Człowiek Rothschildów, Emmanuel Macron jeszcze nie został prezydentem Francji a już grozi Polsce sankcjami

Kategorie: 

Emmanuel Macron z żoną

To zadziwiające, że Polska nagle stała się tematem kampanii wyborczej we Francji. Okazuje się, że prawdopodobna  pacynka Rotschildów, Emmanuel Macron, jeszcze nie został prezydentem, a już grozi Polsce sankcjami, które obiecuję wprowadzić w ciągu trzech miesięcy po tym gdy zostanie wybrany. 

 

Wydawało nam się, że jesteśmy w jakiejś Unii Europejskiej i nasi dawni alianci w II wojnie światowej, którzy oszukali nas i zdradzili aż dwukrotnie, poczuli się zobowiązani pomóc nam nadrobić cywilizacyjne opóźnienie, które jest bezpośrednim skutkiem sprzedania nas Stalinowi. Okazało się jednak, że chodziło im o podbój ekonomiczny. 

 

Wykorzystując zwolnienia podatkowe niedostępne miejscowym przedsiębiorcom, zachodnie korporacje wspomagane przez rządy niektórych państw, rozpoczęły kolonizację nowych państw członkowskich. Doszło nawet do tego, że filie zachodnich koncernów z Polski delegują do pracy za granicą swoich "tanich pracowników", którzy potem pracują w zespołach za ułamek tego co zarabiają miejscowi. Taki "rasizm ekonomiczny"  trwa w najlepsze, nikomu to nie przeszkadza i nie widać na horyzoncie niczego, co mogłoby to zmienić. 

 

Ceny dóbr i usług w Unii Europejskiej dążą do wyrównania się w ramach całej Unii Europejskiej czego najlepszym przykładem są ceny paliw, które są porównywalne na całym kontynencie. Biorąc pod uwagę siłę nabywczą wypłat w Polsce i na zachodzie wygląda to tak jakby Niemiec musiał zapłacić 4,7 euro za litr paliwa. Z pewnością wywołałoby to szok, a przecież to nasza codzienność. 

 

Groźby protegowanego światowej finansjery na stanowisko prezydenta Francji, które formułował po spotkaniu z rozżalonymi pracownikami likwidowanej fabryki Whirlpoola, której produkcję przeniesiono do Łodzi. Czyli najpierw żerowali na taniej sile roboczej w Polsce, a teraz nagle obaj kandydaci prześcigają się w krytykowaniu złych Polaków zabierających rzekomo Francuzom miejsca pracy. 

Tak jak w Wielkiej Brytanii tak i we Francji taka fala hejtu względem Polaków jest możliwa tylko dlatego, że Polacy są biali i nie są lubiani przez niektóre wpływowe nacje tak, że na zachodzie stworzono społeczne przyzwolenie na atakowanie Polaków. Oprawców brutalnie pobitych naszych rodaków brytyjskie sądy wypuszczają nader chętnie nie traktując tych zbrodni jako popełnione z powodu nienawiści do jednej grupy narodowościowej.

 

Czy ewentualna wygrana Emmanuela Macrona w wyborach we Francji oznacza dla Polski kłopoty? Pewnie tak. Co prawda wywiad dla dziennika "Voix du Nord", w którym zapowiedział sankcje na Polskę i nazwał nasz kraj "łamiącym wszelkie reguły", można uważać za element kampanii wyborczej i próbę odebrania elektoratu skrajnego. To dlatego Macron udaje, że jest jak Le Pen, ale tylko w zakresie ataku na Polaków. 

 

To zresztą wielki skandal, najpierw kolonizować biedniejsze regiony Europy wykorzystując pauperyzację ludności w postkomunistycznych krajach, potem eksploatować ich jako tanią siłę roboczą, a ostatecznie wyrażać pretensje o to, że są za tani, oczekując jakichś działań przeciwko Polsce, a nie przeciwko korporacjom, które oszczędzają korzystając z zasobów ludzkich danego kraju. 

