśród tych, którzy nie przyjęli niebezpiecznych preparatów alchemicznych GMO. Uczucie paniki jest jednym z komponentów napadu paniki – objawu psychopatologicznego, który obserwuje się m.in. w przebiegu zaburzeń lękowych, zaburzeń afektywnych, niekiedy zaburzeń psychotycznych, ale i w trakcie wojny psychologicznej.

Wojna psychologiczna to planowe wywieranie presji na atakowane państwo, tym razem na społeczeństwo, za pomocą dywersji ideologicznej, gróźb i zastraszania, w celu spacyfikowania osób, które nie chcą się poddać genetycznej samodestrukcji oraz depopulacyjnym planom medycznego okupanta. "

http://argonauta.pl/diabelski-atak-na-polakow-co-sie-wstrzykuje-ofiarom-medialnej-psychomanipulacji/

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Na nasze szczęście pacany

Na nasze szczęście pacany masścieku już sami nie wiedzą co gadają:

"Nałukofcy ostrzegają, że "wirus" znika zbyt szybko, żeby mogli na czas wytworzyć szczepionkę i osiągnąć znaczące rezultaty"

No bida, panie, bida. I czym tu straszyć gawiedź? A może wzrok im się poprawił i zobaczyli w końcu, że nic tam nie ma?

Nie ma to jak porządny strzał w kolanko, albo w stopę, bo bardziej boli.  *biggrin*

Portret użytkownika drako_tr

No przecież jak to się "wyda"

No przecież jak to się "wyda", to nawet głupi Szczepan zacznie myśleć i może mu się urodzić w krzepnącej bani niebezpieczne pytanie - " ...to przeciwko czemu mnie tak naprawdę wyszczepili?...czy nie przeciwko życiu?"...

 

"W Zamościu ktoś podpalił lokalny sanepid i punkt szczepień"

Jeżeli to sprawka jakiegoś Szczepana, który zdał sobie sprawę z tego, co mu zrobili, to gdy dojdzie więcej takich okaleczonych Szczepanów, kolejna "pielgrzymka" powinna się odbyć do chlewni na Wiejskiej....tam drogie Szczepany powinniście się udać i odpowiednio wyrazić swoją "wdzięczność".

...chyba że to prowokacja ze strony tejże zakłamanej trzody, czas pokaże, pewne jest jedno, żaden przeciwnik okaleczania trującymi preparatami tego nie zrobił, bo nie miałby w tym żadnego interesu.

 

Strony

Skomentuj