 

Jak widać polskie członkostwo w Unii Europejskiej może być tylko na kolanach, z milionami Islamistów do wykarmienia na karku, z rozdzielnika. A każdy sprzeciw oznacza, że jesteśmy straszeni pozbawieniem funduszy unijnych, a teraz nawet sankcjami. Coraz bardziej agresywne postawy unijnych polityków nie akceptujących tego, że niektórzy, jak Wielka Brytania, Polska czy Węgry, poddają w wątpliwość zwierzchnią władzę Brukseli. Brytyjczycy mają Brexit, a Polacy i Węgrzy stają się chłopcami do bicia. Objawy tego obserwujemy już od dłuższego czasu, ale ostatnio wyraźnie się to nasila.

 

Rośnie też zupełnie dopuszczalna i politycznie poprawna, nienawiść do Polaków na zachodzie Europy, a jej objawy docierają już do wyczulonych na wolę ludu polityków, którzy bezwzględnie wykorzystują te nuty dodatkowo nie ryzykując posądzenia o rasizm, albo co nie daj Boże i najbardziej straszne obecnie, antysemityzm. Antypolonizm jest na topie i jest nawet mile widziany. Tem cynizm zachodu skłania do refleksji, że ta islamska inwazja, która trwa obecnie w krajach bogatego socjalistycznego zachodu, to sprawiedliwość dziejowa i kara za brak honoru względem swoich sojuszników.


 

Ocena: 

5
Średnio: 4.2 (5 votes)
Opublikował: admin3
Portret użytkownika admin3

Założyciel i redaktor naczelny portalu zmianynaziemi.pl


Komentarze

Portret użytkownika Michael Archaelogist

Na zdjęciach z debaty Macron

Na zdjęciach z debaty Macron robi co najmniej jeden masoński gest. Jest to wyraźny sygnał kim jest on na prawdę. Nie ma co ukrywać, że żadna zachodnia władza nie będzie przychylna Polsce. Pozostaje nam poczeać, aż Macron i reszta francyzików zostaną poddani eksterminacji rasowej, która już się dzieje w ich kraju. Pokazuje to, że Francuzi, jak nie mieli honoru podczas II wojny światowej, tak nadal nie mają. Taki Macron woli realizować masońską politykę, niż być honorowym człowiekiem. No cóż. Nie ma się co dziwić. W końcu jest lawakiem...

Portret użytkownika Isabella

Marcon zrobil bledy

Marcon zrobil bledy

1 zdradzil swojego Boga przez witamy muzulmanow, czyli ja witam ciebe Allahu

Bog nie wybaczy mu tego !

2  trzeba go zrozumiec ,ze chce bronic miejsc pracy ale nie broni milionow socjalu, ktore trzeba dac muzulmanom zamiast francuzom

 

 

Portret użytkownika Eva11

no niedoczekanie ich ,aby

no niedoczekanie ich ,aby rosja zajela pol europy !    hahahha....chcieliby tawarisze ....

potwierdza sie dokladnie ,o co tu chodzi !

nie ma co sie tak cieszyc ,kobieto ...

ta mapa moze tak wygladac ,ale tlo pomaranczowe bedzie  z napisem -LECHIA !

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika Akamai

Kolorem pomarańczowym

Kolorem pomarańczowym zaznaczono na globusie teren przyszłych Niemiec.

Obejmuje on również obszar dzisiejszej Polski.

Intencją projektanta globusa było więc pokazanie obszaru IV Rzeszy poszerzonej o tereny dzisiejszej Polski. 

Natomiast zamieszczony w artykule cytat z portalu wPolityce.pl sugeruje, że to "Rosyjskie Imperium" pochłonęło kilka krajów w tym Polskę, co jest ewidentnym przekłamaniem.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika Akamai

Medium

Medium

Teraz przynajmniem wiem kto daje pod Twoimi komentarzami kilka minusów. Bo przecież nie może być aż tylu idiotów na tym portalu.

To doprawdy żałosne i skrajnie nieuczciwe.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika drako_tr

Masz rację Akamai to jest

Masz rację Akamai to jest jeden czubek, nawet udało mi się go raz złapać, pomylił się i naszczekał na mnie niemalże to samo, tylko nie tego nicku, John zablokował oba konta...domyślam się, kto to jest, niezrównoważony umysłowo socjopata, albo schizofrenik z rozdwojeniem jaźni...Szkoda, że nie ma tu na ZnZ możliwość zweryfikowania tego oszołoma po adresie IP, sprawa byłaby zamknięta...a tak...może mieć tyle kont, ile chce...

 

Strony

Skomentuj